Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől vagytok ennyire erkölcsc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől vagytok ennyire erkölcscsőszök? Az esetek túlnyomó részében volt vagy képben van a harmadik.

Figyelt kérdés

Ha van egy fiú, és egy lány, tegyük fel egész hosszú ideje tart a kapcsolatuk, és mondjuk 18-22 év körüliek. Tuti, hogy az egyiknek már megfordult a fejében, hogy kipróbálna ezt-azt mással is, a fiú más lányra gondol szex közben, a lány érzékenyebb, de mondjuk egy buli alkalmával, ahol nem volt ott a párja, engedett egy másik pasinak, és tegyük fel, hogy lefeküdtek.

Hogy könnyítsünk a helyzeten, a fiú is megtette volna, de nem volt lehetősége. Rengeteg ilyesmi kérdés van itt, és legalább az egyik helyzetet mindenki átélte már(megcsalt, megcsalva volt, vele csaltak valakit) , és mindegyik helyzet rossz, kivéve ha a csaló fél valami mániában szenved. Arra akarok kilyukadni, hogy miërt kell undorító szövegekkel illetni az ilyen kérdéseket, a kérdező is érző lény, és valószínű nem tud tanácsot kérni senkitől, mert mondjuk mindenhol ott ez a "aki szétszed egy kapcsolatot az szivtelen, az egy ribanc"...stb. Ha valaki szétszed egy kapcsolatot, az valószínű tönkrement volna mindenképp.


2013. jan. 10. 09:17
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
bocs touch-pad elküldte mielőtt befejeztem volna, csak azt akartam még hozzáfűzni hogy ha jobb neked mindenkit egyből leírni egészségedre de szerintem ez elég rossz hozzáállás és a legjobban magadat bántod vele
2013. jan. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
Én nem csaltam meg a páromat soha, és tudtommal ő sem lépett félre, de meg van a véleményem egy ilyen helyzetről. Szeirntem valamilyen szinten mindenki hibás. Egy teljesen harmónikus, boldog kapcsolatban senki sem lép félre, legalábbis nem ez az általános, tehát egy ilyen esetben már a kapcsolat sem 100%-os. A leginkább hibásnak természetesen a megcsaló félt tartom, mert neki van ebben a legnagyobb felelőssége.
2013. jan. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
24%

Tudni akarod, mi bajom van nekem? Az, hogy évekig elhittem a sok hülyeséget, amit a nők terjesztenek magukról. Hogy szentek, csak érzelmekből megy nekik a dolog, hogy kedves, ragaszkodó férfi kell nekik. Ebből egyenesen következik, hogy sosem voltam sikeres náluk és az is, hogy elég keservesen csalódtam bennük is, összetört a kép, ami eddig előttem volt.

Azok után meg pláne nem hiszek semmiben, hogy az egyik csaj, aki két fickóval is együtt volt ezen idő alatt, kiposztolta facebook-ra egy képet, amin együtt van a barátjával 8mármint az itthonival) "Életem" címmel.

Az sem sokat segít a nők megítélésében, hogy amikor valamilyen vád érkezik ellenük, akkor nem bebizonyítják az ellenkezőjét, hanem vehemensen ellentámadásba lendülnek, mondván " a legjobb védekezés a támadás". És tele van a net és a való élet is felháborodott nőkkel, hogy ugyan mit gondolnak őróla! Eközben pedig a valóság teljesen mást mutat, csak éppen minden hülye ember elhiszi, hogy az a nő, akit feldühítenek a vádak, azért dühös, mert ő ártatlan. Holott az igazság az, hogy nagyon is bűnös, csak kihasználja azt a helyzetet, hogy úgyis neki hisz mindenki. Ilyen egyszerű az egész!

2013. jan. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
100%

33 akkor a te logikád mentén nyugodtan hihetem azt, hogy az összes pasi ge.ci és hazudik mind, mert nekem is nagyrészt ebben volt részem, nem?

tökéletesen igazad van, vannak ilyen nők is.

engem nem ismersz, nem is fogsz soha megismerni és nem érzem úgy, hogy bárkinek is bizonyítanom kellene, hogy márpedig én nem ilyen vagyok. majd a következő kedvesem látni fogja.

2013. jan. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:

33

Az neked még nem jutott eszedbe, hogy ahogyan a férfiak úgy a nők sem mind egyformák? Igen vannak olyan nők mint amit leírtál, de ez nem azt jelenti h másmilyen nincs is. Most a te nézeteidből kiindulva (csak exeimet figyelembe véve, azt amit a neten mondogatnak nem) elmondhatnám h minden pasi bunkó, önző, iszákos, félrelép.... stb. Csakhogy én nem vagyok olyan ostoba (mint te) h ne tudnám h minden EMBER (nem csak a férfiak vagy nők) MÁS. A mostani páromban a felsorolt tulajdonságok egyike sincs meg.

De tudod mit. Ücsörögj csak a net előtt. olvasgasd a sok hímsoviniszta f.ságot és válj lassan te is azzá. Nézegesd h milynek az alávaló nők, de nehogy felmerüljön benned, vagy észrevedd h nem csak olyanok léteznek.

Tipikusan az a pasi vagy aki arra fogja h nem tud megfogni magának senkit, hogy minden nő egyforma és szemét. Csak szánni tudlak

2013. jan. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
0%

Akkor miért nem bizonyítottok? Mármint bizonyítanátok, hogy igenis vannak még f...a csajok a világon!Felvetnék itt egy pár dolgot, amiket megfigyeltem és szintén nem tetszenek.

A többi nőt tudjátok szidni, de bizonyos dolgokat még sohasem láttam. Például egyszer nem láttam, hogy pl. amikor egy nő bunkó volt egy férfival, akkor egy másik nő kiállt volna érte. Olyat sem, hogy amikor viszont a nő fickója volt bunkó egy másik férfival, vagy akár meg is fenyegette, hogy akkor szembeállt volna a barátjával és megfenyegette volna, hogy vagy most azonnal leáll vagy otthagyja!! Sosem láttam még ilyet, max. látszatellenállást. Igenis kimondom ezeket, mert a lényegről sosem esik szó, arról, hogy amikor sok fiú csak csalódik, mert rendre megalázzák, akkor kapja a kioktatást. De arról senki nem beszél, hogy az ún. "rendes lányok" sosem lépnek elő, sosem jeleznek és hagyják a rosszakat érvényesülni. annyi szingli srác van, mint égen a csillag, akik csak egy barátnőre vágynának, a csajok meg ahelyett, hogy csak egy minimális lökést adnának nekik, hogy van esélyük, elzárkóznak tőlük és telenyomják a fórumot a "Hol találok normális pasit?"-tipusú kérdéseikkel.

Igenis, itt az ideje, hogy bizonyítsatok! Érdemeik szerint bánjatok a fiúkkal vagy pedig ne mondjatok semmit!

2013. jan. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom hogy semmiféle bizonyítással nem tartozom neked. Ha azt nem hiszed el amit leírtam akkor magadra vess. Én nem fogok itt magyarázkodni. A párom és én nameg a közeli ismerősök, barátok tudjuk h milyen vagyok. Téged meg csak sajnálni tudlak h nem ismersz egy rendes nőt sem. Sokáíg én sem ismertem rendes pasit, mégsem lettem feminista aki minden férfire fröcsög h mekkora egy szemét szar alak, mert mást még nem látott.

Vagy ezt most mégis hogy gondoltad. Vonatozzam neked át a fél országot csak h megmutassam h milyen fasza csaj vagyok? XD XD Tudod azt mpondják h aki keres az talál. Lehet h épp csak a szemedet kéne kinyitni kicsit, nem pedig belesüllyedni ebbe a hímsoviniszta, minden nő szar hozzá állásba.

2013. jan. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
0%
Világosan leírtam, ami gondolok, nem? Miért nem arra válaszolsz?
2013. jan. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
Én is világosan leírtam amit gondolok. A te gondolatmenetedet már válaszra sem méltatom. Bármit írok úgysem hiszed el. akkor is csak azzal leszel h mondani/írni bármit lehet. Ennyi. Én nem is kivánok a továbiakban hozzászolni a témához.
2013. jan. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
0%
Fölényesen visszavonulsz, de a kérdésre nem válaszoltál. Nekem ennyi elég.
2013. jan. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!