Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől vagytok ennyire erkölcsc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől vagytok ennyire erkölcscsőszök? Az esetek túlnyomó részében volt vagy képben van a harmadik.

Figyelt kérdés

Ha van egy fiú, és egy lány, tegyük fel egész hosszú ideje tart a kapcsolatuk, és mondjuk 18-22 év körüliek. Tuti, hogy az egyiknek már megfordult a fejében, hogy kipróbálna ezt-azt mással is, a fiú más lányra gondol szex közben, a lány érzékenyebb, de mondjuk egy buli alkalmával, ahol nem volt ott a párja, engedett egy másik pasinak, és tegyük fel, hogy lefeküdtek.

Hogy könnyítsünk a helyzeten, a fiú is megtette volna, de nem volt lehetősége. Rengeteg ilyesmi kérdés van itt, és legalább az egyik helyzetet mindenki átélte már(megcsalt, megcsalva volt, vele csaltak valakit) , és mindegyik helyzet rossz, kivéve ha a csaló fél valami mániában szenved. Arra akarok kilyukadni, hogy miërt kell undorító szövegekkel illetni az ilyen kérdéseket, a kérdező is érző lény, és valószínű nem tud tanácsot kérni senkitől, mert mondjuk mindenhol ott ez a "aki szétszed egy kapcsolatot az szivtelen, az egy ribanc"...stb. Ha valaki szétszed egy kapcsolatot, az valószínű tönkrement volna mindenképp.


2013. jan. 10. 09:17
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%
33-as az ilyeneken mint te nem lehet segíteni, nem a nők dolga neked bizonyítani. Egyik megnyilvánulásodva reagálva; párom mellett kiállok ha nem extrém durva a helyzet maxumim később négyszemközt megmondom neki hogy ezt nem kellett volna, de vedd figyeleme hogy az ilyen egész világra sértődött keserű emberek mint te mindent ellenük való támadásnak fognak fel, így szerintem azt is bunkózásnak veszed aminek köze sincs hozzá. Az írásoddal magadat járatod le, annyira keserű és irigy hogy nem vált ki belőlem indulatot, nem hiszem hogy tud bárki jobban bántani mint te saját magad. Így csak a sajnálat maradt
2013. jan. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:

Na, itt vagyok én, 7 éve kapcsolatban, soha nem csaltam, nem is csalnék, nő vagyok.

Ennyi elég neked, nőgyűlölő? :DDDD

2013. jan. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:

A 33-as nem nőgyűlölő, csak pillanatnyilag csalódott és dühös. Én is csomószor lepontoztattam magam itt, mert arrogáns volt a hangvételem, holott nem ilyen a felfogásom. Ettől függetlenül nagyrészt nem értek egyet azzal, amit mond, de egy dologban nagyon is: a nők sokkal demagógabbak a férfiaknál.


Nem kell nekem támadni, nem általánosítok, NEM minden nőre értem ezt és egyáltalán nem vagyok nőgyűlölő (sőt!). Egyszerűen csak nem egy csajjal vívtam már nagy szócsatát azzal kapcsolatban, hogy a férfiak milyen mocskos, erkölcstelen, érzéketlen szemétládák, miközben körül voltam véve becsületes fickókkal, akik pont fordítva jártak. Ilyenkor mindig azt hiszik, hogy be akarok szállni a harcba, és bebizonyítani, hogy a férfiak jobbak, pedig nem, ismétlem: NEM. Annyit szeretnék megértetni, hogy egyformán következetlen és gerinctelen ilyen téren mindkét nem, csak az indíttatás más esetleg. Ami engem felháborít, hogy azok a nők, akik félreléptek, vagy hasonlóan erkölcstelen lépést tettek, rendszerint imádtak prédikálni a szemét férfiakról; fordítva ezt még nem tapasztaltam. Egész pontosan a megcsalás ellen a nő ismerőseim szoktak jobban lázadni, mégis több nőt tudnék sorolni közülük, aki megtette, és nagy az átfedés a prédikátorok és a gyarlók között...


A kérdezővel is egyet kell értenem: azok az emberek, akik kígyót-békát köpködnek mindenkire, aki erkölcsileg ekkora hibát vét, nem ártana, ha visszább vennének, mert találhatják még magukat kínos helyzetben. Kapásból tudnék vagy 4-5 nőt felsorolni a környezetemben, akik pontosan ugyanilyen arrogánsak voltak, és később valamilyen módon félreléptek, harmadikok voltak egy kapcsolatban, vagy egyéb erkölcsileg - SZÁMUKRA IS - elítélendő dolgot követtek el. Szinte mindegyikük szeretett előtte (sőt, a cudarabbja még utána is!) korholni másokat ilyenért, miközben ők maguk is megtették. Ők is mélységesen elítélték az ilyen gerinctelen húzásokat, ehhez képest nagyon meg tudtak sértődni másokra, ha velük tettek ugyanígy, mondván "persze, mert te pontosan tudod, nekem milyen volt"; mintha őket érdekelték volna a részletek.


Én személy szerint kilenc év alatt soha nem csaltam meg a barátnőmet, ő velem érzelmileg megtette. Nem ítéltem el érte, bármilyen nehéz is volt. Én magam is elítélem a félrelépést, gerinctelen dolognak tartom, nagyot zuhan a szememben, aki megteszi, de NEM fogom minden mocskos r1bancnak/patkánynak elkönyvelni, mert mindenki hibázik, és a lényeg mindig a részletekben van. Éppen a héten beszélgettem egy csajjal, aki így jött össze az élettársával, és azóta sem tudta megemészteni, hogy bizony, belőle is ilyen csaj lett.


A magam viszonylag kevés olyan dolog van, amiért szó nélkül elítélek valakit, a demagógia viszont egy ezek közül. Ha valaki olyanért korhol másokat, ami rá is fennáll, az feldühít, és tapasztalatból tudom, hogy az itt 18-20 évesen magasztosan prédikáló emberek nagy százaléka pár éven belül el fog követni félrelépést, harmadikként lép fel egy szerelmi háromszögben, barátja exével kezd ki és sorolhatnám, és persze sok közülük még akkor is fennhangon fogja prédikálni, hogy az ő esete teljesen más. Mindenkinek gondolkodjon el intelligenciájához mérten, és döntse el, hogy bizony ő is kerülhet még kínos helyzetbe, vagy ez kizárólag mindenki másra igaz rajta kívül.

2013. jan. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:
Ilyesmit vártam, köszönöm.:)
2013. jan. 10. 19:14
 45/46 anonim ***** válasza:

Remek válasz volt, 85 %, én is köszönöm!

Nem tartom magamat nőgyűlölőnek, bizonyos dolgok kihoznak a sodromból, ennyi az egész.

2013. jan. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

Kedves 29-es!


Ha egy nő eltudja csábítani a páromat a legkevésbé sem őt fogom okolni érte.

Az,hogy valakit el lehet csábítani annak oka van...és ha megcsal mennyen is.

Tehát ha valaha ilyen történne csak és kizárólag a páromat okolnám és adott esetben magamat,hogy mi az ami ami miatt ez megtörténhetett.

Az pedig neharagudj de a legkevésbé sem érdekel,hogy elhiszed e vagy sem :) Lehet te csak akkor tudsz szerelmes lenni ha már kapcsolatban vagy az illetővel....akkor meg örülj neki,hogy ki tudod kapcsolni az érzéseidet,másnak nem megy ilyen könnyen.

2013. jan. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!