Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én egy 22 éves lány vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 22 éves lány vagyok, most 3 hete vagyok együtt barátommal aki 20 éves. Mit csináljak hogyha agresszív a barátom? Szombaton fojtogatott de utána bocsánatot kért. Félnem kéne, hogy lehet hogy durvább dolgok is lesznek?

Figyelt kérdés
Most hétvégén pl. úgy volt hogy együtt leszünk péntek, szombat, vasárnap., de jött neki egy telefon, hogy menjen el buliba. Fölhívtam barátnőm jön e és kérdezte minek elmondtam neki a sztorit beszélgettünk. Amikor barátom megkérdezte mi van velem elmondtam mit mondott barátnőm, mire Ő megfogta a nyakam és fojtogatni kezdett és az dobott, hogy van 10 percem hogy eltakarodjam, amikor odajött és átölelt és bocsánatot kért?

#félelem #A barátom agresszív #hogy lesz durvább?
2013. febr. 11. 13:12
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
66%
Megvan a mai napihülye is...
2013. febr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
100%
a 3 perc ameddig felkapja a vizet éppen elég arra hogy szétzuzza a légcsövedet..küld be egy kocsmába ahol ráérő 120kg kancigányok iszogatnak na ott keménykedjen a csicska g.cije beteg fax az ilyen
2013. febr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
71%

"Félnem kéne, hogy lehet hogy durvább dolgok is lesznek?"


Néha úgy gondolom, hogy azért volt értelme annak a Taigetosz nevű jelenségnek az ókorban. Mert például ha egy 22 éves ember ilyet kérdez, az jó eséllyel életképtelen, és teljesen felesleges szaporodnia, mert várhatóan a gyerekei is életképtelenek lesznek.

2013. febr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
100%

Elmesélek neked valamit:

Volt egy szomszéd nő és pasi (a pasi hasonló lehetett, mint a barátod.)

Egyik este, a pasi azt mondta nekem, h adjak neki egy pohár vizet, mert kizárta a barátnője.

Pár nappal később a szomszédokkal arra lettünk figyelmesek, h a lakásból ormótlan bűz jön..

Nos....a pasi agyon verte a barátnőjét..a bűz okát remélem, nem kell taglalni...de ha mégis: MEGHALT.

2013. febr. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
100%

24. vagyok...

a nő halt meg...azért nem engedte vissza a lakásba a pasit, mert már nem tudta..

2013. febr. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:

23as!


Ez így igaz, erősen szelektálni kellene az embereket is...

2013. febr. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%

" fölkapja a vízet de 3 perc és lenyugszik"


BELÉD VÁGJA A KÉST, MAJD 3 PERC MÚLVA LENYUGSZIK. TETSZIK ÉRTENI???

2013. febr. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
94%
persze várd meg amig megrugdos aztán utána meg amig le nem szúr. Azonnal szakíts vele ha fenygetőzik kérj segítséget rokontól, baráttól. ja és ne kezdj iylen hirtelenharagú emberrel. Na meg eleve 3 hét után mi a fene oka lehetne akér egy vitának nem hogy ilyenre. Eleve egy férfinak nincs az az ok ami miatt kezet emelhet egy nőre.
2013. febr. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
51%
Hagyjátok már ezt az idiótát! Ha ennyire hülye, hogy magától nincs annyi esze, hogy otthagyja... Egyébként meg lehet, hogy nem is igaz az egész...
2013. febr. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
36%
Nemrég láttam egy ilyen filmet, ott a nőt verte elég keményen és minden ok nélkül a férje. A nő elment edzeni, aztán egy idő után rommá verte a pasit. Soraidból azt látom, hogy kötődsz hozzá érzelmileg. Szóval vagy szabadulj meg tőle sürgősen a kötődésed ellenére, vagy gyerünk edzeni ;)
2013. febr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!