Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akart jegyezni engem a barátnőm, ez engem lesokkolt és nagyon negatív következménye lett a dolognak, mi most a teendő? 24F

Figyelt kérdés

3 éve járunk a barátnőmmel (ö 22 éves), tegnap pedig el akart jegyezni engem, a fiút. Elhívott engem kirándulni, egész nap együtt voltunk, aztán este csinált nekem meglepetés vacsit, amibe egy gyűrűt rejtett. Amikor észrevettem a gyűrűt, sokkot kaptam. Majd megkérdezte hogy "Szeretnéd velem leélni az életed, mint férj és feleség?"


Nem tudtam mire vélni a dolgot. Bár nagyon megható és romantikus volt, egyben megalázó is számomra... Talán most nem fog tetszeni sokaknak amit mondok, de én a szerelmi hagyományok híve vagyok, ÉN szerettem volna eljegyezni öt! És megalázónak tartottam, hogy engem, a férfit jegyezték el. Én azt feleltem neki "Nagyon szeretlek drágám, de ez most... Nagyon meglepett és én szerettelek volna eljegyezni téged majd egyszer, nem pedig fordítva. Ez nekem most nagyon furcsa felállás és..."


Ö erre lekezdett sírni és azt mondta "Azt hittem fontosabb vagyok neked mint egy merev és dogmatikus szabály, de úgy látom tévedtem..." Ezután felállt azt asztaltól, halkan becsukta az ajtaját és nem engedett be egész éjjel. Ma pedig elment, mielőtt én felkeltem, telefonja ki van kapcsolva.


Én voltam a hibás? Vagy mégis mit kellett volna tennem?


2012. jún. 22. 16:51
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
azért írj, hogy mi történt!!!!!
2012. jún. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:

tegnap 19:05


Hiba lenne engedni a nyomásnak és azért eljegyezni mert azt ő annyira szeretné! Szerintem ez a te döntésed nem az övé, és ő max szomorú lehet miatta de nem neheztelhet! Illetve el is hagyhat, de ha értelmes és tudja hogy hányadán álltok akkor előbb-utóbb meglesz az is.

2012. jún. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
majd írd le, hogy mi volt:)
2012. jún. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
12:49 ben van is valami... csak ebből hiányzik az hogy ő valójában szereti ezt a nőt és figyelembe veszi az érzelmeit. szerinte :S
2012. jún. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:

tegnap 16:15

Attól még ennek tiszta döntésnek kell lennie és nem kényszeredettnek!

2012. jún. 24. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim válasza:
Igen, nyilván tisztának. DE! Kedves barátunk kényszerített helyzetbe került. A rossz szituáció miatt nem mondott igent, nem azért mert nem szereti oltárian párját. Én is meg akarnám adni életem szerelmének a világ legszebb lánykérését. Na most, a szituációra tényleg egy jövőbeli, csodálatos lánykéréssel illene felelni. Na nem másnap, (évforduló, valami fontos időpont) de az addig eltelő időben foglalkozhatsz a közös jövő gondolatával ezt el is mondhatod neki), de ha azt mégsem tudod elképzelni vele, akkor...
2012. szept. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
Hm. Vajon mi történt azóta?
2012. szept. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Mi történt?
2012. szept. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!