Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly kapcsolatnál zavarná a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatnál zavarná a lányt, ha megtudná, hogy a pasija előtte bőven több, mint 100 lánnyal volt együtt szexuálisan?

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolatnál még sosem árultam el a pontos számot, általában köntörfalaztam, hazudtam (nem, nincsen semmilyen nyavajám, az egyéjszakás dolgokat se nagyon kedvelem).
2012. márc. 30. 20:17
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 131/132 anonim ***** válasza:
0%

Ha bárki azt hiszi, kérdező hazudik.., nem.

Egy ismerősöm közelebb van az ezerhez mint az 500hoz, és ő is nagyon tudja.., még ha csak emberi módon is, hogyan kell kezelni egynői testet.

S e tudás mikrokozmoszát nyilvánította meg kérdező.

2017. nov. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/132 anonim ***** válasza:

Őszintén?


2 dologra utalna ez:

Egyrészt igénytelennek tartanám, mert láthatóan nem túlzotan válogatja meg a szexpartnereit, kb "luk-luk" típusú férfiak mindig tazsítottak. És komolyan sem feltétenül tudnám venni.


Márészt ez a fajta szexuális viselkedés már kényszeresség, valami lelki problémát nem tud valszeg feldolgozni vagy kezelni, ergo van difi a pasival...

ÉS ahelyett, hogy szembenézne ezzel a problémával és megoldaná magában ezt teszi, vagy pl bizonyítani akar magának valamit.


Annak idején az egyetemen én is találkoztam egy ilyen sráccal, tudott bókolni rendesen, aztán az egyik csaj elárulta, hogy ez a pasi falja a nőket.. Mondom ő? Én azt hittem meleg... (Ekszüszöm jó érzékem van ehhez és van egy iylen megérzésem, hogy az a csávó az.)

Majd meséltem ezt a srácot másnak is, hogy meg hogy mekkora nőcsábásznak tartják hogy mindenkit megdug, és az ismerősöm is megerősítette, hogy álíltólag nem kamu, ő tényleg ezt csinálja...


Csinálhatja ezt, de szerintem épp a fentit akarja a srác ezzel kompenzálni, mert nem tudja elfogani magát. Ez van. Szóval általában valami probléma mindig van egy ilyen viselkedés mögött.

2018. szept. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!