Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatal, szép, csinos, kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal, szép, csinos, kedves lány-mégis egyedül van, hogy lehet?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, nem egoizmusból, de jó nőnek számítok. Még szűz vagyok, ami tudom, hogy nem szégyen, meg majd ha jön az igazi meg stb., ezeket már ismerem, de az igazság az, hogy én igenis frusztráltnak érzem magam miatta, hogy úgy igazán sosem volt komoly párkapcsolatom, csak pár futó kaland...Azt hiszik, hogy jobbnál jobb pasik állnak sorba nálam, pedig épp, hogy szinte senki nem érdeklődik irántam. Nem hinném, hogy félnek, vagy ilyesmi...Egyszerűen, nemtudom, mit tegyek, én nyitott vagyok mindenkire, nem szoktam random visszautasítani, persze azért megvan a magam ízlése és igénye. És igazából már borzasztóan szeretnék magam mellé valakit. Egy kis taknyos ovisnak érzem magam a barátnőim mellett, mert azért a szex és párkapcsolat az élet része, de nekem nem jut ki. Mit tegyek???
2012. dec. 4. 14:40
1 2 3 4 5
 21/42 ASOT ***** válasza:
60%

Na látod , nem biztos h én is kedvességből írtam , lehet csak azért írtam, "hogy jólvan hallgass már el na" :)

De látod így azért már kevésbé vagy morci, jobban áll ha nem vagy az...:)

2012. dec. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
89%

Miért vagy annyira biztos abban, hogy tuti nem benned van a hiba? Én például jól nézek ki, de nem vagyok egy bombanő. Mégis ha elmegyek szórakozni, akár a párommal is, mindig többen leszólítanak.


Az alapján, amit írtál, simán elképzelhető, hogy az süt rólad a potenciális pasik felé, hogy "valaki jöjjön már ide, pasit akarok, most!" Ezt nyilván az ismerőseid nem érzékelik, mert feléjük nem ezt sugárzod.


Ha eredményes akarsz lenni a probléma megoldásában, akkor ne zárj ki eleve lehetőségeket. És ha úgy érzed, hogy mindenki szembe jön az autópályán, akkor gondolkozz el: biztos te haladsz jó irányba? Biztos, hogy nem benned van a hiba?

2012. dec. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 ASOT ***** válasza:
60%
Ez nem vita, csak szócsata :)
2012. dec. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
N'azír! :)
2012. dec. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
57%

"Fiatal, szép, csinos, kedves lány-mégis egyedül van, hogy lehet?"


Csak tipp, de lehet, h buta vagy. Annyira, h nem tudod leplezni kicsit sem és már az első megszólalásodnál kiderül. Hidd el, ez rosszabb, mintha ronda lennél.

2012. dec. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
68%
Az írása alapján, nem hinném, hogy "nagyon buta" lenne, valami más baj van...
2012. dec. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
Amúgy tényleg lehet, hogy túl kétségbeesetten próbálkozol, és süt rólad, vagy pedig épp ellenkezőleg, hogy megközelíthetetlennek tűnsz. Egyik sem túl biztató, ha a pasi érdeklődik irántad.
2012. dec. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:
hát viszont ez probléma:/ mert ha megpróbálok megközelíthető lenni, akkor kétségbeesettnek tűnök, ha meg nem akarok könnyen kaphatónak tűnni, akkor a mindenkit-elhajtós részbe tartozom. és igazából ha belül tényleg kétségbeesett vagyok, mert szerintem az már letűnt a kérdésemből, hogy igen, bárhogy is fogok játszani, h egyiknek se tűnjek, mindenképp szerep lesz és már itt el van rontva a dolog:) ördögi kör, maradok egyedül. arra nem is szeretnék különösebben reagálni h "buta" vagyok, ha te neked így jöttem le, akkor nagyon rossz kommunikációs készséggel áldottak meg odafönt:)
2012. dec. 4. 16:10
 29/42 anonim ***** válasza:

Lehet nem adod önmagad, az írásod alapján...

Mit mondanak a barátaid, miért nincs párod?

2012. dec. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A.R. ***** válasza:
Ment a privi :)
2012. dec. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!