Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felnőtt, érett nők, ti leállná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt, érett nők, ti leállnátok egy tapasztalatlan, kezdő férfival?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem hogy belemennétek egy komolyabb kapcsolatba,egy "éretlen" férfival?

2012. aug. 30. 12:31
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért vagyok vele.Azt sem tudom hogy szeretem-e még,nem tudom hiányozna-e....
2012. aug. 30. 13:29
 42/49 anonim ***** válasza:
Majd most kiderül a 2 hét alatt, hogy hiányzik e.
2012. aug. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:
Hát remélem elég a 2 hét.Szerintem bele fog bolondulni a tudatba hogy több mint 1000 km-re leszek tölle.
2012. aug. 30. 13:32
 44/49 anonim ***** válasza:

Hadd szokja, hátha szakítasz vele.

Vagy te is ragaszkodsz? :)

2012. aug. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, egy kicsit alulszocializált a barátod. Nem tud mit kezdeni bizonyos helyzetekkel, gondolom sose volt nagy baráti köre. 24 évesen veszítette el a szüzességét veled, tehát nem egy csajozós forma. A kockaságon kívül valszeg te vagy az egyetlen igazán jó dolog az életében, ezért ilyen ragacs. Több elfoglaltság kéne neki igazából, egy házon kívüli hobbi, ismerősökkel, amiben te nem vagy benne.
2012. aug. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:
Hát úgy örülnék neki ha kimozdulna valamerre.Múlthéten is hivatalosak voltunk 1 koncertre amit a haverja csinált,és nem ment el azért mert én nem akartam menni,pedig az összes "barátja" ott volt.Szerintem nincsenek is barátai,csak ismerösei.Na jó van egy csávó aki ugyanolyan kocka mint ö,27 vagy 28 éves,hozzá nagyon ritkán átmegy.Ès ennyi...
2012. aug. 30. 13:48
 47/49 anonim ***** válasza:
Na mi lett a szabadság alatt??
2012. szept. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 A kérdező kommentje:
tök jól elvoltam,nem is hiányzott,csak aznap mikor tudtam hogy jön.
2012. szept. 27. 08:55
 49/49 anonim ***** válasza:
szép kis pár lehettek .
2012. szept. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!