Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől vagytok ennyire erkölcsc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől vagytok ennyire erkölcscsőszök? Az esetek túlnyomó részében volt vagy képben van a harmadik.

Figyelt kérdés

Ha van egy fiú, és egy lány, tegyük fel egész hosszú ideje tart a kapcsolatuk, és mondjuk 18-22 év körüliek. Tuti, hogy az egyiknek már megfordult a fejében, hogy kipróbálna ezt-azt mással is, a fiú más lányra gondol szex közben, a lány érzékenyebb, de mondjuk egy buli alkalmával, ahol nem volt ott a párja, engedett egy másik pasinak, és tegyük fel, hogy lefeküdtek.

Hogy könnyítsünk a helyzeten, a fiú is megtette volna, de nem volt lehetősége. Rengeteg ilyesmi kérdés van itt, és legalább az egyik helyzetet mindenki átélte már(megcsalt, megcsalva volt, vele csaltak valakit) , és mindegyik helyzet rossz, kivéve ha a csaló fél valami mániában szenved. Arra akarok kilyukadni, hogy miërt kell undorító szövegekkel illetni az ilyen kérdéseket, a kérdező is érző lény, és valószínű nem tud tanácsot kérni senkitől, mert mondjuk mindenhol ott ez a "aki szétszed egy kapcsolatot az szivtelen, az egy ribanc"...stb. Ha valaki szétszed egy kapcsolatot, az valószínű tönkrement volna mindenképp.


2013. jan. 10. 09:17
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem a mi dolgunk a lelked ápolni és meggyőzni hogy ez egy nem létező vagy nagyon ritkán előforduló eset, gyerek vagy még vagy mért teszel fel ilyen osotba kérdést?

A megcsalás minimum nagyon rosszúl estik egyik vagy akár mindkét félnek és a fájdalom meg a bánat helytelen cselekedetekre sarkall, a lekli sérülésekről nem is beszélve többek közt ezért is kellene elkerülnie mindenkinek hogy feleslegesen fájdalmat okozzanak másoknak, de ez csak általánosságban, egy kapcsolat (és itt a normális szerelmi kapcsolatokról beszélek) kölcsönös bizalmon szelemen alapul ezt eldobni egy "kisérlet" vagy egy egyéjszakás miatt sértő a másikra nézve és gyáva dolog a megcsaló részéről hisz ha minden rendben lenne a kapcsolatában erre nem lenne szükség, ha meg nincs minden rendben akkor mért nem lehet a problémát megbeszélni? Ja hogy az konflikutssal jár, vagy ne adj isten engedni kéne a másiknak, azt már nem, akkor inkább eljátsza hogy minden rendben de összefekszik mással. Szerinted ez rendben van? Kérdező mindent, de tényleg mindent meg lehet magyarázni, kérdés hogy hol húzod meg a határt. Én nem tűröm a megcsalást én se csaltam meg még soha egyik pasimat se. A jelenlegivel több éve együtt vagyunk.

2013. jan. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, ha megnézed az embereket, akkor azt láthatod, hogy megcsalás, félrelépés gyakorlatilag nem létezik.Mindenki tökéletes, eszébe sem jut ilyesmi, stb...

Én láttam, hogy mit tesznek az emberek, amikor kiszakadnak a környezetükből és totál nem olyanok, mint amilyennek beállítják magukat! Csak gyávák szembenézni saját magukkal!

2013. jan. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:

22

Te is valami sérült lelkivilágú emberke vagy?

Az h te meg a kedves kérdező nem ismertek tisztességes embereket, még nem azt jelenti h nem is léteznek.

Nálam érdekes mód ha más városban vagyok a párom nélkül, idegen emberekkel, esetleg ittas is vagyok, akkor is hiába próbálkoznak be.

Vagy akkor én most vagy hazug vagy pedig ufó vagyok?

2013. jan. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
A nyáron olyan helyen dolgoztam, ami több mint 1000 km-re van Magyaországtól. Akik kint dolgoztak magyar nők, szinte mind összejött valakivel. Pedig három hónapot kellett volna csak kibírniuk. Ugyanígy mesélt ismerősöm sztorikat, hogy mik történtek, amikor sorkatonaként kimenőre mentek és találkoztak kolis csajokkal. Azt a lányt dugták meg, amelyiket csak akarták. A legtöbb ember viselkedése csak a környezetének szól, de amikor másik közösségbe kerül, akkor képes teljesen kifordulni önmagából. Lásd a rengeteg sztorit is, amikor azért lesz vége egy pár kapcsolatának, mert valamelyik fél egyetemre megy, bekerül abba a közegbe, ahol a szabados viselkedés a mindennapok része és nemsokára már ő is azt fogja előnyben részesíteni, mert az sokkal izgalmasabb.
2013. jan. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:
21es, erről beszélek, és azt is tudom, hogy vannak kivételek, de azt is, hogy a legtöbben egyből valami rbinek állítják be a harmadikat,ha pedig férfi az illető, megagyalják. Nem vagyok gyerek, csak tudni akartam az önjelölt pszichoanalitikusok véleményeit erről a dologról. Éa itt a szikra, mert kaptam értelmes válaszokat is, nem csak lekezelőeket. Köszönöm:)
2013. jan. 10. 11:13
 26/46 A kérdező kommentje:
*22
2013. jan. 10. 11:15
 27/46 anonim ***** válasza:

Én még sosem csaltam meg senkit és engem sem csaltak meg.

Viszont a párom miattam lépett ki a többéves kapcsolatából...ettől szívtelen r@banc lennék? Akkor az vagyok,nem igazán érdekel ki minek gondol vagy gondolt....nagyon szerelmes voltam már akkor is és nem érdekelt,hogy én leszek a szakító ok....azóta is boldogan élünk együtt és semmit nem bántam meg.

24/N

2013. jan. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 okoska31 ***** válasza:

hallottál már olyanról, hogy szerelem? így. gondoltam meg tudom bocsátani.


aztán nem abba az irányba ment a dolog, hogy idővel érdemes lett volna.

és a szerelem is elmúlt. idővel.


utólag azt tanultam meg belőle, hogy a megcsalás nem megbocsátható bűn. Pontosítok: megbocsátható, de kapcsolatban már nem szabad maradni az illetővel - mert értelmetlen onnantól.


És ha olvasod, amiket szoktam válaszolni (nem nehéz, mert a nicknevem mindig látszik) - akkor tudod, hogy e mentén írok mindig. ahol megcsalás volt (effektív...), ott vége van a dolognak.


bonyolítja a helyzetet, ha van gyerek - ott talán még a gyerek miatt, de az nagyon szituáció függő. Ott is alap, hogy a valóban egyszerinél merül fel egyáltalán a megbocsátás.


na most, amikor azt olvasom itt egy kérdezőnél, hogy a házastársáról megtudja, vagy ő a félrelépő házastárs, hogy évek óta mellékefél, de van gyerekük - ott még én sem mondom azt, hogy menthető. csak rossz viszony lenne, ami többet árt a gyereknek, mint a békés különélés.

2013. jan. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:

27

Csak majd ne csodálkozz hha egy "nő" ugyan ilyen hozzá állással elcsábítja tőled is az illetőt. Mert bizony előbb vagy utóbb mindenki visszakapja amit másoknak adott.

Én elhiszem h te és a hozzád hasonló "nők" magasról tojnak mindenkire és csak az érdekli őket h nekik jó legyen, de azt már nehezen, hogy már mielőtt összejöttetek te húúú de szerelmes voltál. Max nem tudsz különbséget tenni vonzódás és szerelem között.

2013. jan. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
22-es én meg láttam felséget a kómában fekvő féjre mellett évekig ápolni úgy hogy eszébe se jutott új kapcsolat, láttam egyik haverom külföldön dolgozni akit ismertem gimiből, nem változott meg, én Erasmus diákként félévig külföldön tanultam nem feküdtem le senkivel és talán kicsit nyitottabb lettem de nem fordúltam ki magamból akkor hogy is van ez? te vagy gyáva esélyt adni az életnek, persze hogy benne van a pakilban a bánat és a csalódás, akkor már el se érdemes kezdeni, ilyen mentalit
2013. jan. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!