Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyám tönkreteszi az életem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és már lassan 2 éve együtt vagyok a barátommal akit mindennél jobban szeretek.Jó volt a kapcsolatom az anyámmal ám amikor összejöttünk a barátommal nagyon megromlott,folyamatosan fenyegetett,hogy ha terhes leszek ez lesz meg az lesz..de én tartom magam annyira értelmesnek,hogy ezeket normálisan meg lehetett volna velem beszélni.Több mint fél évet vártam mielött lefeküdtem volna a párommal,és miután ezt elmondtam az anyámnak mégrosszabb lett a helyzet.Tilt tőle,nem találkozhatunk csak hétvégenként,holott szinte kitűnő tanuló is vagyok..folyamatosan szét akar minket szedni és ezt már mindketten nagyon nehezen bírjuk..nem tudok mit tenni..nem tudok menekülni.Mit tegyek?Segítsetek.
2012. okt. 8. 19:27
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Apám ugyan ilyen,sokszor még rosszabb..a 2 év alatt egyszer sem aludhattunk együtt,sokszor titokban találkozunk mert nem bírjuk..egyszer már szétmentünk emiatt és anyám akkor kérdezett rá,hogy lefeküdtem-e vele és mivel naív voltam és azt hittem megbízhatok benne elmondtam neki,hogy igen..az volt rá a válsz: "látod csak "arra" kellettél neki"...kivívta az utálatomat de örökre..eddig nem foglalkoztak velem,azt csináltam amit akartam..nem tudom mér lettek ilyenek,kisebb csínytevéseken kívül nem voltam balhés soha..tudtak mindenről

ja és igen már a fenyegetés se számít,mondtam nekik ezerszer,hogy betöltöm a 18-at és elmegyek és a válasz: " még az ajtót is kinyitjuk elötted"...:/

2012. okt. 8. 19:43
 12/24 anonim ***** válasza:
60%

:D hagyd a fenébe őket.

Avagy mondjátok,hogy szétmentetek.De közben ugyan új maradjatok együtt.Hosszú távon nem működik.De legalább 1-2 napig béke lesz

2012. okt. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha a barátnőmet így tiltanák tőlem(ami már előfordult)Akkor én személyesen mennék el hozzájuk beszélgetni erről!
2012. okt. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
40%
add el 3 tevéért
2012. okt. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

már mindent megpróbáltunk de semmi :/

mit adjak el 3 tevéért?? :)

2012. okt. 8. 20:00
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Nézd ha szereted szenvedtek,és hétvégenként jól érzitek magatokat.

De ez így olyan mocsok dolog.Miért kell beleszólniuk nekik?Én is így voltam.Volt egy lány.Nagyon nem tetszettem a szülőknek(teljesen normális vagyok)és látták,hogy csókolózunk.A lány kapott otthon egy pofont.

Na erre én oda mentem,és csak fenyegetőztek.Semmi ész érvet nem tudtak felhozni!!!!

De én inkább hagytam,nehogy baja legyen

2012. okt. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
30%
18 éves korig az van, amit a szülő mond. addig bírd ki. utána már felnőtt vagy, azt csinálsz, amit akarsz és ezt akkor majd neki is megmondhatod
2012. okt. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
30%
Nem rosszból mondom, de a szüleid tartanak el. Ők adnak neked kaját, lakhelyet, gondolom mindent fizetnek neked. Így kénytelen vagy azt csinálni, amit mondanak neked. Ha betöltöd a 18-at és elköltözöl, akkor azt csinálsz már amit akarsz. Addig meg bírd ki valahogy:)
2012. okt. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 gabriell88 ***** válasza:
78%

Csak egy kérdés.Van e esetleg valami ok, hogy nem kedvelik a barátodat.Bármi apróság.Valami amit csinált, de már megbánt?


Velem is ez volt a helyzet 17 évesen.Összejöttem egy sráccal, szerettem tiszta szívből, de anyámnak nem tetszett.Megmondtam neki az én életem úgy b@szom el ahogy én akarom.Fél év után szakítottunk a sráccal, de nem anyám miatt.Most a mai eszemmel és sok átbeszélgetett este után, látom igaza volt. Látta azt amit én nem.Nem beszélt velem szépen, tiszteletlen volt, de én arra fogtam oh csak hülyéskedik.Nagyképű és önző volt(meg is csalt a szemem láttára) és korlátozott, megszabdta mit vehetek fel, hova mehetek, mit csinálhatok.Anyum pedig látta ezt.Utólag azt mondta nekem: Lányom, ha látom, hogy olyan embert találsz, aki szeret téged és boldog vagy, ha többet mosolyogsz, mint sírsz, akkor nem elleneztem volna.De az a fiú nem szeretett és te nem voltál boldog. Egy szülő ha törődik a gyermekével, mindig a jót a legjobbat akarja.Te is ilyen leszel.

Kérdezzétek meg a szüleidtől mi nem tetszik a barátodban nekik?Biztos van valami, mert akkor nem elleneznék, aztán lehet kompromisszumra jutni.

2012. okt. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Igaza van a 19.-nek.

még annyit tennék hozzá: a kérdésed, kérdező, enyhet túlzás: "tönkreteszik az életem". az egész életed, 17 évesen? az életed ott fog kezdődni ha felnőtt leszel és saját egzisztenciát lesz, és amikor ez elkezdődik, utána még hátra van belőle jópár évtized. szóval így 17 évesen azt mondani h tönkreteszi az életed, nagy túlzás.

és amúgy a legtöbb embernek idősebb kor kell ahhoz h normálisan tudjanak párt választani, te még fiatal vagy, még semmi sincs veszve. nem értem, miért kell kapkodni, sokan vannak, akik huszonéves korukig egyáltalán nem találnak senkit, utána meg boldogok lesznek azzal, akit megtaláltak.

csak értsd meg, kérdező, műbalhé ez az egész, amit csinálsz, és ha ezt megérted, neked lesz jobb.

2012. okt. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!