Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok még mindig egyedül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok még mindig egyedül?

Figyelt kérdés

Sok mindenkivel ellentétben engem nem a szerelem kerül el, hanem a barátok. Nő létemre egyszerűen nem értem a nőket. Kerülnek mint a leprást. Egy barátnő sem marad meg mellettem.

Nem mondom, hogy mindig totálisan jó párkapcsolatban voltam,de valahogy mindig az alakult a legjobban.

A barátnők lepattannak rólam.Nincs egyetlen igazi barátom sem.Fiúbarátaim vannak mindig, aminek az a vége, hogy beüt nekik a szerelem, és az aktuális nő leszedi rólam, mert féltékeny és nem érti miféle kapcsolat ez.Persze itt sem tömeges barátságokra kell gondolni,de eddig ahány volt, azzal mind ez történt.Egyszerűen nem értem.


2013. jan. 11. 07:45
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Párom nélkül nagyon-nagyon egyedül lennék.
2013. jan. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:

Nézd, egyetem után én is úgy jártam, hogy hazaköltöztem, és itt nem várt az egykori barátok közül senki. Akikkel az egyetemen megismerkedtem, azoktól meg nagyobb fizikai távolságra kerültem, tehát max. írni vagy telefonálni tudunk egymásnak.

Nekem is azt ajánlották, hogy ne foglalkozzak azzal, hogy most nincsenek barátaim-persze nekem is hiányoznak-, hanem szerezzek egy barátnőt magamnak. Aztán közben alakulhatnak új barátságok a barátnő révén is, ha meg nem, az sem érdekes.

Nekem egy barátnő pillanatnyilag tökéletes elég lenne. Most, hogy már 35 elmúltam, sokkal jobban foglalkoztat ez és a családalapítás, minthogy bandába járjak.

Évfolyamtársaim közül van, akinek már van gyereke, napi gondjai, megértettem, hogy nem akaszkodhatok rájuk amúgy sem.

Szerintem próbálkozz Te is párkapcsolattal, és ne keseredj el, ha elsőre nem sikerül, előbb utóbb biztosan megleled életed párját.

2013. jan. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:

25/L

Szerintem nem biztos, hogy veled van baj, lehet csak nem jó 'barátokat' választasz magadnak... de lehet, hogy mégis benned is van hiba, hiszen mindenkiben van... Nekem egyetlen barátnőm van, általános iskolás korom óta.. volt pár év kihagyás amikor nem beszéltünk, de végül visszataláltunk egymáshoz és maximálisan megbízunk egymásban. Na ez a másik... nem szabad akárkiben megbízni és kikotyogni mindent..lehet hogy nem hozzád valóak voltak. Nekem fiú haverjaim vannak am, mert a csajokkal nehezen jövök ki és a legtöbbjük /tapasztalat/ barátként egyáltalán nem funkcionál jól. Amikor kellene nincsenek melletted. De ha kellett te mellettük voltál? Ha szükségük volt rád meghallgattad őket? Előítéletek nélkül? Persze mondom nem feltétlenül magadban kell keresni a hibát, csak ezt is vedd számításba. Az embernek sok haverja lehet de igazi barátja kevés... itt nem a mennyiség, inkább a minőség a fontos... olyan barátokat válassz, akikkel azért van bennetek valami közös... érdeklődési kör vagy bármi...nézz szét az ismerőseid között... sok sikert. :)

2013. jan. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:

Figyelj, nem vagy egyedül a gondolatoddal! Nem vagyy leprás. Valószínű, hogy a nők, konkurenciát látnak benned, mert mindenki hiú és irigy is! Most éppen Te vagy irigy, a többi emberre, pedig nem látsz bele sem a kapcsolatukba se semmibe! 2013 van, igaz barátság, ha tud ilyet valaki, akkor írj le ide, DE szerintem nincs!

FÉRFI és NŐ között igaz szerelem van - azt meg is kell becsülni, de barátság az nehéz ügy.... Egyébként, ha van szerelmed, akkor egy idő után lesz barátod is, mert egy társ nem csak szerelem, hanem támasz is: egyrészt segít, véleményt mond, kitart, támogat és ha kell felráz is. és már nincs is szükség barátra, aki ezeket nem is tudhatja igazán....

2013. jan. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
örülj, hogy nem kerül el a szerelem és szeretnek! a többit szard le... - és ne felejtsd el, ha szeretnek, akkor Te is szeress!!!
2013. jan. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
gondolkozz el milyen vagy és rá fogsz jönni mi a baj!!!
2013. jan. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:

Közel 51 éves vagyok. Nekem is mindig csak ideig-óráig volt/van barátnőm... Sőt nem barátnőnek mondanám, hanem ismerősnek... Leprás én sem vagyok, csak tudod én mindig megmondom mit gondolok és ha az nem is így van akkor sem tágítok a véleményemtől. Én azzal, hogy ráerőszakolom a gondolataimat az emberekre szépen eltávolodak tőlem. És ez így megy már jóideje. Nem tudom levetkőzni, azt, hogy ÉN és Én és Én, hogy nekem rossz, nekem ez, nekem az és ez biztos ezér van, vagy azért van, vagy amazért... NEKEM ez a hibám, ezeket nem magamtól tudom a párom elmondja, akit megintcsak szépen kiosztok, De Ő szeret és én is szeretem. Közösen megbocsátunk egymásnak, majd minden kezdődik előről!

Azt tudom neked mondani, hogy van még ilyen ember mint Te! Próbálj megbékélni magaddal, a környezeteddel. Lehetőleg ne gondolkozz, mert nem úgy van ahogy kigondolod...

2013. jan. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
nem a Te hibád, hogy nincs barátod. Rengeteg embernek nincs és így éljük le az életünket! temérdek szép dolog van, a barátság nem tartozik szerintem közé....
2013. jan. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:

27L

egyedülálló, kétgyerekes 2L/5F

A gyerekeim mindenért kárpótolnak. Igaz nem egy az érdeklődési körünk, de szeretet, csak ŐK adnak nekem...

Megértelek, átérzem a gondodat, DE ez nem probléma az életben...

Ha szeretnéd leszek a barátnőd :-)

2013. jan. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:
Köszi,emésztgetem a kommenteket,reagálok majd.
2013. jan. 12. 17:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!