Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincsenek már manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek már manapság értelmes, egyedülálló lányok? Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés

Férfiaknak való kérdés, te nem bírod a kritikát, én meg a közhelyeket, kíméljük egymást.


Azt vettem észre, hogy az utóbbi időkben 1 értelmes lányt sem lehet látni manapság, aki párkapcsolatra való. Unom a fantáziátlan, üres személyiségüket, a mázolt, riherongy külsejüket a mocskos szájukat, a hazugságaikkal és műdrámáikkal együtt.

Régen még én is naiv voltam, ma meg már ha valaki kimondja, hogy nő, rossz érzés kerít hatalmába.

Lényeg, hogy undorodok a nőktől, és mivel régóta nem találok értelmeset, aki szabad, csak ostoba lotyókat, valahogy jobb lenne az egész párkapcsolatosdit elfelejteni.


Győzködni az ellenkezőjéről, b*zizás, meg köpködés a nőkről nem érdekel, inkább hasznos tanácsokat várok, hogyan lehet elfojtani a társasági vágyat, még jobb, ha van olyan ember, akinek sikerült (a gyengébbek kedvéért nem a szexre gondolok).



2013. jan. 1. 14:40
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
anonim oldal...kíváncsi vagyok...
2013. jan. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
Ne dolgozzál ott, nagyon nem lehet megélni, főleg vidéken. A megélhetés itt Mennyország ahhoz képest, mint ott. Nagyon nagy a bérolló. És majdhogynem egy eladói álláshoz is egyetemet kérnek. Bár ott az egyetem olyan, mint egy szakmunkásképző itt, de ott nem tudják milyen itt egy egyetem. Úgy van értelme csak, ha egy itteni vállalkozásnak dolgozol kinti kirendeltségben (ha tudod jól a nyelvet), vagy itt van egy vállalkozásod, amit kintről ellátsz áruval. Vannak olyan cégek, akik angoltanárokat közvetítenek ki, az ott most nagyon menő.
2013. jan. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:

heli:


akkor kilőve. inkább valami olyan ország kéne, ahol meg lehet élni és az emberek is ép eszűek. ami manapság elég kemény kitételpáros.


de ha jól sejtem a válságból pont kína az, aki nem negatívan került ki, főképp hogy nem is érintette berndezkedéséből adódóan.


ebben az országban szerintem meg nincs előrébbjutási lehetőség sem anyagilag, sem szociálisan. egyszerűen a semmiből nem lehet házat építeni.

2013. jan. 1. 18:17
 44/50 anonim ***** válasza:
Igen, de Kínában nem az embereknek adják a pénzt. Ami állami bevétel van, abból fejlesztenek, nincs osztogatás, csak a párthaveroknak, hiába megy jól a szekér gazdaságilag. Még azt lehet, hogy kozmopolita országba mész, pl. Anglia, ahová a világ minden részéről jönnek. Az egyik unokatesóm is ott ismerte meg a burmai feleségét.
2013. jan. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:

most jutott eszembe, hogy azt se tudom, hogy döntöttek tegnap az usaban az adózásról. állítólag ez tovább ronthatja a válságot, akkor meg várhatunk 50 évet, mire élhető világban fogunk lakni.


anglia kizárt. a legtöbb európai ország szégyen. mi a véleményed svédországról, lengyelről, észtről, svájcról? nálam még ezek jöhetnek szóba, de már fogalmam sincs melyik ország élhető manapság. mindenhol gazdasági, szellemi válság van. csak azt nem értem, ha mindenhol kevés a pénz, akkor hová lett és ki gazdagodott meg belőle? (költői)

2013. jan. 1. 19:11
 46/50 anonim ***** válasza:

Vegyél műp*nát, ezt tudod tenni, ha nem fogadsz el tanácsot, tippet, ötletet, semmit.

Páó

2013. jan. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
Általában minden világválságot világháború követ. Valszeg most se lesz másképp. Ha megnézzük, hogy áll a globális politikai helyzet, kiderül, hogy 2 biztonságos hely lesz a világon, DK-Ázsia, és D-Amerika trópusi része. Ugye fűteni nem lesz mivel, így Európa kiesett, a Közel-Kelet végképp, Kína, Japán is, USA, Canada úgyszintén. Talán még Ausztrália, bár ott az ivóvízzel bibi lesz, ahogy Afrikában is.
2013. jan. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 A kérdező kommentje:

valahol érthető is, egyre több az ember, az erőforrások kimerülnek, a politika erősen polarizálódik, válság, eladósodás - most hogy mondod, tényleg több jele is van. én úgy tippeltem, hogy ebben az évben már lehetnek polgárháborúk, de kell valami, ami kirobbantja. mégpedig egy európai szinten jelenlévő közös probléma - aztán az unió felbomlása.


jó, akkor ezt megbeszéltük, hogy fölösleges álmodozni, ez van, és ennél csak rosszabb lesz.

2013. jan. 1. 21:36
 49/50 A kérdező kommentje:
egyébként te hogyan oldottad meg a vágyad elnyomását? vallás? munkamánia?
2013. jan. 1. 21:38
 50/50 anonim válasza:
itt vagyok én!
2013. febr. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!