Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felnőtt, érett nők, ti leállná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt, érett nők, ti leállnátok egy tapasztalatlan, kezdő férfival?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem hogy belemennétek egy komolyabb kapcsolatba,egy "éretlen" férfival?

2012. aug. 30. 12:31
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
#18: Szerinted nem próbáltam? Két kezemen sem tudom megszámolni, hányan kosaraztak ki, mikor normális ember módjára közeledtem a lányok, később a nők felé. Aki pedig nem kosarazott ki, az átvágott. Ja, hogy hagytam... igen.
2012. aug. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
És tuti, hogy ennek a tapasztalat hiánya volt az oka, utolsó?
2012. aug. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
21. Lehet, hogy nagyok az igényeid, így rossz helyen próbálkoztál.
2012. aug. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:
huhh jó sok válasz jött,a tapasztalatlan szóra "hajtok" nagyon.Barátom is az,két éve vagyunk együtt,és mindig mindent a szájába kell rágnom hogy másik féfiak,hogyan reagálnának erre,arra.Meg hogy egy kapcsolat hogyan müködhtene jól,és hogy párkapcsolatban is van az embernek privát élete.Meg hasonlók.Ö nagyon tapasztalatlan,én vagyok neki az elsö barátnöje.
2012. aug. 30. 13:06
 25/49 anonim ***** válasza:
2 év alatt fejlődnie kellett volna annyit...szerintem. Legalábbis az én tapasztalataimból kiindulva.
2012. aug. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:

Hát igen. Nos a tapasztalatlan és az életképtelen sem ugyan az. :-)


Attól mert valakinek nem volt előtte kapcsolata, még nem kell, hogy teljes analfabétaként viselkedjen még 2 év után is. Ez azért nem atomfizika. Meg az sem mindegy Te mit vársz el tőle. Lehet, hogy ő szimplán ilyen, és 100 nő után is ilyen lenne.

2012. aug. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:

#23: Csak minden férfinak legyenek ilyen "nagy" igényei, mint nekem...


Előtte hozzászóló: 10-ből 8 esetben a tapasztalatlanság volt az oka, 1 a távolság, 1 pedig a külső.

2012. aug. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is két év alatt már működnie kéne kettőtök közt. Nem tud rád hangolódni, ez nem jó.
2012. aug. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:
nem hagy engem levegöhöz jutni,pedig kismilliószor mondtam neki hogy azért mert együtt vagyunk,együtt élünk még nem kell a barátait elhagyagolni.De nélkülem nem megy sehova,és mindig ott van ahol én...ha a fürdökádban ülök,ott ül a kád mellett.De ez már megintcsak 1 másik téma.
2012. aug. 30. 13:15
 30/49 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez megmérgezheti a kapcsolatot. Ez a túlzott ragaszkodás. És mit mond arra, hogy menjen ő is a haverjaival el közben ide-oda?
2012. aug. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!