Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet tudni, hogy szavad a pálya egy "foglalt" lánynál?

Figyelt kérdés
Tehát kapcsolatban van valakivel, ami ugye biztos pont a számára, de nem a legjobb és amíg nincs más addig jó ez is alapon van vele. Nyilván nem fogja kijelenteni, hogy szabad a pálya, vagy hogy nem tökéletes a kapcsolata, de mégis milyen jelek vannak, hogy hajlana a nő esetleg kilépni az állóvízből és elkezdeni velem komolyan ismerkedni?
2012. dec. 14. 12:05
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 A kérdező kommentje:
Pedig ez a legfontosabb kérdés. :S
2012. dec. 14. 12:44
 22/68 gabriell88 ***** válasza:
Párkapcsolatban lévő nőként írom.Ha foglalt akkor a szemedbe megmondja édesem van valakim és szeretem és pont.Teperhetsz akárhogy, ha szereti a párját nem fogja otthagyni.Minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek.Van, hogy úgy érezzük ez már nem olyan, mint régen, aztán leülünk és megbeszéljük és megy minden tovább ahogy kell.Ha valaki gerinces és már nem működik a kapcsolata kilép belőle, ergo szabad a pálya.No de olyan eset is van, hogy(és sajnos elég gyakori)nem képesek leülni és megbeszélni a problémákat és mind a kettő elég makacs ahoz, hogy csak a saját igazát vallja.ebben az esetben fordul elő, hogy valamelyik fél félrelép, aztán megbánja.Az esetek többségében megbánja.Szerintem várj.Türelem rózsát terem.A leány döntse el, ki kell neki és lépjen.
2012. dec. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 A kérdező kommentje:
És, ha nem mer lépni mert épp kapcsolatban van és hogy néz az ki?
2012. dec. 14. 13:29
 24/68 anonim ***** válasza:

23


Szerintem az a legtisztább, hogy ha leültök, beszéltek, kiteríted a lapjaidat és rábízod magad arra, hogy ő mit mond, mit lép, mit akar és mi van a hátterében.

2012. dec. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 A kérdező kommentje:
Én is így szeretném, de ködösítene. Ez 100%.
2012. dec. 14. 15:21
 26/68 gabriell88 ***** válasza:
A kérdés az, miért nem mer lépni? bántja a párja? nem hiszem.Olyan nincs, hogy valaki nem mer lépni, ha ködösít az már számomra elég egyértelmű, hogy nem akar komolyabban tőlem semmit.Nem lehet, hogy túl sokat képzelsz bele? megesik ha az ember szerelmes.Ha érezne bármit is az irányodban tudnál róla.
2012. dec. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:
Lehet ezt látni rajtuk simán. Egyszerüen egy szerelmes nő jóformán le se szarja a környezetét. olyankor tényleg totál be van kábulva a fejük, csak a partnerükre néznek. Ilyneből keveset láttam, de van egy pár. A már régóta hónapok, évek óta tartó kapcsoltosok azok jobban nézelődnek erre arra. Látom hogy figyelgetnek jobbra balra, néha vágyódó tekintettel,hogy "te faszika, mennyivel jobb pali vagy te mint ez a nyomorék, akinek a kezét fogom" féle nézésük van, meg úgy látod,hogy nyitottabbak, már nem olyan "csólásáuak" mint amikor fülig szerelmesek még. Ahogy időről időre egyre unódik a kapcsolat, sokkal felszabadultabban nézelődnek. Innet lehe legjobban látni. Ha meg még le is szólít, nyit felé,d érdeklődik irántad a rohatt párja háta mögött, akkor biztosra veszed, hogy úszik elfele a hajója annak a taplónak. Hamarosan ,ha vagy elég jó akkor az picshán lesz rúgva végre. Ezt így hidd el. Így szoktak ezek menni!
2012. dec. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:

25


Magadból indulsz ki?:D


Nem beszélhetsz már nevében.


Te nem mersz leülni vele, mert félsz, hogy mit fogsz hallani tőle. Nem mersz vele szembenézni.

2012. dec. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:

"Egyszerüen egy szerelmes nő jóformán le se szarja a környezetét. "


Ez sem igaz:)

2012. dec. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 A kérdező kommentje:

gabriell88: Nem tudom, hogy mi van a háttérben, épp ezért írtam ide. Tuti nem bántja a párja. Igazi papucs típus. És mivel még senki se kényeztette el ilyen formán, nyilván fél otthagyni ezt a kényelmes kapcsolatot. Ugyanakkor nem szerelmes, mármint a jelekből ítélve.

Nem szeretnék bele látni dolgokat, de volt köztünk anno ez-az, szóval tudom, hogy bejövök neki.

2012. dec. 14. 15:31
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!