Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok még mindig egyedül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok még mindig egyedül?

Figyelt kérdés

Sok mindenkivel ellentétben engem nem a szerelem kerül el, hanem a barátok. Nő létemre egyszerűen nem értem a nőket. Kerülnek mint a leprást. Egy barátnő sem marad meg mellettem.

Nem mondom, hogy mindig totálisan jó párkapcsolatban voltam,de valahogy mindig az alakult a legjobban.

A barátnők lepattannak rólam.Nincs egyetlen igazi barátom sem.Fiúbarátaim vannak mindig, aminek az a vége, hogy beüt nekik a szerelem, és az aktuális nő leszedi rólam, mert féltékeny és nem érti miféle kapcsolat ez.Persze itt sem tömeges barátságokra kell gondolni,de eddig ahány volt, azzal mind ez történt.Egyszerűen nem értem.


2013. jan. 11. 07:45
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

Ne irigykedj barátságokra, mert lehet, hogy neked meg olyan adottságod van, ami másnak nincs és nem is lehet. Egyébként ha van párod, akkor barátság nem egy fontos dolog...

27L

2013. jan. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

Fiúbarátaid azért vannak, mert nő vagy és akarnak tőled valamit, de mivel akad nekik jobb is mint Te azért azt választják... 32F

a nők pedig szerintem irigyek rád, mert eddig mindegyik nőm, azt nézte, hogy milyen barátnőim voltak, és milyenek a nők körülöttem... irigykedik mindenkire, akibe akár egy tollvonással is több szépség van... Engem ez idegesít, lehet, hogy neked is ezért nincs barátnőd, mert irigykedsz a nőkre és féltékeny vagy rájuk...

2013. jan. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

24F

van egy közös bennünk, te se, de én se értem a nőket...


lehetnénk barátok:_)

2013. jan. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
nem vagy szimpatikus nekik, azért kerülnek. Vagy van valami belső tulajdonságod ami kibírhatatlna
2013. jan. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
szerintem érdekember vagy és a nők ezt kiszúrják! te meg nem veszed magadon észre, hogy csak azt csinálod, amihez kedved lehet és érdeked fűződik. ezen szerintem nem fogsz tudni változtatni. Azt nem értem, hogy miért gond ez neked? Önző vagy és kész, ez meg a velejárója. Örülj, hogy a környzeted elfogad és értékeld, hogy szeretnek és vannak neked. nehéz eset lehetsz, főleg, hogy így bánkódsz egy olyan dolog miatt, amiért csak TE vagy a felelős és senki más! Szeresd az embereket és tiszteld őket, mert akkor ők is tisztelni fognak téged...
2013. jan. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
0%

szerintem vagy: 1, beképzeled magadnak, 2, sok leányregényt olvastál, 3, lennének, de van egy szint mindenkinél, amit nem érdemes átlépni, mert úgyse elégíti ki az elvárásait, 4, nem vagy tisztiába mi a barátság,

38L

2013. jan. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 A kérdező kommentje:

34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49 Válaszadó:


Te ugyan az az ember vagy ! Különböző embereknek adod ki magadat,és válaszol.Már többször megfigyeltelek itt a gyakori kérdéseken. A válaszaid agresszívak,kötekedőek,manipulatívak ezáltal,mert megpróbálod arra kényszeríteni az embereket,hogy veled vitatkozzanak. Így akarsz a központba lenni,hogy mindenki rád figyeljen.

Segítő szándékot nem olvasok ki belőle,mert azzal,hogy erőszakoskodsz és harsogsz különböző embereknek kiadva magadat-hol nőnek-hol férfinak,hol fiatalnak,hol idősnek, ezzel félrevezeted az embereket,és provokálod.


Vagy pszichopata vagy , aki most szabadult a diliházból,vagy nagyon sivár életed lehet és csak ennyi szórakozásod van.

Több helyen láttalak már,megismerem a stílusodat.

Ezzel,hogy ilyeneket művelsz,ártasz másoknak.Kihasználod,hogy az embere alapvetően nem rosszak és első körben megbíznak-vagy legalább is megfontolnak egy választ.Hülyére veszed őket,és ezzel nagyon nagy károkat okozhatsz.Az emberek lelkét is lehet ölni,gondolom a tiednek már annyi, ha ez a legjobb szórakozásod.

Meg lehet írni úgy is egy választ,hogy nem adod ki magadat különböző embereknek,lehet akár provokatív is,fel vállalhatod nyugodtan,az a te válaszod.Ne félj,legfeljebb nem értenek veled egyet.

Fog még lejjebb is menni az a 61 %...

2013. jan. 13. 13:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!