Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincsenek már manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek már manapság értelmes, egyedülálló lányok? Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés

Férfiaknak való kérdés, te nem bírod a kritikát, én meg a közhelyeket, kíméljük egymást.


Azt vettem észre, hogy az utóbbi időkben 1 értelmes lányt sem lehet látni manapság, aki párkapcsolatra való. Unom a fantáziátlan, üres személyiségüket, a mázolt, riherongy külsejüket a mocskos szájukat, a hazugságaikkal és műdrámáikkal együtt.

Régen még én is naiv voltam, ma meg már ha valaki kimondja, hogy nő, rossz érzés kerít hatalmába.

Lényeg, hogy undorodok a nőktől, és mivel régóta nem találok értelmeset, aki szabad, csak ostoba lotyókat, valahogy jobb lenne az egész párkapcsolatosdit elfelejteni.


Győzködni az ellenkezőjéről, b*zizás, meg köpködés a nőkről nem érdekel, inkább hasznos tanácsokat várok, hogyan lehet elfojtani a társasági vágyat, még jobb, ha van olyan ember, akinek sikerült (a gyengébbek kedvéért nem a szexre gondolok).



2013. jan. 1. 14:40
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
92%
Igen is vannak normális lányok, csak te rossz helyen keresgéltél..:)
2013. jan. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
9%
Igen, vannak normális lányok, de nem ez volt a kérdés, hanem az, hogy vannak-e normális, egyedülálló lányok.
2013. jan. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
93%
Bocs. Igen vannak egyedülállók is.:)
2013. jan. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:

slpkntbb:


nem tudok kompromisszumot kötni, mert unorítónak találom. olyan emberrel nem lehetsz együtt, akitől kifordul a gyomrod. de még ha bele is mennék, ők meg nem tudnának elfogadni úgy, ahogy vagyok, ez egész csak egy színjáték lenne mint az összes többi kapcsolat.


heli:


erre is gondoltam, de akiket eddig ismertem, láttam abból az jött le, hogy a kínai-japán lányok mégostobábbak.

lehet, hogy a közelkeleten kéne próbálkoznom, csak nem tudom, hogy fogok kijutni oda, és ha igen, milyen anyagi és házasodási kilátásaim lesznek.

2013. jan. 1. 15:13
 15/50 A kérdező kommentje:

közhelykakukkoknak:

ezt a keresgélős szöveget abba kéne hagyni. egyébként se érdekelnek a "normális" lányok.

2013. jan. 1. 15:17
 16/50 anonim ***** válasza:
91%
Már nem azért, de én rengeteg szép, értelmes, rendes... lányt ismerek (fiút is). Szerintem túl nagyok az elvárásaid, persze ezt nem tudhatom, de ne a tökéletes lányt keresd, hanem azt akivel el tudod képzelni az életed, aki mellet boldog lennél, nem unatkoznál, aki a társad lehetne.:) Tudom, hogy ezek közhelyek, de akkor is így van. Véletlenül nem most utasított el egy lány? Hány éves vagy, ha szabad kérdeznem? Ezen kívül akkor nem találsz magadnak "normális" párt, ha nincs benned semmi jó:D
2013. jan. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
92%
Akkor téged mi érdekel?!
2013. jan. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:

köszönöm a kedvességet, de ez nekem még mindig közhely marad, és sajnos nem érted a helyzetet.

ha úgy nézzük, inkább az elvárásaimmal lehetnek bajok, mert képtelen vagyok szeretni ilyen mai "modern" nőt. ugyanakkor a begyepesedettől is falra mászok, a kettő közt meg nem ismertem meg sokat.

2013. jan. 1. 15:24
 19/50 anonim ***** válasza:
Közel-Kelet majdhogynem felejtős, mert azok elég bigott vallásosak. Esetleg Törökország, de ott is Isztambul és Ankara, illetve Izmir. De leginkább Isztambul. Délkeleti része, Gaziantep, illetve a Van-tó környéke szintén felejtős, ugyanis az kb. Afganisztán szintű, főleg a vidéki részen. Gépfegyós katonák, ellenőrző pontok stb. Ott nem haverkodnak a csajok külföldiekkel. Az ázsiai lányok valóban nem Koh-I-Noor gyémánt IQ-val rendelkeznek úgy általánosságban, de a természetük kellemes. Nekik nem macsó csávó kell, hanem a nyugodt, tisztelettudó, okos férfiak kellenek, ugyanis ezekre az értékekre nevelték őket. Nem műdrámáznak, meg nem mocskos szájúak. Akik ilyenek, azt ott náluk elég hamar kiközösítik (férfiakat is). Ja, és nemcsak Kínából és Japánból áll, van még Thaiföld, Kambodzsa, Laosz, Vietnem stb.
2013. jan. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 A kérdező kommentje:

engem azok lányok érdekeltek, akik szerintetek depisek, problémásak, akiket ti csúnyának láttok, sőt, talán unalmasnak és nőietlennek is.

nem keresek álomképet, csak tudom, hogy mik azok, amiket nem tudok elviselni.

2013. jan. 1. 15:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!