Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felnőtt, érett nők, ti leállná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt, érett nők, ti leállnátok egy tapasztalatlan, kezdő férfival?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem hogy belemennétek egy komolyabb kapcsolatba,egy "éretlen" férfival?

2012. aug. 30. 12:31
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:

Speciel ennek a ragadós viselkedésnek nem sok köze van a tapasztalatlansághoz. Inkább az önbizalmához lehet köze. Két év kapcsolat után már egyébként sem számít sem kezdőnek, sem tapasztalatlannak, azért ez elég sok idő.


Ha mindig mindent magyarázni kell neki, az elég gáz. Hány évesek vagytok?

2012. aug. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:

Ez nem tapasztalatlanság.


Vannak ilyen "ragacs" emberek, ez alaptulajdonság. Én is találkoztam ilyennel, és már előtte is volt barátnője, persze emiatt mind dobta.


Amúgy meg van akinek bejön ez, általában megtalálják a párjukat.

2012. aug. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
A tapasztalatlan embernek előbb-utóbb önbizalomhiánya lesz.
2012. aug. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 A kérdező kommentje:
én 25,ö 26.De viszont ö tényleg tapasztalatlan,mert mindig mindent mondani kell neki.Pl hogy ne gondolja hogy ö akkor mehet dolgozni mikor akar,mert baja lehet belöle egy idö után meg ilyenek.Meg egy csomószor van olyan hogy nem tud mit kezdeni a szituációkkal a kapcsolaton belül.Nem tudja mit kéne tennie,mert még nem volt ilyen helyzetben stb.Egyébként az elején nekem nagyon tetszett hogy még nem volt barátnöje,tetszett a ragaszkodása is meg minden,de mostanában gyakran teszem fel a kérdést magamban hogy mit akarok én tölle??
2012. aug. 30. 13:21
 35/49 anonim ***** válasza:
én is minden barátommal ott vagyok fürdésnél. de csupán mert egyik exem egyszer hozott rózsaolajat, meg szirmokat bele tette a vizembe, meg gyertyát gyújtott a kádban és végig mellettem ült, míg fürdöttem és rájöttem ennek a fílingjére. szóval ettől még nem ragacs valaki, ha bemegy a fürdéshez. szóval jól jöhetek le a mostani barátaimnak...
2012. aug. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:
jó de ö meg ott ül mellettem,nincs idöm 3 percet sem gondolkodni,mert "na jól vagy?nem tul meleg a víz?milyen volt a napod?min gondolkodsz?hozzak neked 1 teát?"
2012. aug. 30. 13:25
 37/49 anonim ***** válasza:
Ez durva, én nem bírnám...
2012. aug. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
Miért vagy vele?
2012. aug. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:
már én se nagyon bírom,na de most megyek 2 hétre barátnökkel nyaralni nélküle,hátha segít valamit a kacsolatnak.Egy éve elünk együtt,azóta nem voltünk külön sehol,csak dolgozni.ès ha valamit segít,eddig anyjával lakott,és mindig is kocka volt.
2012. aug. 30. 13:28
 40/49 anonim ***** válasza:
Meg ne mondd neki, hogy hova mentek!
2012. aug. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!