Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én reagálom túl? Normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl? Normális, hogy a barátom anyja benne van a kapcsolatunkban?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok, hogy összeveszünk és mindenképp tudni akarja, hogy min vesztünk össze. Rám szól hogy "ne hisztizzek" (úgy kezel mintha csak én lennék a hibás a fia meg tökéletes), a magánjellegű dolgaimat is tudja mivel faggatja a páromat, akit hiába kértem hogy ne beszéljen ki mindent rólam. pl. hogy a papám kórházban van, kifaggat hogy mi a baja (hiába nem akarok róla beszélni, mivel fáj!). Számon kéri, hogy hogyn sikerlt a próbaérettségim, és hasonlók.. Amúgy is nagyon zárkózott vagyok, szinte a saját szüleimmel nem beszélem meg a gondjaimat, nem hogy még egy idegennel! Normális hogy belekényszerít, mindent számon kér és mindent tudni akar? Én reagálom túl?? Úgy érzem, mintha vele is járnom kellene, nem csak a fiával...
2013. máj. 4. 11:06
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
58%

Jajajajaj!

Nekem a párom édesanyja akarta elmagyarázni, hogy a fiának miként feleljek meg a szex terén. Olyan nyíltan tálalta elém, hogy teljesen ledöbbentem. Mindent tudott arról, hogy a párommal, azaz a volt párommal miket teszünk az ágyban.

Hát ennek hatására írom, hogy a volt párommal. Nincs szükségem anyuci pici fiacskájára. Nekem egy önálló férfira van szükségem, aki ésszerű határokig avatja bele az anyukáját az ügyeinkbe és ésszerű határokig szól bele az életünkbe.

2013. máj. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
A barátom szerint normális, hogy megbeszel ilyeneket az anyjával. Szerintem nem az. Talán itt bukik meg minden..
2013. máj. 4. 11:22
 13/30 A kérdező kommentje:
Az én barátom "csak" a tesvéreivel beszéli meg hogy milyen a szexuális életünk.
2013. máj. 4. 11:24
 14/30 anonim ***** válasza:

Hát érdekes csávó lehet.....

Te tudod! Neked kell döntened! Beszélni vele,bár ahogy látom......

2013. máj. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

az hogy érdeklődik, ez természetes

miért nem azt kérdezte milyen pózban dugtatok, ha igen, akkor megérteném a kiírásodat, azt hogy a szüleiddel olyan a kapcsolatotok amilyen, másnál nem

én is sok mindent tudok a kölkeimről, de nem azért mert faggatom, hanem ismerem, elég ha ránézek, már tudom, hogy van-e valami gondja, szóval ők maguktól mondják el, utána jobban is érzik magukat

a lányom barátjával is beszélek, neki jó volt, mert a szülei másként kezelik, amúgy amíg tanultak én is megkérdeztem, sőt a szakdolgozatnál csinált egy hibát, így megbeszéltük, a szülei nem is tudtak róla

ezek alapján én úgy gondolom, hogy otthon a szüleiddel mindenki éli világát, néha találkoztok, nincs igazából kötődés köztetek, ez a szülő hibája, hogy nálatok így alakult,

amúgy meg csak kíváncsiak, mi van Veled, ennyi

bár ez csak az én véleményem N

2013. máj. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Kedves 15-ös, a barátom anyja FAGGATÓZIK. Olyan dolgokról amit a páromon kívül senkivel nem akarok megbeszélni!!!

Mi köze van a nagypapámhoz vagy a testvéremhez vagy a szüleim problémáihoz??? SEMMI.

2013. máj. 4. 11:36
 17/30 anonim ***** válasza:
Barátod is egy érdekes figura.Az ő hibája is részben,hogy ilyen az anyja.Nem szabadna neki mindent elmesélnie,és rá kéne szólnia anyucira,hogy ne üsse bele mindenbe az orrát.Először is a barátoddal kéne beszélned,hogy ez nem így működik,ha nem érti meg,akkor el kéne gondolkodnod,hogy megéri-e ez az egész a szenvedést.Ennek jó vége nem lesz,ha továbbra is így folytatódik,mert anyuci egyre inkább megszállott lesz,tapasztalatból mondom.
2013. máj. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

A tizenötösnek mondanám, hogy a kérdező nem azt sérelmezte, hogy fiúja elmond egy pár dolgot , hanem a kioktató számon kérő stílust. Ez bizony nem az, amiről te írsz. Amiről te írsz az nem is bántana.

A kérdezőnek meg mondanám, hogy azért a családodról, a szüleidről, a nagypapádról miért ne érdeklődhetne a fiúd anyukája? Itt a beleszólás az, ami zavaró és ha a fiú nem allítja le a szülőt, akkor abból nagy problémák lesznek. Így alakul ki az anyós státusz, a párom édesanyja helyett.

2013. máj. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Azért ne érdeklődjön a családomról, mert nem beszélek róluk senkinek! Neki miért kellene?? Sajnos nekem nem esik jól ha arról faggatnak hogy a papámnak milyen betegsége van és mikor fog meghalni....
2013. máj. 4. 11:48
 20/30 anonim ***** válasza:
akkor megkérdezem, mert szerintem ilyen vagy, alapból visszahúzódó, ott a szülőkkel nem is nagyon beszélsz semmit, max egyszavas válaszokat adsz, na ezért tudom elképzelni a faggatózást, mereven elzárkózol tőlük valamiért, így sajnálom, de nem lesz jó a kapcsolatotok,N
2013. máj. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!