Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok még mindig egyedül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok még mindig egyedül?

Figyelt kérdés

Sok mindenkivel ellentétben engem nem a szerelem kerül el, hanem a barátok. Nő létemre egyszerűen nem értem a nőket. Kerülnek mint a leprást. Egy barátnő sem marad meg mellettem.

Nem mondom, hogy mindig totálisan jó párkapcsolatban voltam,de valahogy mindig az alakult a legjobban.

A barátnők lepattannak rólam.Nincs egyetlen igazi barátom sem.Fiúbarátaim vannak mindig, aminek az a vége, hogy beüt nekik a szerelem, és az aktuális nő leszedi rólam, mert féltékeny és nem érti miféle kapcsolat ez.Persze itt sem tömeges barátságokra kell gondolni,de eddig ahány volt, azzal mind ez történt.Egyszerűen nem értem.


2013. jan. 11. 07:45
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
Ne haragudj meg, a Te barátodnak melletted van barátnője? Ha nincs, akkor ne csodálkozz és barátkozz! hogy miért nem érti az aktuális nő, a miféle kapcsolatodat.
2013. jan. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:

40L

Közel 100 barátom van, ne gondold, hogy jó nekem, mert Én megelégednék 1-el is, De nem baráttal! hanem társsal, aki több mint egy szerelem és több mint egy érzés!

Felajánlom az összes barátomat annak, aki tud egy embert akiben megbízhatok, aki meghallgat, akinek a vállán sírhatok, aki segít ha beteg vagyok és nem hagyja, hogy hülyeségeket csináljak!

Azt mondom neked 33L, hogy ne bánkódj - barátod lehet 100, de szerelmed és társad, az sokkal nehezebb téma...

2013. jan. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:

Figyelj, olvasd végig, hogy mit kérdeztél és benne a válasz is:

- nincsenek barátaid bánkódsz

- párkapcsolatok jók, vagy legalábbis jobbak

Neked az a bajod, hogy túlértékelsz mindent, vagyis összemérsz olyan dolgokat, amiket nem kellene

barátság-párkapcsolat ég és föld, vagy neked a barátságokból leszek a kapcsolataid - Ne keverdő őket össze!!! Teljesen más tészta!

37F

2013. jan. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:

16/23 és kérdező

Nem vagytok egyedül, már hárman vagyunk!

47N - Négy fiú gyerek és egy férj (30 éve ismerjük egymást)

Amit nem értesz szerintem az az emberi kapcsolatoknak a működése. Nem minden az aminek látszik, Te úgy gondolod egyedül vagy nincsenek barátaid. Fontos ez? Fontos, mert megkérdezted.

LEÍROM nekem miért nincs barátnőm, "csak" családom és hűséges férjem.

Őszinte, igazmondó, egyenes - sőt végtelenül egyenes, odamondó, megmondó ember vagyok-voltam. Amit egyszer én a fejembe veszek az úgy is van, nem érdekelnek a tények - amit érzek én azt teszem és mondom! (az érzéseim pedig már sokszor becsaptak, de NŐ vagyok - egy ösztönlény) A pszichológusom azt mondta, jó dolog kiadni az érzést, odamondani, De arra a kérdésre, hogy így egyedül leszek, csak mosolygot - neki is élni kell valamiből...

Tudjátok én nagyon szeretnék még mindig barátnőzni, de nem megy, mert amit én magamnak megengedek egy barátságba, emberi kapcsolatba azt már ha velem szemben követik el, akkor azt nem tűröm és hisztizek, mint egy gyerek!

Szurkolok neked, de ne keseredj el! Neked is biztos van aki szeret, nekem ott vannak a gyermekeim - akik nem tolerálják a kirohanásaimat, dilisnek néznek, és van a férjem, aki az egyetlen férfi volt életembe, aki tudom, hogy tűzbe menne értem ha kellene, hát Ő aki, még mindig tartja bennem a lelket és aki a támaszom. éS tudod mit nem is kell barát se senki más, a sors őt küldte nekem... és ez így jó!

2013. jan. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
álomvilágba élsz!
2013. jan. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
Keressetek itt mindannyian egy dilidokit és majd utána rájöttök, hogy nem barátság hiánya a legnagyobb baj az ember életében!
2013. jan. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül..., csak nagy az egód és a kérdésed is ezt tükrözi!

Aki sokat markol az keveset fog...

Azért pattannak le rólad az emberek, mert szerintem mindig csak az van amit Te szeretnél

30L - örülj, hogy csak ilyen kis aprósággal kell foglalkoznod, hogy barátság....hööö

2013. jan. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:

szerintem magadat nem érted, nem a nőket!

vélemény: önimádó lehetsz, aki mindig csak magával foglalkozik, az hogy egy barát mit érez gondol vagy nem, azt nem tudod felfogni... elgondolni - ezért nincs barátod, és nem is lesz. szerintem nem pörgesd magad, fogadd el, hogy csak te számítasz és így éld az életed...

2013. jan. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
azért nincs barátod, mert egy olyan emberre mint TE nincs szüksége senkinek. MONDOM ezt úgy, hogy nem ismerlek, DE amit leírtál abból ez tűnik ki nekem!!!
2013. jan. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:

csak magadra vess, itt nem ismerjük egymást, DE hidd el, hogyha lennének barátaink, akkor nem itt lennénk...

...unatkozunk és irogatunk...

2013. jan. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!