Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatal, szép, csinos, kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal, szép, csinos, kedves lány-mégis egyedül van, hogy lehet?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, nem egoizmusból, de jó nőnek számítok. Még szűz vagyok, ami tudom, hogy nem szégyen, meg majd ha jön az igazi meg stb., ezeket már ismerem, de az igazság az, hogy én igenis frusztráltnak érzem magam miatta, hogy úgy igazán sosem volt komoly párkapcsolatom, csak pár futó kaland...Azt hiszik, hogy jobbnál jobb pasik állnak sorba nálam, pedig épp, hogy szinte senki nem érdeklődik irántam. Nem hinném, hogy félnek, vagy ilyesmi...Egyszerűen, nemtudom, mit tegyek, én nyitott vagyok mindenkire, nem szoktam random visszautasítani, persze azért megvan a magam ízlése és igénye. És igazából már borzasztóan szeretnék magam mellé valakit. Egy kis taknyos ovisnak érzem magam a barátnőim mellett, mert azért a szex és párkapcsolat az élet része, de nekem nem jut ki. Mit tegyek???
2012. dec. 4. 14:40
1 2 3 4 5
 41/42 anonim válasza:
Figyi ne nézd úgy mint ha kötelező lenne inkább ismerkedj, barátkozz, és ha látszik, hogy több is lenne a fiú majd úgy is jelez, te pedig ne tiltakozz!(Fordítot esetben elszaladna, mivel van bennük az az érzés, hogy ő akar meghódítani, és évekkel később nem szeretnél gondolpm magadnak egy csaj szerepbe bújt pasit, akit te fogsz várni az oltárnál, hogy betipegjen rózsaszirmon, apuci karján.Érdekes módon valahogy ők se vonzódnak ehez, és fontos nekik az első benyomás, de titkolózós lányokat sem nagyon szeretik, mivel azért ők is várják a te jeled, hogy kezdeményezhetnek-e..) És sugározd magadból azt sexuális érzést, hogy valaki, akinek jó vagyok így ahogy vagyok, az bátran jöjjön és akkor majd ráérsz válogatni..(meg is fog sz lepődni, hány srác fog utánad futni..) De egy fontos a választott fiúnak telegyél az első és ő is neked, ne csevegjen más lányokról neked, ha te nem kérted rá, ha a srác nem így tesz, az nem az igazi megértő társ.. a hűség ugyan is két oldalú.. és tudasd a sráccal, hogy ciki, ha azzal szöveggel jön, hogy hűséget fogadtam nem vakságot, mivel hűség azt jelenti, hogy a szerelmét tartja az igazi nőnek, akiért örömmel hívhatja magát férfinak. De láttam, hogy ezt évekkel ez elött írtad, remélem sikeres vagy és nagyon Boldog! Üdv: Szidi
2015. júl. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim válasza:
Ej, de jó lenne tudni, lett e happyend! 😊
2016. dec. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!