Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől vagytok ennyire erkölcsc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől vagytok ennyire erkölcscsőszök? Az esetek túlnyomó részében volt vagy képben van a harmadik.

Figyelt kérdés

Ha van egy fiú, és egy lány, tegyük fel egész hosszú ideje tart a kapcsolatuk, és mondjuk 18-22 év körüliek. Tuti, hogy az egyiknek már megfordult a fejében, hogy kipróbálna ezt-azt mással is, a fiú más lányra gondol szex közben, a lány érzékenyebb, de mondjuk egy buli alkalmával, ahol nem volt ott a párja, engedett egy másik pasinak, és tegyük fel, hogy lefeküdtek.

Hogy könnyítsünk a helyzeten, a fiú is megtette volna, de nem volt lehetősége. Rengeteg ilyesmi kérdés van itt, és legalább az egyik helyzetet mindenki átélte már(megcsalt, megcsalva volt, vele csaltak valakit) , és mindegyik helyzet rossz, kivéve ha a csaló fél valami mániában szenved. Arra akarok kilyukadni, hogy miërt kell undorító szövegekkel illetni az ilyen kérdéseket, a kérdező is érző lény, és valószínű nem tud tanácsot kérni senkitől, mert mondjuk mindenhol ott ez a "aki szétszed egy kapcsolatot az szivtelen, az egy ribanc"...stb. Ha valaki szétszed egy kapcsolatot, az valószínű tönkrement volna mindenképp.


2013. jan. 10. 09:17
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
Azért, mert akik itt ezt állítják még nem kerültek ilyen helyzetbe. Milyen jogon nevezed őket hazugnak?
2013. jan. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
100%

15 éves házasok vagyunk a nejemmel és sohasem csaltuk meg egymást. Gondolatilag sokszor, de a valóságban sohasem éltünk vele. Pár éve százkilométerekre dolgozom a családtól és megbeszéltük, ha "nagyon kell", akkor mindketten megtehetjük. Én azt mondtam, hogy tudom hogy szeret és azt is, hogy nem kopik, ha használják. És mindezek ellenére nem történik semmi. Amikor otthon vagyok, akkor kiéljük hiányainkat.

Nem nagy dolog, csak szeretet kell és nem csak azt kell nézni, hogy ÉN akarok valakit, hanem gondolni kell a másikra is, hátha Ő is!


Inkább a családra költöm a pénzt, mint örömlányokra, vagy csinos fiatal pénzért szexelő egyetemistákra!

2013. jan. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
100%
Miért hazudnék? Csak mert az én értékrendembe nem fér bele a megcsalás, az átverés a gerinctelenség,ezért én biztos hazudok? szép kis emberekkel lehetsz körülvéve
2013. jan. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:
Kedves 9es. Nem arról van szó, hogy agyon akarom verni embertársaimat, és még csak nem is a hűség az, ami megkülönböztet az állatoktól, kedves nemtomhányas. Győzzetek meg arról, hogy az állításom nem igaz, és lehet egy boldog kapcsolatom, és a hűtlenség csak egy nagyon ritka, nagyon csúnya:) jelenség, az emberek pedig jóságosak, és segítőkészek.
2013. jan. 10. 09:50
 15/46 anonim ***** válasza:
Én nem szitkozódom,és nem ítélkezem.Az érzelmek,bizonyos embereket(nem mindenkit)el tudnak vinni más irányba.Hogy mennyire tudunk,vagy akarunk ellenállni,az más kérdés.
2013. jan. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem mi tehetünk arról, hogy ilyen negatív véleményed van erről és éppen ezért meggyőzni sem fogunk tudni.
2013. jan. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 okoska31 ***** válasza:

másképpen megfogalmazva már feltetted egyszer ezt a kérdést.

Ugyanazt tudom, én is másképpen válaszolni:


én nem csaltam meg még senkit, 32 évesen, 6 éves párkapcsolat alatt sem úgy, hogy több hónapos szex szünet is volt. És mégsem.


Igen, engem csaltak meg (ugyanez a lány, olyan 4 év környékén) - és pont ezért tudom, hogy milyen szar a fogadó oldalon lenni, azaz az átvert oldalon.


Innentől azt hiszem érthető, hogy miért hordok le mindenkit, aki megteszi.

2013. jan. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:
okoska31, akkor hogyan tudtál két ëvig együtt lenni még a lánnyal?
2013. jan. 10. 10:11
 19/46 A kérdező kommentje:
11es, le nem írtam én azt a szót, hogy hazug, nem is gondoltam ilyenre, milyen jogon fordítod ki a szavaim????
2013. jan. 10. 10:21
 20/46 anonim ***** válasza:

Megcsalva sajnos már voltam. De én előtte sem csaltam meg senkit. Ha úgy éreztem h más vonz, akkor szakítottam. Arra is volt lehetőségem hogy olyan pasival legyek akinek barátnője volt. Sőt ha akartam volna, sztem el is csábíthatom tőle. De nem tettem meg. Miért? Mert vannak emberek akiknek vannak érzései és nemcsak önmagukra tudnak gondolni. Nem csalok meg mert ha nem is szeretem már az illetőt, tisztelem annyira h őszinte legyek vele. Nem kezdek olyan pasival aki kapcsolatban van, mert nem vagyok egy önző szuka és gondolok arra a nőre, hogy milyen lenne neki ha kiderülne. Meg aztán miért lenne nekem jó h csak egy második nő vagyok?

Most már lassan 3 éve vagyok kapcsolatban. Nem csaltam meg és ő sem engem. Tudom, mert ő is ilyen elveket vall mint én.

Jobb ha elhiszed hogy vannak még normális emberek, akik nem önzőek és nem csak a saját érdeküket nézik.

Amit meg itt írtak, nagyon jól írták. Ennyi erővel a rablást, gyilkosságot.....stb is ráfoghatnánk az ösztönökre. De nem vagyunk állatok és (elméletileg) tudunk rajtuk uralkodni. Ezért nem mentség ez sem a megcsalásra.

2013. jan. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!