Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatal, szép, csinos, kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal, szép, csinos, kedves lány-mégis egyedül van, hogy lehet?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, nem egoizmusból, de jó nőnek számítok. Még szűz vagyok, ami tudom, hogy nem szégyen, meg majd ha jön az igazi meg stb., ezeket már ismerem, de az igazság az, hogy én igenis frusztráltnak érzem magam miatta, hogy úgy igazán sosem volt komoly párkapcsolatom, csak pár futó kaland...Azt hiszik, hogy jobbnál jobb pasik állnak sorba nálam, pedig épp, hogy szinte senki nem érdeklődik irántam. Nem hinném, hogy félnek, vagy ilyesmi...Egyszerűen, nemtudom, mit tegyek, én nyitott vagyok mindenkire, nem szoktam random visszautasítani, persze azért megvan a magam ízlése és igénye. És igazából már borzasztóan szeretnék magam mellé valakit. Egy kis taknyos ovisnak érzem magam a barátnőim mellett, mert azért a szex és párkapcsolat az élet része, de nekem nem jut ki. Mit tegyek???
2012. dec. 4. 14:40
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
vagy azt, hogy nem értik miért nincs, hiszen milyen jó csaj vagyok, vagy azt h biztos válogatok (ez nem igaz, csak az egészséges mértékben, mert senki ne mondja rám, hogy finnyás vagyok, ha egy 40éves férjes pasit visszautasítok), vagy azt, hogy ne nyavalyogjak, nem vagyok elkésve, stb., de ezt persze az mondja, akinek minden oké ilyen téren, mert tudom, h 21 évesen még nem vagyok vénlány, de félek, hogy egyre keserűbb leszek, és akkor már tényleg nem lehet majd a közelembe jönni...én azt gondolom, hogy alapvetően mindenki játszik egy szerepet. egy ideig. mikor megismerkedünk, egyszerűen még nem tudjuk magunkat adni, senki nem adja ki magát rögtön, először mindenki jónak, jobbnak akar játszani. ezért működnek az elején ált. a dolgok, aztán mikoe kimutatják a foguk fehérjét, már nem. de én is adok esélyt arra, hogy megismerjenek, ha túllépjük ezt a bizalmi-szintet, amikor már felfedem magam, mert azért nem úgy kezdeném, hogy "sziaa, nem játszom meg magam, utálok ezt csinálni, utálom azt, ha nem tetszik, csá"
2012. dec. 4. 16:18
 32/42 anonim ***** válasza:

A 22-es csapdájának egyszerű a feloldása: próbálj meg nem foglalkozni a kérdéssel. Menj bulizni a barátaiddal úgy, hogy nem nézegeted a pasikat, hanem szimplán szórakozol.

Persze tudom, ez csak elméletben egyszerű, de a gyakorlatban is megvalósítható. Így nem leszel se kétségbeesett, se megközelíthetetlen.

2012. dec. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A.R. ***** válasza:
Ha pesti vagy szívesen megismernélek :DDD
2012. dec. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

Csak-csak Veled lesz a baj. Írjál még magadról! ;)

Képet kérhetünk?

:D

2012. dec. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
Próbálj meg nem forogni a kérdésen. Az ilyen dolog tényleg akkor jön a leginkább, amikor nem keressük, ez nem véletlenül lett vált már-már mondássá :) Ne görcsölj a témára, legyél laza, és akkor összejön.
2012. dec. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
Pár nélkül is lehet boldogan élni. nem mondom hogy könnyű, de nem lehetetlen!
2012. dec. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Lehet azért nem érdeklődnek irántad, mert nem vagy szép, vagy túl hidegnek, és beképzeltnek tűnsz... Írd le az igényeid, illetve, hogy ezért mit adnál, és lehet rájövünk, hogy hol a probléma.
2012. dec. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim válasza:
79%
Van egy fiu aki tetszik ? akkor menj oda hozza es mutas neki jeleket , hogy tetszik , hulyeskedj vele , mutasd meg neki , hogy nem egy uncsi csaj vagy . Lassa rajtad egy pasi , hogy egy eletvidam fiatal lany vagy , aki elvezi az eletet es van onbizalma , aki szepen beszel , mosolygos , kedves megis sokszor mondj nemet az nagyon felizgatja a fiukat . Mutasd meg neki , hogy te melletted nem unna az eletet .
2013. máj. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Nem tudom, aktuális-e még a kérdést. Esetleg zárkózott lehetsz? Ha gondolod, írj, megpróbáljuk kideríteni az okot.
2014. jan. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Na, van valami fejlemény?
2014. okt. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!