Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akart jegyezni engem a barátnőm, ez engem lesokkolt és nagyon negatív következménye lett a dolognak, mi most a teendő? 24F

Figyelt kérdés

3 éve járunk a barátnőmmel (ö 22 éves), tegnap pedig el akart jegyezni engem, a fiút. Elhívott engem kirándulni, egész nap együtt voltunk, aztán este csinált nekem meglepetés vacsit, amibe egy gyűrűt rejtett. Amikor észrevettem a gyűrűt, sokkot kaptam. Majd megkérdezte hogy "Szeretnéd velem leélni az életed, mint férj és feleség?"


Nem tudtam mire vélni a dolgot. Bár nagyon megható és romantikus volt, egyben megalázó is számomra... Talán most nem fog tetszeni sokaknak amit mondok, de én a szerelmi hagyományok híve vagyok, ÉN szerettem volna eljegyezni öt! És megalázónak tartottam, hogy engem, a férfit jegyezték el. Én azt feleltem neki "Nagyon szeretlek drágám, de ez most... Nagyon meglepett és én szerettelek volna eljegyezni téged majd egyszer, nem pedig fordítva. Ez nekem most nagyon furcsa felállás és..."


Ö erre lekezdett sírni és azt mondta "Azt hittem fontosabb vagyok neked mint egy merev és dogmatikus szabály, de úgy látom tévedtem..." Ezután felállt azt asztaltól, halkan becsukta az ajtaját és nem engedett be egész éjjel. Ma pedig elment, mielőtt én felkeltem, telefonja ki van kapcsolva.


Én voltam a hibás? Vagy mégis mit kellett volna tennem?


2012. jún. 22. 16:51
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
"Ez pontosan így van. Egy nő akkor jut el ide, ha már nagyon-nagyon el van keseredve, hogy miért nem kéred már meg!" el van keseredve vagy nem akkor sem szabadott volna megkérnie a pasi kezét és nem hiszem hogy 3 év után annyira öreg lenne a kapcsolat hogy már mindenki a körmét kéne rágja hogy mikor lessz már komolyabb...
2012. jún. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
88%

Nézzük a helyzet komikumát!

Sok pasi kifogásolja, hogy a nők miért nem kezdeményezőbbek? Miért csak várják a sült galambot, a szőke herceget?

Végre egy hölgy aki saját sorsát akarja irányítani erre szegényt elküldik a fenébe!


Szerintetek nem vicces?

2012. jún. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
Nem, nem igazán vicces. Úgy mondanám ironikus. Vagy max. úgy: "vicces"
2012. jún. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:

Sok válaszoló úgy felfújja az egész dolgot, hogy már az a vicces. Mintha megcsalta volna a párját, vagy nem tudom mit tett volna úgy írtok itt a csajról. Jézusom!


Kérdező! 1-2 ember ajánlott itt jó dolgot, azt ajánlom én is. Beszéld meg vele, lepd meg egy csokor virággal. Előtte gondold végig te mit szeretnél, mit akarsz.

Én sajnálom a lányt, mert szeret téged és jót akart.

2012. jún. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Hogy szeretem e a lányt? IGEN! Szívemből! És ÉPPEN ezért fogom elnézni neki ezt a dolgot, első dolgom lesz átmenni hozzá és meglepni egy virágcsokorral, s elmagyarázni a lánynak, hogy miért voltam lesokkolva tegnap, illetve megmondani neki hogy nagyon szeretem öt, csupán abban a pillanatban le voltam döbbenve. Megmondom neki, hogy tudom jól, csak jót szeretett volna és hogy szeretetből tette a tegnapi eljegyzést.


Habár eléggé csorbult férfiasságom, szeretem öt és ezért vagyok vele 3 éve, ilyen miatt pedig eszem ágában sincs elhagyni a lányt. Megpróbálok mindent rendezni vele!


Ugyan nem fogom megemlíteni neki, de én is el fogom öt jegyezni meglepetésből a közeljövőben! Ezzel pedig az én lelkem is megnyugodhat és férfiasságomnak is jól fog esni, illetve neki is! Hiszen minden lány álma egy romantikus eljegyzés, akkor bizony meg is fogja kapni tőlem!

2012. jún. 22. 19:05
 36/48 anonim válasza:
Ez a beszéd aranyapám:DD
2012. jún. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem jól döntöttél.


Azért gondold meg, hogy most nem fogtad fel a jelekből, mire vágyik. 3 év elég hosszú idő - ha te még nem is akartad őt eljegyezni, a helyzetet azonnal fel kellett volna ismerned - pl. úgy, hogy már gondolkodtál rajta előre!

A férfiasságod meg csak hagyjuk. Az igazi férfi előre látja és uralja a helyzeteket, nem lebénul ilyenkor.

Tényleg beszéljél vele és tisztázzátok a dolgokat.

2012. jún. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:

Kedves és rokonszenves srác vagy, Kérdező - de az Istenre kérlek: ne menj a kedvesed után!!!! Szeretheted te őt életednél is jobban - de ROSSZUL szereted, ha még most is a "csorbát szenvedett férfiasságodról" zengedeznél neki. Abszolút téves "paradigma"!:-) Nem tudatosítod magadban, hogy neked - nem paritárius ez a kapcsolat. Bárcsak ne lenne igazam - de nem fog ez működni a jövőben.:(


És kérlek, ne érts félre: mert nem vagy nekem kicsit sem ellenszenves.

2012. jún. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
Még egy megjegyzésem lenne. Azért ha sokáig hangoztatod még, hogy megsértettek férfiasságodban, az nem túl férfias ám! :)
2012. jún. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 A kérdező kommentje:

20:07


Ott a pont és igazat adok neked

2012. jún. 22. 20:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!