Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly kapcsolatnál zavarná a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatnál zavarná a lányt, ha megtudná, hogy a pasija előtte bőven több, mint 100 lánnyal volt együtt szexuálisan?

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolatnál még sosem árultam el a pontos számot, általában köntörfalaztam, hazudtam (nem, nincsen semmilyen nyavajám, az egyéjszakás dolgokat se nagyon kedvelem).
2012. márc. 30. 20:17
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/132 anonim ***** válasza:
100%

igenis érdekelne. és ha később megtudnám, hogy nem mondtad el, akkor még jobban zavarna, akármilyen "komoly" a kapcsolat. oké, nem kell beszámolni az életben az összes partnerünknek, hogy előtte mennyivel voltunk ha az a szám normálsi, átlágos.. de ha ilyen nagy szám, akkor szerintem el kell mondani. valószínüleg egy olyan lánynak aki komolyan gondolja, zavaró tényező lesz és nem tervez veled hosszú távon. soha nem lehet tudni, mikor vágysz majd változatosságra..

az elhallgatás is hazugság.

18l

2013. febr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/132 anonim ***** válasza:
100%
mert már sok nő nem hisz a mesékben, hogy igen, miattam képes megváltozni... nem képes, vagy csak nagyon nehezen. egy kapcsolat akkor komoly, ha őszinték vagytok egymássla. mondd el neki.
2013. febr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/132 anonim ***** válasza:
10%

Aki azt mondja, hogy egy kapcsolatban az őszinteség a legfontosabb, az igen naív. Én épp az ellenkezőjében hiszek, mindenkinek meg kell lennie a maga kis titkának.

Nos, szerintem is vetítesz egyébként, már ami a számokat illeti.

De tegyük fel, hogy nem. A nők kb. 99 %-a lelépne, ha ezt meghallaná. Mert ebből az derül ki, hogy úgy váltogatod a nőket, mint más az alsóneműjét. Tehát felszínes vagy, és mellesleg ki akar valami nemi bajt összeszedni?

Tegyük fel, hogy megváltozol, ha megtalálod az igazit. De így soha nem fogod megtalálni, mert mindenki elmenekül, ha ezt meghallja. Egyébként én sem hiszek benne, hogy egy ilyen férfi meg tudjon állapodni.

2013. febr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/132 anonim ***** válasza:
64%

02-21 19:10


Pont hogy 100 nő után tudja igazán hogy mi kell neki és h mi számít. Szóval ha veled van akkor te egy elég necces válogatáson vagy túl. :D

Illetve 100 nő elég rá hogy kiélje magát, kivéve persze ha az a 100 csak sekélyes futó próbálkozás volt, de az talán úgyis látszik valakin ha egy szociális csődtömeg.

2013. febr. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/132 anonim ***** válasza:
16%

nem olvastam végig ezt a rengeteg kommentet úgyhogy bocsi ha olyat írok amihez hasonlót már más is írt neked.

Én 27 éves nő vagyok és 4 év külföldi munka alatt igencsak megszaporodott nálam is a szexpartnerek száma. Volt ebben 1 éjszakás is és olyan is, hogy pár hétig összejártunk beszélgetni-bulizni-szexelni. Na ezzel a kicsapongó életmóddal is 60-ig jutottam. Aztán hazaköltöztem, megismerkedtem a mostani párommal akivel már 4 éve együtt vagyunk úgy hogy ő nem tudja ezt a számot. Amikor rákérdezett akkor 14-et vallottam be de már ezen a számon is felháborodott mert neki előttem 4 hosszabb kapcsoltata volt tehát csak 4 nővel volt előttem. Ha bevallanám az igazat valószínüleg akkor sem hagyna el de az 1000%, hogy rettentő féltékeny lenne minden pasira a környezetemben pedig mióta ismerem nem voltam mással... Én nem vallanám be a helyedben...

2013. márc. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/132 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudnék egy ilyen alakot komolyan venni. Öhm.. ha nem kedveled az egyéjszakás kaladokat akkor téged támadtak meg a lányok és megerőszakoltak? Undorító számomra. Soha nem hinném el, hogy szerethet az aki ilyenkönnyelműen veszi a testiséget és szarbaveszi az igazi jelentését. Normális embereknél a szeretet és a szerelemkifejezőeszköze.


21/N

2013. márc. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/132 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se kellene ilyen pasi,sőt,undorodnék tőle,ilyeneknek mindegy,csak luk legyen
2013. márc. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/132 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld el,hogy te olyan csajt fogsz ki,akinek volt 100pasija,na te ahhoz mit szólnál?
2013. márc. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/132 anonim ***** válasza:

Én nem akarnám tudni. Én sem szoktam elmondani a pasijaimnak a múltam minden apró részletét. Ha már elég régóta együtt vagyunk, akkor lehet, hogy megkérdezem, hogy egyébként hány nővel voltál. De akkor meg már nem ez számít, hanem az érzések.


25/N

2013. márc. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/132 anonim ***** válasza:
21éves nő,ezt nagyon jól megfogalmaztad!
2013. márc. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!