Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatal, szép, csinos, kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal, szép, csinos, kedves lány-mégis egyedül van, hogy lehet?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, nem egoizmusból, de jó nőnek számítok. Még szűz vagyok, ami tudom, hogy nem szégyen, meg majd ha jön az igazi meg stb., ezeket már ismerem, de az igazság az, hogy én igenis frusztráltnak érzem magam miatta, hogy úgy igazán sosem volt komoly párkapcsolatom, csak pár futó kaland...Azt hiszik, hogy jobbnál jobb pasik állnak sorba nálam, pedig épp, hogy szinte senki nem érdeklődik irántam. Nem hinném, hogy félnek, vagy ilyesmi...Egyszerűen, nemtudom, mit tegyek, én nyitott vagyok mindenkire, nem szoktam random visszautasítani, persze azért megvan a magam ízlése és igénye. És igazából már borzasztóan szeretnék magam mellé valakit. Egy kis taknyos ovisnak érzem magam a barátnőim mellett, mert azért a szex és párkapcsolat az élet része, de nekem nem jut ki. Mit tegyek???
2012. dec. 4. 14:40
1 2 3 4 5
 11/42 ASOT ***** válasza:
22%

Félreértettél babám!

Nem azokról a hibákról beszéltem, hanem azokról ami miatt nem jön össze neked semmilyen kapcsolat.

Hanem valami hiba valami probléma van veled.

A viselkedésed az öltözködésed, esetleg flegma vagy vagy az a lekezelő fajta, vagy a beszéded káosz, vagy szinte süt a homlokodról a felírat h ide ne merj jönni hozzám ne merj szólni...

2012. dec. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
57%

Aki azt a választ írta, hogy benned van a hiba, az nem normális. Azért a leírásodból kiderül, hogy nem egy visszahúzódó, önbizalomhiányos unintelligens liba vagy, aki folyton picsog az élete felett.

Hasonló cipőben járok, mint te, 21 vagyok, és nekem sem volt még rendes úgymond komoly kapcsolatom. Nekem azért nem volt, mert 17-18 éves koromig egyáltalán nem érdekelt az ilyesmi, utána pedig idiótákkal hozott össze a sors (ezért biztos kapok beszólást, de nem érdekel, igenis elvárom, hogy a pasi ne legyen töketlen balf.sz és külsőleg is tetsszen), volt olyan, hogy próbálkoztunk a kapcsolattal, csak nem működött, mostanában meg időm sincs rá. Igazából engem soha nem zavart, hogy nincsen pasim, erősen ragaszkodom ahhoz az elvemhez, hogy aki nem boldog egyedül, az mással sem lesz az, és lehet hogy éppen ezért esek túlzásba és ragaszkodom az egyedülléthez. "Jelentkezőkből" úgymond nem lenne hiány, elég sok fiú felfigyel rám, szóval nem azért vagyok egyedül, mert senki nem akar rám nézni, egyszerűen csak én nem tekintek rájuk potenciális pasijelöltként. Igazából egyáltalán nem vagyok romantikus alkat, persze, néha örülnék ha lenne pasim, de alapvetően nem létszükségletem. Tanulok, mellette dolgozom, a hobbijaimra alig van időm, egy pasi pedig, éppen beleférne az időmben, de nem akarom hanyagolni, és keveset törődni vele csak mert a saját dolgaim fontosabbak (és azok eddig mindig fontosabbak voltak), így inkább nem is foglalkozom ilyesmivel. Összefoglalva, nekem azért nincsen pasim, mert önző dög vagyok, és a kevés szabadidőmet inkább magamra fordítom. Majd, ha fülig belezúgok egy srácba, akiért lemondok a saját magamra szánt időmről, akkor ez megváltozik, addig nem... én nem bizsuzok.

2012. dec. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:

Én nagyon átérzem a problémádat, de csak a levegőbe lövöldöznék, bármit is írnék. Ahhoz, hogy megközelítőleg meg tudjalak ítélni, ismerni kellene közelebbről egy kicsit. Meglehet lerí rólad sok dolog, már elsőre, csak nem tudsz róla például, nem tudom. Mit mondanak erre a kérdésre a barátaid?

Esetleg egy pszichológus is, rövid munkaidővel sokat segíthet, szerintem kettőször egy óra más sokat mondana, az kb. 10 ezer Ft., ...

2012. dec. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:

*

-más

+már

2012. dec. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 ASOT ***** válasza:

kedves 15:02-es!


márpedig mindenkiben van hiba, benned is bennem is mindenkiben, valami oka mindennek van, csak olykor vagy nem találja az ember vagy nem akarja megtalálni...


és nem azt mondom h az egy egetverő hiba, mert te is félreérted a dolgokat ezek szerint, és fújod a magadét, ezek nem olyan hibák, hogy ő visszahúzódó vagy csendes vagy hogy csúnya lenne...

2012. dec. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
37%
Az én hibám az, hogy önző vagyok. Ezért nincsen kapcsolatom. Én ezt tudom, írtam is. Egxébként nem értem, miért kedvesezel engem.
2012. dec. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
a kérdésben írtam, hogy kedves, írtam, hogy jó nőnek számítok. ezekbe a fogalmakba nekem beletartozik, hogy nem vagyok flegma, nem taszítom a borzalmas kisugárzásommal az embereket, aki ismer, mindig csak dicsér. ez megint nem egoizmus, ez a tény, most nem fogom azt írni, hogy defektes, ronda idióta vagyok. nem itt van a baj, de akkor hol? és ismételten, igen, nagyon sok hibám van, de ezek egyik sem külsőre-elsőre, egy beszélgetésre látható dolgok.
2012. dec. 4. 15:25
 18/42 ASOT ***** válasza:
77%

Ne légy morci! :)


Jobban esne ha azt írnám, hogy te köcsög f@ccopó rib@nc dög, te kis nyavajás??

ugye h nem?? :)

2012. dec. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
Hát igazából mindegy, hogy hogy szólítasz meg. Ha lerib.ncoznál sem érdekelne vagy fújnám fel magam, mert ilyen alapon, honnan tudod, hogy kedves vagyok? Nem vagyok kedves. De azért igazán szimpatikus, hogy egyből ezt gondoltad :) Ez viszont tényleg kedves tőled.
2012. dec. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el, hogy össze vesz egy 81 és egy 85%-os! Feszültek vagytok, jönnek az ünnepek, stb., ... Írjátok ki a gondotokat, de ne veszekedjetek! Kedvesek!

;)

2012. dec. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!