Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én egy 22 éves lány vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 22 éves lány vagyok, most 3 hete vagyok együtt barátommal aki 20 éves. Mit csináljak hogyha agresszív a barátom? Szombaton fojtogatott de utána bocsánatot kért. Félnem kéne, hogy lehet hogy durvább dolgok is lesznek?

Figyelt kérdés
Most hétvégén pl. úgy volt hogy együtt leszünk péntek, szombat, vasárnap., de jött neki egy telefon, hogy menjen el buliba. Fölhívtam barátnőm jön e és kérdezte minek elmondtam neki a sztorit beszélgettünk. Amikor barátom megkérdezte mi van velem elmondtam mit mondott barátnőm, mire Ő megfogta a nyakam és fojtogatni kezdett és az dobott, hogy van 10 percem hogy eltakarodjam, amikor odajött és átölelt és bocsánatot kért?

#félelem #A barátom agresszív #hogy lesz durvább?
2013. febr. 11. 13:12
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
86%
Éppen ez a probléma, hogy mindent megtesz:) ha nem hagyod ott, akkor rendben, jobb is ha egy ilyen szellemileg nem teljesen ép nőt ver majd félholtra, nem pedig egy normálisat..
2013. febr. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
100%
3 hete és már fojtogat? sok sikert a további kapcsolatotokhoz
2013. febr. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért kell félned, mert hirtelen haragú. Hiába bánja meg három perc múlva, ha te addigra netán már megfulladtál...
2013. febr. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer megüt, akkor semmi nem garantálja, hogy még egyszer nem fog. Emellett hirtelen haragú? Csak még inkább nő a kockázat. Ne legyél butus! :)
2013. febr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
100%
Én dobnám. Ha már elején ilyen, milyen lesz később??? A napokból hetek, a hetekből évek lesznek. (tapasztalatból mondom)
2013. febr. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
100%

majd amikor ottmaradsz egy ilyen "hirtelen harag" után, mondjuk egész életedre megnyomorítva, netán megölve....

na, akkor majd nem fogod mentegetni....

csak akkor már késő lesz.

2013. febr. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 Charmeur válasza:
100%
Nem értem az ilyen idiótákat.. azt sem aki üt és azt sem aki kapja...
2013. febr. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%

Jóó de ő egy hirtelen haragú gyerek, ezt tudtam. van amikor fölkapja a vízet de 3 perc és lenyugszik, ilyen volt ez is.



Majd amikor véletlen úgy üt meg hogy ott maradsz akkor már hiába nyugszik le 3 perc alatt mert te már nem fogsz élni...DOBD A PI.CSÁBA AZ ILYEN SELEJTET!!

2013. febr. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
100%

Igen, félned kellene és nagyon komolyan venned a dolgot. A legközelebbi felfortyanásába bele is halhatsz!

Azonnal ott kell hagyni.

2013. febr. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
100%
Úgy rúgnám ki mint macskát szarni!! A jó édes anyukáját fojtogassa!! LAPÁTRA VELE, NOW HA JÓT AKARSZ!!!!!!!!
2013. febr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!