Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet tudni, hogy szavad a pálya egy "foglalt" lánynál?

Figyelt kérdés
Tehát kapcsolatban van valakivel, ami ugye biztos pont a számára, de nem a legjobb és amíg nincs más addig jó ez is alapon van vele. Nyilván nem fogja kijelenteni, hogy szabad a pálya, vagy hogy nem tökéletes a kapcsolata, de mégis milyen jelek vannak, hogy hajlana a nő esetleg kilépni az állóvízből és elkezdeni velem komolyan ismerkedni?
2012. dec. 14. 12:05
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 gabriell88 ***** válasza:
És te?
2012. dec. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:

Te jöttél ide útolsónak. Én előbb voltam itt, és már folyamatosan beszélgettünk, minden manipulációtól mentesen+humorral-egészen addig míg be nem tetted a lábad ide. Addig. Neked sem humorod, sem egyéniséged nincs. Ide jösz, mert féltékeny vagy, manipulálod a kérdezőt, és folyamatosan, még akkor is amikor finoman meg lett elsőként mondva, hogy hagyd abba ezt az előadást.


A %-ra meg annyit, ha valaki folyamatosan a másik ember nyomába lohol és nyomja rá a mínuszokat, hogy a %-át lefelé nyomja, az egyrészt óvódás előadás másrészt jellem gyenge mutatvány:D

2012. dec. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:

gabriell


Amióta itt vagy a beszéd és a humor megfagyott.Ontod magadból a negatívízmust.

2012. dec. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 A kérdező kommentje:
gabriell88: már megmondtam neki anno, hogy mit akarod, de az volt a reakciója, amit az előbb leírtam. Nem lehet, hogy esetleg megbánta a döntését és azért kezdett el újból jelezgetni?
2012. dec. 15. 12:23
 65/68 gabriell88 ***** válasza:

Kérdező:

Megeshet.Volt már ilyenre példa.Én azért meg próbálnám még egyszer.Ha látod a jelzéseket kérdezz rá miért csinálja, ha nem akar tőled semmit.Vagy elmondhatod, hogy a reakciói félreérthetőek.Itt csak beszélgetéssel tudod belőle kihúzni mit is érez.Bár az is meglehet, hogy maga sem tudja.De én mindenképp megkérdezném, elmondanám az érzéseimet aztán hagynék neki időt.

2012. dec. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 gabriell88 ***** válasza:
Ez nem arról szól, ki jött ide hamarabb.Ez egy oldal ahol segítséget kérnek.Nem a humorról vagy poénról szól,itt az emberek válaszokat, véleményeket várnak, mert kétségbeesettek, döntés képtelenek.A te válaszod egyáltalán nem építő jellegű kritika.Az, hogy nincs humorérzékem, nem hiszem, hogy pár sorból kiderülne, mégis milyen ember vagyok.Sok mindent megéltem már, bár nem mondom, hogy te nem, nem tudhatom.Amíg nem mentél végig az én utamon, nem hoztál olyan döntéseket amiket én meghoztam, addig nem is fogsz érteni.És kikérem magamnak, hogy felülbírálsz!Mégis milyen alapon?Ismersz? Láttál? Átéltél velem élethelyzeteket? NEM.Addig pedig ne bíráskodj.Én sem teszem.
2012. dec. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:

gabriell


Nem érdekel az írásod, sem semmilyen mondanivalód. Elég volt belőled ennyi amit itt az elmúlt pár hozzászólásodból mutattál magadból.


üdv

2012. dec. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 A kérdező kommentje:
Egyébként a barátjáról soha nem beszélt még.
2012. dec. 15. 19:45
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!