Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok még mindig egyedül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok még mindig egyedül?

Figyelt kérdés

Sok mindenkivel ellentétben engem nem a szerelem kerül el, hanem a barátok. Nő létemre egyszerűen nem értem a nőket. Kerülnek mint a leprást. Egy barátnő sem marad meg mellettem.

Nem mondom, hogy mindig totálisan jó párkapcsolatban voltam,de valahogy mindig az alakult a legjobban.

A barátnők lepattannak rólam.Nincs egyetlen igazi barátom sem.Fiúbarátaim vannak mindig, aminek az a vége, hogy beüt nekik a szerelem, és az aktuális nő leszedi rólam, mert féltékeny és nem érti miféle kapcsolat ez.Persze itt sem tömeges barátságokra kell gondolni,de eddig ahány volt, azzal mind ez történt.Egyszerűen nem értem.


2013. jan. 11. 07:45
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyra értékelem azon emberek válaszát, akik normálisan kifejtik érveiket,vagy a saját életükből hoznak példát.Sok mindenen elgondolkodtat.Köszönöm.

Eddig elég sokat tanultam, száraz, reál dolgokat.Suli után a munkahelyem is ilyen,szó szerint kevés emberrel vagyok kapcsolatban.Egyszer csak rádöbbentem, hogy nincsen senki körülöttem, és a munka nem minden.Volt 1-2 barátom, akik úgy érzem hátba szúrtak idő közben-bár ezen még elgondolkodom, hogy nem arról van-e szó,hogy nem történt minden úgy, ahogy elképzeltem.

Van egy párom, de ő sem barátkozós fajta, szinte semmilyen társaságba nem járunk, tehát ez kilőve.

2013. jan. 12. 20:45
 32/47 A kérdező kommentje:

29-pont attól tartok amit leírtál. De végül arra jutottam, hogy ez ilyen sikerorientált válasz, ami a mai világban divat.Valszeg ezért nem is lesz sok barátom, mert az emberek manapság ilyenek mint te.

Azt nem tudhatjuk,kire mikor van szükség.Mindenkire szükség van, ezért vagyunk a földön...de ebbe most nem menjünk bele.

2013. jan. 12. 21:01
 33/47 anonim ***** válasza:

41F

Nem ismerem a pontos szituációt, ezért inkább saját történetemet osztom meg veletek.

Egyedülálló vagyok már lassan 35 éve, először a nagyszülőket vesztettem el, majd hirtelen a szüleimet, testvéremet. (nem baleset következtében, term.halál...) Távoli rokonok neveltek, ahol mindig is éreztették, hogy nem tartozok oda...

Soha egyetlen egy barátom, sőt sajnos párkapcsolatom sem volt. Már jó ideje csak a kutyámnak és macskáimnak élek. Tudom, hogy Ők meghallgatnak, és szeretnek a maguk módján. Hidd el, hogy én együttérzek veled és a hasonszőrűekkel.

Mára már többet jelentenek nekem az állataim, mint bármely emberi kapcsolatom, és kárpótolnak mindenbe...

2013. jan. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:

200cm, 100kg, szinte semmi zsír, és az iq-m sem nullás. viszont egyetlenegy haverom sincs. A csajok is csak egy kóbor numerát látnak és csak azt akarják, nem hiszik el, hogy én nem olyan vagyok. A fiúk irigyek, a lányok meg csak kihasználnak.

35F

lehet, hogy a lányok irigyek rád és azért nincs haverság

2013. jan. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:

nem a társaságba járástól lesznek barátaid...

50F

minden héten bulizunk, de nekem van egy haverom, már vagy 30 éve, akivel segítjük egymást mindenbe. MÉG egyszer sem mulattunk együtt, tudod Ő nem olyan. és ezt nekem el kell fogadnom és ettől még Ő egy igaz barát...

2013. jan. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:

igaz barát, ritka mint a fehér holló

kb. 5 év míg megismersz egy embert, ez alatt ha ütitek egymást, akkor nem lesz köztetek kapcsolat semmilyen. Ha nem tetszik neked valami dolga, már egyből észrevétlenül tiltod... Általában gyerekkori barátokból lesznek igaz barátok....

2013. jan. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:

Van egy párod..., és vannak fiúbarátaid is..., és még barátnőket is szeretnél... - nem akarsz egy kicsit sokat!

29L

Szerintem sokat szeretnél..., örülj annak amid van..,

2013. jan. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:

21L

57kg,178cm

Szerinted van barátnőm, sőt még anyám is irigykedik. A pasim a lelki társam, támaszom, vele beszélem meg az intim dolgaimat, betegségeimet egyszóval mindent, anyám helyett anyám, mindenem. Ezér rendkívül hálás vagyok neki, hogy elvisel, mert egy rendkívül hisztis, önimádó nő vagyok... Tudod ezt talán nő nem is kezelné így, ahogy Ő.

Szerintem nem vagy egyedül, csak pánikolsz...

2013. jan. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:

barátság-barátnőség eladó. Ajánlatokat várom!!!

egy kis zseton és máris barátkozhatunk...

2013. jan. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:

még egy ember se írta, hogy van olyan igaz barátja, aki mindig-mindenhol-mindenbe vele van.... Tehát tökéletes ember nincs, szerintem tökéletes barát sincs... Aki ilyet szeretne az álmodozzon. Véleményem szerint neked azért nincsenek barátaid, mert egy erős jellem lehetsz és félnek a határozottságodtól, vadságodtól amiket Te lehet, hogy észre sem veszel.

43L

2013. jan. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!