Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet tudni, hogy szavad a pálya egy "foglalt" lánynál?

Figyelt kérdés
Tehát kapcsolatban van valakivel, ami ugye biztos pont a számára, de nem a legjobb és amíg nincs más addig jó ez is alapon van vele. Nyilván nem fogja kijelenteni, hogy szabad a pálya, vagy hogy nem tökéletes a kapcsolata, de mégis milyen jelek vannak, hogy hajlana a nő esetleg kilépni az állóvízből és elkezdeni velem komolyan ismerkedni?
2012. dec. 14. 12:05
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 A kérdező kommentje:
Pár hét.
2012. dec. 14. 19:48
 42/68 A kérdező kommentje:
Mi a francért kamuznék?
2012. dec. 14. 19:48
 43/68 anonim ***** válasza:
Azt te tudod, hogy miért próbálsz erőlködni, és miért kamuzol. Én nem tenném a helyedben:)
2012. dec. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 A kérdező kommentje:
Ki a rák vagy te, hogy eldöntsd hogy én kamuzok???
2012. dec. 14. 20:20
 45/68 anonim ***** válasza:
Az, aki tudja, hogy kamuzol:DD
2012. dec. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 gabriell88 ***** válasza:
ha le is feküdtél vele, akkor sem számít.Ha elakarta volna hagyni a párját megtette volna.De nem tette, valószínűleg, mert megbánta és szereti a srácot.Lépj tovább
2012. dec. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:

46


Én a helyedbe erre nem vennék mérget.

2012. dec. 15. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 A kérdező kommentje:
Egyébként észrevettem, hogy néhány ember nem segíteni akar, hanem sokkal inkább az ellenkezőjét.
2012. dec. 15. 10:57
 49/68 gabriell88 ***** válasza:
Nem manipulálok én senkit,tanácsot adok.Ezért van ez az oldal.Nem vagyok böszme sem és nem írok olyanokat, mint egyesek, hogy tuti kamuzik.Azzal nem segítek.A leány helyében én így tennék, érezznék.Akinek nem tetszik a hozzászólásom, az ne olvassa.Nem nektek jöttem segíteni, hanem a kérdezőnek.Mindenki magából indul ki, ti is?
2012. dec. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 gabriell88 ***** válasza:
Szerinten nem manipuláció az, ha arra próbálom rávezetni a kérdezőt, hogy ne ő legye az a harmadik fél aki tönkre tesz egy kapcsolatot, ha meg kell történnie akkor az a két ember döntse el, egymás között és ne ő.Ennyi jár nekik, hisz valah a szerették egymást.A srác pedig kevésbé esne össze, ha a barátnője azért szakítana vele, mert már nem szereti, nem pedig azért mert megcsalta!
2012. dec. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!