Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyám tönkreteszi az életem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és már lassan 2 éve együtt vagyok a barátommal akit mindennél jobban szeretek.Jó volt a kapcsolatom az anyámmal ám amikor összejöttünk a barátommal nagyon megromlott,folyamatosan fenyegetett,hogy ha terhes leszek ez lesz meg az lesz..de én tartom magam annyira értelmesnek,hogy ezeket normálisan meg lehetett volna velem beszélni.Több mint fél évet vártam mielött lefeküdtem volna a párommal,és miután ezt elmondtam az anyámnak mégrosszabb lett a helyzet.Tilt tőle,nem találkozhatunk csak hétvégenként,holott szinte kitűnő tanuló is vagyok..folyamatosan szét akar minket szedni és ezt már mindketten nagyon nehezen bírjuk..nem tudok mit tenni..nem tudok menekülni.Mit tegyek?Segítsetek.
2012. okt. 8. 19:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt. A volt barátnőm anyja folyamatosan próbáld szétszedni minket, olyanokat mondott rólam hogy eszem megállt tőle, mintha valami rossz, szemét, csajozós pasi lettem volna akit mindenkit megcsal és kihasznál... Én bírtam volna tovább is, de a volt barátnőm egyszer csak hirtelen megváltozott, lehet az anyja mondott valami olyat nem vágom, ellenséges, szemét lett velem azt még ő szakitott velem. Nem tudom az anyjának emnnyi szerepe volt benne de biztos forrásból tudom hogy nagyon segitette a lányt rábeszélni a szakításra, meg hogy nem vagyok hozzá való:D Szal az anyósok legtöbbje egy sz*mét r*hadékok. Sajnos ez van sajnálom, de ha nme tudtok elmenni onnan akkor valszeg a kapcsolat fog rámenni erre:S


22/F

2012. nov. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Amint lehet lépj le otthonról és ne beszélj az anyáddal ha ilyen szemét ! Ez felháborító hogy ilyenek vannak ! Tarts ki a párod mellett aztán valahogy kezdjétek el a közös életet, menj messzi városba tanulni vagy ilyesmi

És a legfontosabb hogy 17 éves létedre nehogy már az anyád megmondja hogy mit csinálhatsz ... ez nagyon gáz ! Nekem meg merte volna mondan anyám hogy mit csináljak akár 14 évesen is hát úgy ba.sz.tam volna pofán hogy az összes fogát kiköpködte volna

22/F

2012. nov. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,tényleg sokat segítetek és a legtöbbet valószínüleg megfogadom,kitartok :)
2012. nov. 1. 21:09
 24/24 anonim ***** válasza:

"úgy ba.sz.tam volna pofán hogy az összes fogát kiköpködte volna"


Te normális vagy bäszdmeg?? A saját anyádról beszélsz, aki a világra sz@rt téged! Látszik mekkora egy tróger ember vagy, és még te osztod az észt? Kapjál már a fejedhez légyszíves! Az ember soha, semmilyen körülmények között nem mondhat ilyet az anyjáról! És amíg az embert a szülei tartják el, addig igen is azt kell csinálnia, amit ők mondanak. Ha ez nem tetszik valakinek, akkor 18 évesen költözzön el otthonról, és vállaljon munkát, de otthonról egy fillért ne várjon! Szegény anyukádat sajnálom csak, hogy ilyen értelmi fogyatékos gyökér fia van. 22 évesen lehetne annyi eszed, hogy nem így reklámozod magad.

2012. nov. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!