Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincsenek már manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek már manapság értelmes, egyedülálló lányok? Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés

Férfiaknak való kérdés, te nem bírod a kritikát, én meg a közhelyeket, kíméljük egymást.


Azt vettem észre, hogy az utóbbi időkben 1 értelmes lányt sem lehet látni manapság, aki párkapcsolatra való. Unom a fantáziátlan, üres személyiségüket, a mázolt, riherongy külsejüket a mocskos szájukat, a hazugságaikkal és műdrámáikkal együtt.

Régen még én is naiv voltam, ma meg már ha valaki kimondja, hogy nő, rossz érzés kerít hatalmába.

Lényeg, hogy undorodok a nőktől, és mivel régóta nem találok értelmeset, aki szabad, csak ostoba lotyókat, valahogy jobb lenne az egész párkapcsolatosdit elfelejteni.


Győzködni az ellenkezőjéről, b*zizás, meg köpködés a nőkről nem érdekel, inkább hasznos tanácsokat várok, hogyan lehet elfojtani a társasági vágyat, még jobb, ha van olyan ember, akinek sikerült (a gyengébbek kedvéért nem a szexre gondolok).



2013. jan. 1. 14:40
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
6%
"Már nem azért, de én rengeteg szép, értelmes, rendes... lányt ismerek" - igen, de ők nem egyedülállók :) Férjesek, és van 2-3 gyerekük.
2013. jan. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
#21-es igazat mond. :D
2013. jan. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:

16-os vagyok

már nem azért, de nem hiszem el, hogy ismersz normális lányokat. Ne szórakozóhelyeken ismerkedj, nem tudom, hogy hány éves vagy, de ha gimis/egyetemista akkor ismerkedhetsz az iskolában, ha idősebb, akkor már nehezebb, de bárhol, az utcán, boltokban, sportközpontokban... ahová szoktál járni, ott valószínűleg hasonló lányok vannak, mint te.:))

2013. jan. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 A kérdező kommentje:

heli:


ízlés kérdése, nekem herótom van ettől a megjátszott infaitilis giccsjapánlány imidzstől.

de a tiszteletben lehet valami. gondolom ott is a kisebbséget kellene keresnem, aki pl még hisz a régi szamuráj erkölcsrendben, vagy ehhez hasonlók.

thaiföldre is gondoltam már, lehet, hogy előbb érdemes lenne egy thai emberrel megismerkedni aki tudna segíteni a kijutásban tanításban úgy általában mindenben?

sok rosszat hallottam arról hogy magyarok kimennek oda és átpalizzák őket.

laosznak még utánanézek. ha jól tudom thaiba 3-4 év ottlakás kell a letelepedéshez, de nyelvi történelmi kulturális ismeret szükséges. a nyelv még érdekelne is de enm tudom milyen nehéz.

2013. jan. 1. 15:38
 25/50 anonim ***** válasza:
Én 28 vagyok. A gimis osztálytársnőimből a normálisabbak mind házasok/gyerekesek! A kevésbé normálisaknál meg csak fullos külsővel van esély bármire is.
2013. jan. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:

"Már nem azért, de én rengeteg szép, értelmes, rendes... lányt ismerek" - igen, de ők nem egyedülállók :) Férjesek, és van 2-3 gyerekük.

ők a barátaim.. minimum 20 ilyen lányt ismerek, kb. 4-nek van barátja, a többiek jelen pillanatban egyedülállóak:D amúgy szerintem nem vagy meleg, ők a nőket sokkal inkább barátnőnek tartják, meg aranyosnak, nem undorítónak:)

2013. jan. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:
16: pont ezeket a közhelyeket írják mindenhova.
2013. jan. 1. 15:41
 28/50 anonim ***** válasza:
tudom, de próbáltál már ott keresgélni a lányok közül? ha csak mész az utcán, már akkor szembe jön veled egy csomó szolid, de elegáns külsejű, értelmes(?), szabad lány:)
2013. jan. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
A thai nyelv elég nehéz, tonális nyelv, tehát ugyanaz a szó más tónussal kiejtve teljesen mást jelent. 5 féle tónus van a nyelvben, a sima, a hegy, a völgy, a híd és a folyó, a kedvencem a "szuáj" szó, azzal udvarolnak a thai lányoknak, mert az azt jelenti, hogy gyönyörű. Igen ám, de más tónussal ejtve azt jelenti, hogy szerencsétlen, illetve azt, hogy vámtarifa. A lao nyelv a thai egyik dialektusa, annyi, hogy a betűket kicsit kövérkésebben írják, nem olyan szálkásan, mint a thai-ok, a szavak kb. 90%-a azonos, de nincsenek benne udvariassági formulák (khrap, ká). Szamurájok pedig Japánban voltak, és igen, megvannak a régi értékrendek. A giccsjapánlány image-et viszont a média domborítja ki, a valóság egész más. A magyarok kimennek oda, és átpalizza a többi magyar, aki már kint van. Krung Thep-ben emiatt elég rossz híre van a magyaroknak, alap, hogy többi magyarral nem állunk szóba, mert valszeg maffiózó, de fent a hegyekben okésabb mondjuk Khon Kaen vagy Chiang Mai, de a magyarokat kerüljük. Thai állampolgársághoz nem nagyon lehet hozzájutni egy külföldinek (fáráng), eléggé nacionalisták, illetve monarchia az államforma, ez is nehezíti a dolgokat. Laosz hasonló, bár ott kommunizmus van, de ne úgy képzeld, mint Észak-Koreát, vagy Rákosit, kb. olyan, mint itt '79-ben volt. Az ottani emberekre csak muszájból ráerőltették, a sima városi emberek nem meggyőződéses marxisták, mert régi a kultúrájuk, nem hat az agymosás.
2013. jan. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
36%

"L23 (egy nem kimázolt, nem riherongy, nem mocskos szájú stb. lány...)

"


+ egyszerű mint a gombostű.

2013. jan. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!