Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem miért nincs beleszólásom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nincs beleszólásom az abortuszba?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, barátnőm pedig 34. Fogamzásgátlót szedett, de mégis teherbe esett. Én el akarom vetetni, ő viszont megtartaná. Nyilván az ő teste, de csak van valami beleszólásom, nem?
2012. dec. 13. 09:45
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/346 anonim ***** válasza:
27%

"ja, rettentő nagy bunkóság hogy ilyen helyzetbe keveredtem, valóban"



Már elkezdhetlek sajnálni,vagy várjak még?

2012. dec. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/346 A kérdező kommentje:

# 71

de jó neked, hogy sosincs más dolgod csak itt lógni egész nap...ja nem. bocs

2012. dec. 13. 22:30
 73/346 anonim ***** válasza:
28%

"de jó neked, hogy sosincs más dolgod csak itt lógni egész nap"


csak nem bagoly mondja verébnek....ezek szerint te sem lehetsz valami elfoglalt,de ne aggódj,így a pelenkázásra biztos jut majd időd :)

2012. dec. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/346 A kérdező kommentje:
ezek szerint beletrafáltam. nem is csoda hogy olyan zabos vagy
2012. dec. 13. 22:35
 75/346 anonim ***** válasza:
58%

Nagyon nem irigyellek, hogy ilyen helyzetbe kerültél. Ha megbíztál/megbízol ebben a nőben és tényleg úgy gondolod, hogy nem akart becsapni és ő az a 0,8%, aki tabletta mellett esett teherbe, akkor azt a lehetőséget, hogy így akart megfogni, csak gyereket akart, etc., nem fogom boncolgatni, bár (és lehet, hogy ez egy erősen sztereotip vélekedés), nekem is ez jutott először eszembe...

Kérdésedre a válasz az, hogy azért nincs beleszólásod az abortuszba, mert Magyarországon egy nőt sem lehet sem a terhessége kihordására, sem megszakítására kötelezni az első 12 hétben a nő dönti el, hogy vállalja-e a gyermeket. Azt a törvényt nyilván nálunk okosabb emberek hozták és jól át van gondolva, ha nem így lenne a nők gyakorlatilag rabszolgasorba kerülnének.

Egyébként én több olyan fiút is ismerek, akinek bármit mondd egy nő, igenis gumit húz, szerintem ez nem olyan fura, nem bíznak meg annyira a hölgyben. Egy fél éves kapcsolatban különben, ha fiú lennék, én sem bíznék szerintem.

Viszont kész helyzet elé vagy állítva, ezen már kár rágódni, befolyásolni nem tudod.

Két dolgot tehetsz, vasárnapi apuka leszel és a lehetőségekhez mérten próbálsz törődni a gyerekkel, vagy együtt maradtok és vállalod a babát. Mondjuk 10 év múlva, ez a most cukinak tűnő korkülönbség nem lesz olyan vicces, főleg nem egy 10 éves gyerekkel, miközben a barátaid huszonéves lányokkal kezdik tervezgetni a jövőt.

Sajnálom. Egyébként én nem ellenzem annyira az abortuszt, bizonyos esetekben a kisebbik rossznak vélem, de a ti helyzetetekben szerintem nem indokolt.

2012. dec. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/346 anonim ***** válasza:
22%

tegnap 22:35


ugyan mibe trafáltál volna bele?

te mondtad hogy nem férne bele az életedbe egy gyerek,akit megcsináltál,de a hajnalig tartó sajnáltatás,és gyakorizás az igen? :)

mibe is trafáltál bele :) ?


kezdem tényleg a nőt sajnálni

2012. dec. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/346 anonim ***** válasza:
66%
Én meg téged sajnállak 74-es, hogy ennyire felizgat egy idegen srác magánélete,hogy még mindig cseszteted :)
2012. dec. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/346 A kérdező kommentje:

# 77

ennyi öröme legyen, ha már az élete szar:)


egyébként ha ennyire érdekel miért voltam itt mert fél 3-ig zh-ra tanultam kedves

2012. dec. 14. 11:30
 79/346 anonim ***** válasza:
83%

Nem,nem cseszegetem,nyugodtan vegye rá akkor a nőt az abortuszra,majd ha meg TÉNYLEG felnőtté válik agyilag is,akkor lehet elgondolkodik majd ezen......vagy ha összejön egy olyan nővel,akinek nem lehet gyereke


tanulás mellett gyakorizni? :)

2012. dec. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/346 anonim ***** válasza:
35%

"egyébként ha ennyire érdekel miért voltam itt mert fél 3-ig zh-ra tanultam kedves"


nem,ennyire nem érdekel,te szóltál meg engem,miközben te is itt lógtál,hogy nincs e jobb dolgom,hát nem volt....de ezek szerint neked lett volna :)

2012. dec. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!