Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én egy 22 éves lány vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 22 éves lány vagyok, most 3 hete vagyok együtt barátommal aki 20 éves. Mit csináljak hogyha agresszív a barátom? Szombaton fojtogatott de utána bocsánatot kért. Félnem kéne, hogy lehet hogy durvább dolgok is lesznek?

Figyelt kérdés
Most hétvégén pl. úgy volt hogy együtt leszünk péntek, szombat, vasárnap., de jött neki egy telefon, hogy menjen el buliba. Fölhívtam barátnőm jön e és kérdezte minek elmondtam neki a sztorit beszélgettünk. Amikor barátom megkérdezte mi van velem elmondtam mit mondott barátnőm, mire Ő megfogta a nyakam és fojtogatni kezdett és az dobott, hogy van 10 percem hogy eltakarodjam, amikor odajött és átölelt és bocsánatot kért?

#félelem #A barátom agresszív #hogy lesz durvább?
2013. febr. 11. 13:12
1 2 3 4 5
 41/44 anonim válasza:
22%
Az agresszív emberekhez tudni kell viszonyulni,és kezelni őket,aki fél az soha nem tudja ezt megtenni. A kapcsolat így meg eleve alárendelt státuszba lép,ami nem fogja megteremteni az egyensúlyt.Jobb lenne szét válni,vagy segíteni neki.
2013. febr. 16. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 Ez a nevem! ***** válasza:

Szia!Az ilyen emberrel egy percig se maradj tovább,ha egyáltalán életbe szeretnél még maradni.Ahhoz hogy valaki megüssön vagy bántalmazzon egy nőt,ahhoz nem kell ész!Mert az ilyenek ezeket mind egytől egyig ész nélkül csinálják! Az ilyenek nem is érdemlik meg hogy egyáltalán legyen valakijük!

Az én szememben ezek nem is emberek,hanem állatok,akiket nagyon mélyen elítélek!!

Az ilyen ember menjen pszichológushoz és kezeltesse magát,vagy ha erre nem hajlandó,akkor kösse fel magát egy fára!

Az ilyenek nem közénk valók!!!

Ha 3 hét után megtette,akkor nyugodt lehetsz benne,hogy a későbbiekben is megtenné és akkor is bocsánatot kérne,csak lehet akkor már késő,mert te halott lennél.

De ugyanúgy megtehetné ezt bárkivel az utcán is,mert nem tetszik neki hogy vele szemben jön a járdán,meg ilyenek!

Ha jót akarsz magadnak,nagyon messze kerüld el ezt az állatot és ne is menj arra,amerre ő lakik,dolgozik,vagy jár szórakozni.A 40-es hozzászóló esete tanulságos lehet számodra.

2013. febr. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 -adolf- válasza:
Meg sem érdemel téged!Lapátra vele,később még jobban eldurvulhat..azt szerintem te sem akarod hogy egyszer félholtra verjen.Remélem azóta nem bàntott,és hogy már rég túl vagy rajta!!!
2013. márc. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 Lantos Szilvia ***** válasza:
Lapát... idióta, mocsok, gyáva féreg, aki egyáltalán merészeli bántani a barátnőjét akár okkal, akár ok nélkül... erre nincs mentség... nem megbocsátható, eldurvul és a végén súlyos testi sértés is lehet a vége, ne várd meg.. remélem azóta már kirúgtad a francba és a saját súlycsoportjával erősködik...
2013. máj. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!