Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincsenek már manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek már manapság értelmes, egyedülálló lányok? Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés

Férfiaknak való kérdés, te nem bírod a kritikát, én meg a közhelyeket, kíméljük egymást.


Azt vettem észre, hogy az utóbbi időkben 1 értelmes lányt sem lehet látni manapság, aki párkapcsolatra való. Unom a fantáziátlan, üres személyiségüket, a mázolt, riherongy külsejüket a mocskos szájukat, a hazugságaikkal és műdrámáikkal együtt.

Régen még én is naiv voltam, ma meg már ha valaki kimondja, hogy nő, rossz érzés kerít hatalmába.

Lényeg, hogy undorodok a nőktől, és mivel régóta nem találok értelmeset, aki szabad, csak ostoba lotyókat, valahogy jobb lenne az egész párkapcsolatosdit elfelejteni.


Győzködni az ellenkezőjéről, b*zizás, meg köpködés a nőkről nem érdekel, inkább hasznos tanácsokat várok, hogyan lehet elfojtani a társasági vágyat, még jobb, ha van olyan ember, akinek sikerült (a gyengébbek kedvéért nem a szexre gondolok).



2013. jan. 1. 14:40
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
"a többiek jelen pillanatban egyedülállóak" - és hány évesek?
2013. jan. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:

16:


minden ostoba kilógó mellű lotyó szolidnak és okosnak hiszi magát. érted már a kommunikációs problémákat, miért közhely minden, amit mondasz?


heli:


akkor inkább thai. de ha valaki külföldről jön és szereti thaiföldet, akkor befogadók? láttam egy felvételt, amiben tvből ment a himnusz és akik meghallották a plázában, vigyázzba álltak. a nacionalizmussal nincs bajom, ha vannak értelmes nemzeti értékeik.


ez a másik, pl iylen információkat fogalmam sincs honnan szerezzek, hogy milyen városokba érdemes költözni, a valóságban hogy működik a naturalizáció, befogadás, vallási, faji előítéletek, és így tovább. maga a kultúra érdekel és szimpatikus, de ez kevés ahhoz, hogy ott kezdjen új életet az ember.

a politikába se látok bele túlzottan, csak annyit tudok, hogy a szabadságukra nagyon kényesek, míg politikai oldalról történnek visszaélések, nem tudom ezek milyen szintűek. egyáltalán miylen egy általános thai lány nemzeti, erkölcsi nevelése, hogyan gondolkodnak, mennyire ette be magát oda a kapitalizmus meg a lotyódivat. elég sok "modern" thai lányról láttam már képeket, kérdés, hogy ez hány %a a lakosságnak, és hol.


kösz a segítséget.

2013. jan. 1. 16:08
 33/50 anonim ***** válasza:
A lotyódivat az Krung Thep (a főváros), illetve a turistagettókban (Phuket, Koh Phi Phi) van, a monarchia, mint államforma pont ez ellen dolgozik. Ahogy haladsz északra, az ország belsejébe, úgy csökken. A Mekongnál pedig ha egy faluban megjelenik egy külföldi, úgy néznek rá, mint egy UFO-ra, de vannak olyan közösségek, ahol ezt (a kékszemű ember eljövetelét) a szerencse jeleként aposztrofálják, és körbeünneplik. Az viszont általános, hogy a nők szexuális "teljesítménye", ha lehet így fogalmazni, az mindenhol magas szintű, ugyanis ezeket a dolgok a kultúrájuk része, a lányok az anyjuktól tanulják a "fogásokat". Viszont tradícionális családokban nincs szex, csak házasság után, és el is várják, hogy elvedd a lányt. Az új életet pedig úgy érdemes, ha itt is vannak bizniszeid. Ott kb. napi egy tál rizsért robotolnak a vinyógyárakban. Én orchideákat termesztek, szoktam velük bizniszelni, eddig jó tapasztalataim vannak velük az utóbbi években. Politikától tartsd magad távol, ha kint vagy, mert ez náluk sértés, az ő politikusaikkal csak ők szenyózhatnak (ami jogos is), a királyról meg ha rosszat mondasz, akkor baromira utálni fognak. Vannak még érdekes elemek a kultúrájukban, pl. a publikus orrfújás az olyan, mintha itt letolnád a gatyádat és finganál egy jóízűet a Nagykörúton. Illetve ha megállítasz egy embert az utcán megkérdezni, merre van az XY hotel, ne tedd fel a kezedet, mert az rabló szándék náluk, és ha muay thai-os a csóka, lerúgja a fejedet, mielőtt megszólalnál. A befogadás az megy, ha rendes, szolid vagy, viszont ott a család vidéken úgy néz ki, hogy 3 generáció lakik együtt, tehát ott lennének a fiútestvérek, azok feleségei, gyerekei stb, ha megházasodsz. Ja, és ruhaszárításnál az alsógyatya + zokni csak derékvonaltól lejjebb lehetnek kiteregetve, mert azok "lent viselt dolgok". A vallással kapcsolatban, buddhisták, egyedül a maláj szárazföldi határnál vannak szunnita muszlimok, de oda ne menjél, mert etnikai balhék vannak.
2013. jan. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 A kérdező kommentje:

nem tudom pontosan a monarchia emnnyire játszik közre az ideológiai globalizmus visszaszorításában, de arról is halottam, hogy nagyon erősen próbálják visszaszorítani a drog, prostitúció, csempészet területeit, főleg a turizmussal jövő dolgokat.


az egyáltalán nem zavarna, hogy a szülők tanítják a gyereket a szexre(elméletben, remélem ez tantrikus kultúra, nem valami perverz vérfertőzős családi szokásról van szó), és házasságot várnak el. önmagukban a formális dolgok számomra nem jelentenek sokat, de mivel itt pl a kereszténység, házasság nem vehető komolyan, ezért is válik csupán formalitássá. ott meg gondolom még kicsit aktívabb a buddhizmus jelenléte, és talán nem csak formális.


az orrfújás diszkrét verziója itt is létezik, ez érthető, de azt nem értem, miért tenné fel az ember a kezét ha beszélget valakivel, vagy ezt hogy kell érteni.

nem tudom, nekik mi a szolid meg rendes, de örülnék ha pl elfogadnák ha valaki más vallású vagy másképp öltözködik. magyar szemmel "ultraszolid vagyok", nem szeretem kivillantani magam és feltűnő színeket hordani, na ez egyeseknél már pont nem szolid.

délre semmiképp se mennék, eredetileg is északra gondoltam volna. +muay thait említve gondolom nem árt ha alapvető önvédelmi technikákat megtanul az ember, ott gondolom nagyobb gyökere van ennek, mint amilyen sportolási szokásai vannak itthon az embereknek.


szóval, ha letelepedési szándékkal mennék oda, milyen kitételei lennének?

gondolom először útlevél, megnézik hogy nem vagyok bűnöző, aztán nyelvvizsga, 3 év ottlakás és illetékek befizetése (jó sok lehet) míg el nem fogadják.

2013. jan. 1. 17:10
 35/50 anonim ***** válasza:
látom a 21. reális válaszom törlésre került...csak nem rátapintottam a lényegre? ;)
2013. jan. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:

Elég nagy szerepet játszik ezeknek a visszaszorításában. Ott azt vallják, hogy a nő tartja össze a házasságot a szex által, azért űzik azt olyan magas szinten, mert "azzal tartják otthon a férfit". Ezek a technikák a család nőágán adódnak tovább. Tulajdonképpen a thai masszázs alapján megy ez, csak itt az erogén zónákra fókuszálódik. Két nemzeti sportjuk van, a muay thai és a malájoktól átvett eléggé extrém lábtengó.


http://www.youtube.com/watch?v=l1bdcGTfjds


Elfogadják, hogy más vallású vagy, ha nem vagy bigott, ha győzködöd őket, meg agitálsz, az nem jó pont. A kajájuk egy átlag nyugatinak borzalom, de én nagyon szeretem, vannak itt Pesten thai éttermek, érdemes megkóstolnod pl. a Tom Khá Káj levest, illetve a Káeng Phed Káli-t, ha északi ízeket szeretnél, akkor a Lááp-ot. Én azt javaslom, hogy turistaként, vagy tanulni menj ki először, majd ha becsajoztál és elvetted, akkor lehet kitelepülésen gondolkodni.......

2013. jan. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 A kérdező kommentje:

a kötekedőket töröltetem, ez igaz lesz rövidesen a 23L-ra is.

normálisan megfogalmazott véleményt, tanácsot ettől még elfogadok, akkor is, ha nem értek vele egyet. példát vehettek a 16osról. a kötekedés töröltetve lesz.

2013. jan. 1. 17:41
 38/50 A kérdező kommentje:

heli:

nekem tetszik ez a mentalitás, jó, hogy nem álszentek, bár nekem sokkal fontosabbak az érzelmi és lelki dolgok.

de azért kíváncsi vagyok hogy tanulják ezt a thai masszázst, remélem, nem apuci erogén zónáin gyakorolnak.


egyébként mentalitásban valószínűleg nagyon közel állok a thai kultúrához. a buddhizmust is preferálom ezzel az álkereszténységgel szemben, meg a monarchikus nacionalitás is jobb, mint demokraturikus álnacionalitás.


a muay thai eddig is érdekelt, de a lábtengó is a kedveltjeim közé tartozik.


nem, itt arra gondoltam, hogy elfogadják e hogy nem vagyok 100% buddhista, és nem hagyományos nemzeti öltözékekben járok. téríteni nem akarok, már anank is örülök, ha békén hagynak, és találok egy értelmes közösséget, ami befogad.

a kaja nem érdekel túlzottan, amíg egészséges, addig jöhet bármi.


a legnehezebb része azzal van, hogy kijutni drága, meg ottartózkodni is, ahhoz hogy ott dolgozzak meg gondolom engedély kell. magyarul csak akkor tudok kijutni ebből a pöcegödörből, ha van pénzem, ami nincs, tehát kb elfelejthetem, hogy valaha élhető országban fogok élni


az viszont kissé aggasztó, hogy politikai krízisről írnak az utóbbi 3-4 évben.

2013. jan. 1. 17:53
 39/50 anonim ***** válasza:
csak egy kérdés...bár tudom h úgysem reális választ adsz...hány éves is vagy?
2013. jan. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 A kérdező kommentje:
az mindegy
2013. jan. 1. 18:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!