Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi az esélye, hogy lebukok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy lebukok a barátom előtt? Kénytelen vagyok "dolgozni" főiskola mellett, mert nem gazdag családból származom. Elítélnétek emiatt a barátnőtöket?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 éve vagyunk együtt és nagyon szeretjük egymást. Én Budapesten járok főiskolára, a szüleim nem nagyon tudnak támogatni, ezért a barátnőim tanácsára elkezdtem masszázzsal foglalkozni, ami nem csak masszírozásból áll, de ezt gondolom mindenki sejti...

A barátom dolgozik, a szülővárosomban (Kelet-Magyarország). Elvileg sose jön Budapestre hozzám csak úgy, bejelentés nélkül, mégis félek, hogy lebukok.

A munkám miatt egyre kevesebbet tudok hazajárni, hiányzik az otthon, de nagyon jól keresek.

A barátnőim, csoporttársaim is ilyesmikkel foglalkoznak, de nekik nincs kapcsolatuk, így szabadabban dolgozhatnak.

Nem is akarom ezt sokáig csinálni, de többet keresek havonta egy kis testiséggel, mint a szüleim és a barátom összesen. Szükségem van erre a pénzre. Mit tegyek?


2012. ápr. 20. 12:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/78 anonim ***** válasza:
67%

A legnagyobb baj azzal amit írsz, hogy nem az érdekel, hogy k.rválkodsz, hanem az, hogy mások szerint ezt mennyi ideig lehet titokban tartani.

Neked az alapvető értékrended van elcsúszva, de baromira. Még ha 3 gyereket kéne etetned egy elmaradt zsákfaluban, ahol tényleg _semmi_ más munkalehetőség nincs, mint kiállni az út szélére, különben éhen haltok, még valahol meg is érteném. A helyzet azonban az, hogy neked rohadt kényelmes, hogy 3-400ezreket keresel, és mégse kell árut feltöltened éjszakánként. Mondjuk azért arra nagyon kíváncsi lennék, mire kell neked egyedülállóként ennyi pénz? Merthogy nem csak a létfenntartásra, az hétszentség.


Tudod, milliók élnek itt a nagy Pesten úgy, hogy nem k.rvák, mégis megélnek valahogy. Vagy kitörsz ebből, vasakarattal, vagy örökre k.rva maradsz, mert azt már jobb ha most tudod, hogy hacsak nem valami szuperdiplomád lesz, azzal ugyanúgy nem fogsz ennyi pénzt keresni, mint ahogy árufeltöltőként, call-centeresként, bolti eladóként, titkárnőként vagy útburkolóként sem.

2012. ápr. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/78 anonim ***** válasza:
Figyelj,ha az egyetem összes lánya ebből élne,akkor se tudnám csinálni,szerintem sokan mások sem.Ha bírja a lelkiismereted hát csináld.Megértem,hogy a pénz nagy úr, nekünk most viszi a bank a kocsinkat,aztán kb jön sorban a többi..De lelkileg nem bírnám,inkább robotolnék és lennék csoró.Ha a tükörbe tudsz nézni és a párod szemébe,csináld.De arra gondolj,hogyha valami módon kiderül a dolog,akkor lehet szakítás lesz.Én legalábbis biztosan nem tudnék ennek tudatában a másikkal maradni.Ez persze a párodtól függ.
2012. ápr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/78 anonim ***** válasza:
54%

"Sok butaságot összehordtok itt, gondoljatok bele, hogy minden nyolcadik lány az egyetemen ebből él"


Mért, közvélemény kutatást tartottál? Sajnos a minden 8. az azt jelenti ha lányok 11%-a. Érdekes, a maradék 89%-ban biztos nincs olyan akit nem támogatnak anyagilag.


"de tényleg semmi más munka nincs, amiből rendesen meg lehetne élni és mellette még jó eredménnyel tanulni is lehetne. "


Ja nee, ezt még Te sem hiszed el sztem... Mondd ki nyugodtan, nem szeretsz dolgozni. Könnyebb széttenni a lábad, mint elvégezni egy 4 órás munkát, mint mások. Eddig 4 kommentet írtál, mindben ezt írtad "nincs más munka, sok lány ezt csinálja". Az a baj h Te nem akarsz egyáltalán változtatni, nem érdekel a barátod, csak magadat nézed.


"Ismerek olyat, aki kapott irodai munkát, az a lány konkrétan lefeküdt a főnökével ezért"


Én meg ismerek nem egy olyat, akik jelentkeztek Bp-n cégekhez, visszahívták, és felvették őket, mellette tudnak tanulni, mindenből jó eredményeik vannak, és mégsem kellett lefeküdniük senkivel. Durva nem? Ezek a mai jó lányok...


"Most ennek a munkaidőnek a töredékével keresek 300-400-at"


Büszke lehetsz rá. Ezt írd meg a barátodnak is, hátha megdícsér érte ő is. Ha kiderülne (remélem kifog, mert különben szegény barátod nagyot fog csalódni a későbbiekben), biztos büszkék lesznek rád a családtagok. Erre is gondoltál? Vagy majd adsz nekik 100 ezret h megnyugodjanak?


És még 1 kérdés: írtad h minden 8. lány ebből él. Jó, tegyük fel.. Írtad h ismersz olyat aki le is feküdt vkivel egy munkáért. Akkor ezentúl Neked sem fog sok akadályt jelenteni ez, nem? Lesz egy jó munkalehetőség, lefekszel a főnökkel, hisz a barátod úgysem tudja meg, megcsalásnak nem minősül mert állásinterjú volt... Persze legalább jó sok pénzt fogsz keresni.

Remélem lesz majd egy lányod idővel, aki ugyanezt fogja csinálni, kíváncsi vagyok akkor mit szólnál hozzá. "Ez az lányom, feküdj le minden nap mással, abból van a sok píííz"

2012. ápr. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/78 anonim ***** válasza:
60%

A reakciódat olvasva,kedves kérdező..

Elég lett volna ennyit kérdezned:

Prosti vagyok,mennyi az esélye, hogy lebukok a barátom előtt?

Szerintem te kb erre voltál csak kíváncsi.A válasz:előbb-utóbb 100%.Idővel nem fogod bírni a lelki terhet.A gond az,hogy ekkor már nagy valószínűséggel a barátod a férjed lesz,gyerekeitek is lesznek.Egy időzített bomba vagy.

A végkifejlet valószínűleg még egy csonka család,lelkileg sérült gyerekek.Ámen

2012. ápr. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/78 anonim ***** válasza:

Lehetőségeid:


1. Megmondod az igazat a barátodnak, mire ő valszeg dobni fog, és még padlót is fog.


2. Szakítasz vele, anélkül, hogy elmondanád neki az igazat. (Legalább az ő megúszná a pofáraesést!)


3. Abbahagyod a mustani munkádat, és keresel társadalmilag elfogadottabb alternatívát, amire kicsi az esély persze. A barátodnak nem szólsz.


4. Nem csinálsz semmit, minden megy tovább, lehet nem buksz le a míg befejezed a fősulit.


Választhatsz. Itt senki sem jogosult eldönteni mit kéne tenned, ezt a döntést neked kell meghoznod, és viselni a következményeit. Ebből a szituból sztem nem lehet "jól kijönni".

2012. ápr. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/78 Lifeishard ***** válasza:
66%

Kedves Kérdező!


Én nem ítéllek el, mert nincs hozzá jogom, de véleményem attól még lehet. Hidd el, tudom, hogy az életben g...cire meg kell dolgozni a lehetőségekért, amiket már megtalálni is baromi nehéz; ahogy azt is tudom, hogy ritka a fehér meg a fekete, legtöbbször szürke van. Ennek ellenére, mégis azt mondom, jellemtelen vagy. Azért, mert mentegeted magad. Nem kioktatni akarlak, de véleményt és tanácsot kérsz, íme az enyém.

1. "...a párommal tervezem a jövőmet, gyereket szeretnék és jó munkát, ezért is tanulok, szerzek diplomát."

Tudod, így igazából csak aláaknázod a jövődet, legalábbis "párügyileg". Pénzed lesz, párod nem. Ugyan nem ismerem őt, de egészséges önértékelésű és önbecsülésű férfi nem viseli el, ha a párja éveken keresztül félreqr. Ja, hogy kettőtök miatt? Akkor, ha úgy érzed, miatta is, őt miért nem kérdezed meg? Egyébként, csak hogy tudd, a pasik GYŰLÖLIK, ha kifogásokat keresel a megcsalásra, azt meg különösen, ha ezért magadat áldozatnak, vagy ellenkezőleg, "jó embernek" (hiszen teszel belőle félre a jövőre...) tünteted fel. 99,5%, hogy ha megtudja, elhagy. Az ilyen pedig MINDIG kiderül. Mindig. Ha évek múlva - mikor esetleg már gyerek is van -, akkor sokkal rosszabb (valószínűleg a gyerkőc issza majd meg a levét).

A pokolba vezető út jó szándékkal van kikövezve...

2. Az előzővel szervesen összefügg: "Attól is félek, hogy ha diplomázok, akkor esetleg ha szerencsém van, akkor kaphatok egy minimálbéres állást."

Akkor most hogy is van ez? Azért tanulsz, hogy diplomád legyen, de azzal meg sz@rt sem fogsz keresni? Ne haragudj, de nekem ebből és a mondat megfogalmazásából, a szövegkörnyezetből az jön le, hogy akkor esetleg majd diploma után is folytatni akarod...

3. "Mindenkinek jár egy második esély." Na, ettől a mondattól kiver a víz, az agyam pedig felb@szódik. Lehet, hogy sokan nem így gondolják és "használják", de kvázi törvényesíti a megcsalást. Gondolj csak bele, Neked hogy esne, ha a párod más punciját nyalná, mást kényeztetne úgy, ahogy Téged, közben pedig az járna a fejében, hogy no para, mert úgyis jár egy második esély??? Undorító. Azon túl, a második esély hívei elfelejtik, hogy qrva mindegy ám, hogy ők ebben hisznek, a folytatás ugyanis attól függ, a párjuk hogy gondolja... Ha ő nem így látja, b@szhatják a második esélyüket.

4. "...de tényleg semmi más munka nincs, amiből rendesen meg lehetne élni és mellette még jó eredménnyel tanulni is lehetne." Ez megintcsak baromság. Budapest a legnagyobb város, a legtöbb munkalehetőséggel. Nagy a vonzáskörzete, ahol szintén akad elvétve munka. Tudod, csak szorgalom és akarat kérdése találni. Rengeteg fórumot kell hozzá átböngészni (sok újság és weblap), de lehet.

"Ismerek olyat, aki kapott irodai munkát, az a lány konkrétan lefeküdt a főnökével ezért... ennyit a magyar munkaerőpiacról és a főiskolások lehetőségeiről." Ezt úgy hívják a retorikában, hogy csúsztatás. Ez a lány azt csinálja, amit Te, Te pedig ezzel igazolod magad. A többi kommentelőt, aki az ellenkezőjét írja és bizonyítja Neked, valószínűleg figyelembe se veszed...

Ösztöndíj esetleg? Vagy diákhitel? Tudom, hogy ez utóbbi szar választás és félmegoldás, de inkább ez, mint hogy eláruljam a páromat, aki szeret.

5. "...más lányok meg megcsalják fűvel-fával a párjukat csak pusztán élvezetből, még indokuk sincs rá." Bazzeg! Ha én leszúrok valakit, mert ártott valakinek, aki nekem fontos, ugyanúgy börtönbe megyek, mint az, aki mondjuk haszonszerzésből csinálta ugyanezt. Ez a mondatod hatalmas öngól - egy aljadék bandához hasonlítod magad azzal, hogy Neked legalább okod van rá? na ja, vakok között a félszemű a király.

6. Mit tegyél? Ha fontos a barátod, sürgősen abbahagyod a dolgot. Kereshettél már annyi pénzt, ami fedezi a lakbéredet hónapokra előre, a többi pénzt más munkából is megkeresheted. Tanulj, hogy legyen ösztöndíjad. Biztos van ismerősöd, aki olcsóbban tud kéglit szerezni, és még lefeküdni sem kell vele. (Ha nem megy, írj nekem privátot, nem ígérek semmit, de legalább szétnézek a pesti cimboráim között. Ingyen és bérmentve. Amit kérek, ha sikerül, egy verbális vagy begépelt "köszönöm".)

26/F

2012. ápr. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/78 anonim ***** válasza:
55%

A barátodat szánom! Tuti depressziós lesz, ha megtudja mivel keresel pénzt! Minél később tudja meg annál rosszabb lesz neki és annál nagyobb balhé lesz otthon!

Az meg hülyeség, hogy minden 8. lány ezzel keresi a pénzt!

Furcsa én csak olyanokat ismerek akik részmunkaidőben dolgoznak tisztességes helyeken és megélnek. Meló mellett tudnak tanulni és még ösztöndíjat is kapnak! Élnek mint Marci Hevesen! Vidéki vagyok és feljárós voltam sose kértem kölcsön senkitől. Tanultam, kaptam ösztöndíjat és abból kifizettem a bérleteim ami 10 ezer Ft huss a többiből pedig vígan éltem sőt spórolni is tudtam belőle. Nem kaptam sose sokat átlagba 30 ezer körül.

Neked az a bajod, hogy mentegetőzöl, hogy mert más is csinálja, akik száma nem valami sok. Valld be élvezed! Ennyi! Nem tudom minek neked 300-400 ezer, de az baromi sok pénz! szerintem túl nagy lábon élsz, és luxust akarsz magadnak. Csak nem a Rózsadombon bérelsz palotát? Ennek a töredékéből meg lehet vidáman élni Budapesten!

Sose fogod tudni abbahagyni, ha csak bele nem fásulsz! Hisz elkönyvelted, hogy ez egy jó kereseti lehetőség.

2012. ápr. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/78 anonim ***** válasza:
53%
Neked elsösorban magaddal kell kiegyezned. Párkapcsolatodban is. Szerintem még mindig jobb, mintha csak ugy adnád hol ennek, hol annak, mert maeste jajdenagyonszerelmes vagyok éppen ebbe a fba holnap a másikba. Érzelmileg sokkal stabilabb vagy és jobban lehet rád számitani mint egy olyanra. Te ugy tünik olyan vagy aki elhatározta, hogy ezt a sulit elvégzed akkor is ha ez az ára. Ettöl te még késöbb lehetsz jo feleség, jo anya.
2012. ápr. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/78 anonim ***** válasza:
37%

Kevés pasi van, aki ezt elfogadná. Én viszont támogatlak ebben Téged, mert ha Neked így a jó, akkor miért ne csinálnád? Gondolom, nem szeretnéd ugyanazt a középszerű életet élni, mint a szüleid, vagy a párod és ezért erősíted a szexipar sorait. Nincs ebben semmi rossz és ha önszántadból csinálod, akkor bármikor kiszállhatsz belőle. Másrészről pedig legalább tapasztalatot gyűjtesz. Csak ügyesen! ;)


egy kolléga

2012. ápr. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/78 Lifeishard ***** válasza:
47%

"...ha Neked így a jó, akkor miért ne csinálnád? Gondolom, nem szeretnéd ugyanazt a középszerű életet élni, mint a szüleid, vagy a párod..."

Persze, lehet így is, választhatja ezt is, de:

1. ha erről van szó, akkor vallja be, hogy ez hajtja, ne kifogásokat keressen;

2. az nem számít, hogy a párja mit gondol vagy mit érez majd, ha kiderül?

Nincs bajom a szexmunkásokkal, de azért a Kérdező helyzete erkölcsileg finoman szólva is kétséges. A másik kontójára úgy látszik, semmi nem drága.

Az meg, hogy legalább nem olyan, hogy ma este ebbe szerelmes, holnap meg abba, hát... Ha szakít az előzővel, mielőtt a következővel összefeküdne, szvsz nem követ el "hibát", max. egy idő után híre megy, tehát magával baxik ki elsősorban, nem mással. Érzelmileg meg így sem stabil a szitu, mert ugyan szereti a párját, de szexmunkából él, ez látszólag nem jó, őrlődik, ugyanakkor valahol mégis élvezi, mert nem akarja abbahagyni, de azért a párját mégis szereti... Ez valóban érzelmi kiegyensúlyozottság, nem?

2012. ápr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!