Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felnőtt, érett nők, ti leállná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt, érett nők, ti leállnátok egy tapasztalatlan, kezdő férfival?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem hogy belemennétek egy komolyabb kapcsolatba,egy "éretlen" férfival?

2012. aug. 30. 12:31
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
nem mindegy, hogy most melyik korosztályról beszélünk-ezt azért illene tisztázni. 20-25 év felett már ne jöjjön nekem senki olyan kifogásokkal, mint a kedves utolsó válaszoló.
2012. aug. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:

Én sosem vártam el, hogy tapasztalt legyen, többet is "betanítottam". De én tapasztalatlanságról beszélek, nem éretlenségről. Éretlen férfi tényleg egy nőnek sem kell.


Azt viszont elvárnám, hogy válaszoljon a kérdésemre a kérdező, mert nem mindegy ő mire gondol.

2012. aug. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
sarahmg: Bizony, hogy ez nem kifogás, ez tapasztalat. 20 már rég elmúltam.
2012. aug. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
Érett nőkről volt szó nem tini lányokról, és az érett nőkhöz érett férfi passzol.
2012. aug. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
Éretlen vagy tapasztalatlan? Nagyon nem mindegy.
2012. aug. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
Módosítok: a szexuális téren való tapasztalatlanság nem feltétlenül zavar. ha a párkapcsolatban érettebbnek számítok, mint a férfi, akkor azzal sajnos nem nagyon lehet mit kezdeni. ha tetszik,ha nem, ez van. aki normális kapcsolatot akar...nem azt szerettem volna mondani, hogy esélyt sem adnék. de amit az éretlen kifejezés a szó szoros értelmében jelent, azzal sokat nem tudnék kezdeni.
2012. aug. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
Én pedig nem éretlen vagyok, csak tapasztalatlan. 9 és 10-es voltam (meg utána valamelyik).
2012. aug. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
Utolsó korábban kellett volna tapasztalatot szerezned.
2012. aug. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
100%
A tapasztalatlanság állapot, az éretlenség tulajdonság. Nyilvánvaló, amin lehet változtatni azzal nagy baj nincs.
2012. aug. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy tini korodban, érett férfiakra vágytak a tini csajok.
2012. aug. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!