Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly kapcsolatnál zavarná a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatnál zavarná a lányt, ha megtudná, hogy a pasija előtte bőven több, mint 100 lánnyal volt együtt szexuálisan?

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolatnál még sosem árultam el a pontos számot, általában köntörfalaztam, hazudtam (nem, nincsen semmilyen nyavajám, az egyéjszakás dolgokat se nagyon kedvelem).
2012. márc. 30. 20:17
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/132 anonim ***** válasza:
85%
Nah ja. Ezen akkor kelett volna gondolkoznia amikor lefeküdt ezzel a rengeteg nővel.
2012. máj. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/132 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én biztos dobnám, abban a pillanatban. Nem állok be semmilyen sorba.


24/N

2012. máj. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/132 okoska31 ***** válasza:

Az első pár kommentelőt olvasva: pont azt írja a kérdező, hogy ő szereti az egyéjszakásokat, csak a csajnak tagadja le!!! hogy nem lehet ezt érteni.


Ha komolyan gondolod, én megmondanám. Úgyis kiderül előbb-utóbb. Ha elfogadja, akkor ok. Persze attól is függ, hogy mennyire fogja zavarni, hogy 1. ő mennyi pasival volt (lehet, hogy fonák helyzetbe kerülsz...)

2. mennyi ideje vagytok együtt. az elején nyilván nem szerencsés, mert skalpnak fogja tekinteni magát.


És azért arra készülj fel, hogy meg fog kérni, hogy akkor egy nemi betegség vizsgálaton, ha átesnél...

2012. máj. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/132 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kerdezo!

Keszulj fel a legrosszabbra...

Az meg semmi,hogy nemi betegseg vizsgalatra kell menj(amit amugy is meg kellett volna tenned,mielott komoly kapcsolattot kezdtel a paroddal).

A rossz dolgok lelki,erzelmi teren jonnek elo.Ha a parod egy kicsit is hajlamos a feltekenysegre,onbizalomhianya is van egy kicsit,akkor nagy az eselye,hogy elkezdi osszehasonlitani magat az elozo partnereiddel."Vagyok olyan jo csaj mint ok?" "Eleg ugyes vagyok az agyban?" "Eleg vagyok neki?" "Nem fog megcsalni?" es ehhez hasonlo kerdesek jonnek majd a kis buksijaba,amit persze nem fog neked elmondani.

Ha ezt bevallod neki,elotte par nappal minden keppen ereztesd vele,hogy szamodra csak o a legjobb legszebb,stb... es a nagy oszintesegroham utan is,de akkor mar fokozotabban.

Es keszulj fel a feltekenysegre is!Ha nem is nyiltan,minden kis semmisegert,de tuti jobban fog ezutan figyelni/figyeltetni.

2012. máj. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/132 anonim ***** válasza:
100%
Barney?
2012. máj. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/132 anonim ***** válasza:
0%
Nem fog változni? Milyen jogon jelented ki egy olyan emberről, akit nem ismersz, hogy nem fog változni?
2012. jún. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/132 Renesmee18 ***** válasza:
7%

Ennyi idiótát, mint a válaszolók többsége... o_o

Kedves Kérdező!

Én egy 17 éves lány vagyok, és engem nem zavarna, hogy előttem kb. 150 lánnyal voltál. Mert nem az a lényeg, hanem hogy szeretlek és hogy te is szeretsz. Feltételezem, hogy szereted, ezért akarod elmondani neki. Ne is törődj a negatív válaszokkal, mivel ők sem nyomnak semmit a latba. Az számít, hogy te miként vélekedsz erről. És a barátnődnek is úgy mond el, hogy ne köntörfalazz, csak őszintén!

Sok sikert! És kérlek értesíts a fejleményekről!

2012. júl. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/132 anonim ***** válasza:
14%
engem nem zavarna..legalább kiélted magad :)
2012. júl. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/132 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a 150 lány java része fizetős volt... De nem baj. Ne szólj szám, nem fáj fejem. Valld be a 3 valódit.
2012. júl. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/132 A kérdező kommentje:

Nos, ez egy régebbi kérdés volt, már nem is aktuális. Elmondtam neki, gondolkodási időt kért, vége lett. Nem kimondottan emiatt, elkezdett nagyon durván féltékenykedni. "Hol voltál, miért nem vetted fel, amikor hívtalak?" és társai. Hozzáteszem: indokolatlanul, értelmetlenül - tudta, hogy dolgozom, nem érek rá, tárgyaláson vagyok stb.


Utóbbi: sosem fizettem szexért senkinek:)

2012. júl. 24. 18:12
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!