Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én egy 22 éves lány vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 22 éves lány vagyok, most 3 hete vagyok együtt barátommal aki 20 éves. Mit csináljak hogyha agresszív a barátom? Szombaton fojtogatott de utána bocsánatot kért. Félnem kéne, hogy lehet hogy durvább dolgok is lesznek?

Figyelt kérdés
Most hétvégén pl. úgy volt hogy együtt leszünk péntek, szombat, vasárnap., de jött neki egy telefon, hogy menjen el buliba. Fölhívtam barátnőm jön e és kérdezte minek elmondtam neki a sztorit beszélgettünk. Amikor barátom megkérdezte mi van velem elmondtam mit mondott barátnőm, mire Ő megfogta a nyakam és fojtogatni kezdett és az dobott, hogy van 10 percem hogy eltakarodjam, amikor odajött és átölelt és bocsánatot kért?

#félelem #A barátom agresszív #hogy lesz durvább?
2013. febr. 11. 13:12
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is kamu a kérdés...Ennyire h*lye nem lehet valaki és még a srácnál is idősebb 2 évvel.
2013. febr. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget! :) Én is erre jutottam csak nem akartam bevallani magamnak, illetve bíztam de.... :(


És reméltem hogy ez csak egyszeri alkalom, de ahogy írtátok nem lesz. Úgy hogy LAPÁT !!! :( :(

2013. febr. 11. 14:00
 33/44 anonim ***** válasza:
100%
ha kidobod azért arra figyelj hogy nelegyél egyedül lehetőség szerint nyilvános helyen közöld vele,és egy idejig nem menj egyedül sehová,az ilyen labilis beteg faxoknál ki tudja?hogy reagál..
2013. febr. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%
Jó döntés hogy kidobod, ettől csak rosszabb lesz. Ja és ne legyél vele kettesben amikor megmondod neki. Inkább nyilvános helyen, és legyen ismerős a környéken. Hidd el nem ok nélkűl mondom.
2013. febr. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te teljesen hülye vagy, ha szerinted a hirtelen haragú természet kifogás arra, hogy fojtogat a pasid. Aztán egyszer csak azon kapod magad, hogy repülsz az emeletről, mert "felkapta a vizet valamin".
2013. febr. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%
igen, szerintem is mikor szakítasz vele nyilvános helyen legyetek, ahol több ember van, mert kitudja...:S
2013. febr. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
100%
Minden egyes hozzászólónak amit olvastam igaza van, sajnos ez csak durvulni fog, menekülj ebből a kapcsolatból!!!
2013. febr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ha nem dobod ki akkor nagyon nagy hülye vagy azt kell hogy mondjam!A következő alkalom mi lesz?A nyakadhoz tart egy kést?Vagy torkon csap és eltöri a gégédet?Gondolkozzál már hülye lány!Az ilyen ember kiszámíthatatlan!Lehet hogy lenyugszik 5 perc múlva,de 5 perc alatt össze leehet verni valakit úgy hogy bele haljon vagy meglehet szoríttani úgy a torkát hogy mefulladjon.Dobd ki mert aki 3 hét után ilyet csinál az mit fog fél év múlva???
2013. febr. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim válasza:
100%
Minnel tavolabb menekulj tole,mig keso nem less!!!!
2013. febr. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
100%
Volt hasonló fiúval esetem, kevésen múlt, hogy nem fojtott meg, amikor bejelentettem, hogy szakitok vele. Halálfélelmem volt, amikor szorongatta a nyakam.Minél hamarabb hagyd ott, érzelmi pszichopata a te barátod is. Nálunk is igy volt, hogy bocsánatot kért minden agressziv megnyilvánulása után. Egyre többet fog megengedni magának veled szemben, ne hagyd hogy megalázzon, ez nem normális, hogy ilyen kitörései vannak. Én örülök, hogy megszabadultam ettől az elmebajostól, aki egyszer még az útcán is hozzámütött fényes nappal.
2013. febr. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!