Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 gyerekkel párt találni?

Figyelt kérdés
2 kicsi gyerekem van. A férjemmel a kapcsolatunk meglehetősen lapos már, érzelmek nélküli. Sokat gondolkodom azon, vajon ha elhagyom, lesz-e lehetőségem még a boldogságra? Fiatal vagyok még. Férfiak, ti kezdenétek 2 gyermekes nővel?

2013. jún. 3. 13:04
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Mennyit keresel egyébként (nettó).
2013. jún. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
110-et. A férjem 300 körül.
2013. jún. 3. 13:36
 23/41 anonim ***** válasza:
Azt próbáltátok már, hogy megjavítjátok a kapcsolatotokat? Hogy tesztek azért, hogy jó legyen?
2013. jún. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

Miért érzem úgy, hogy nem is a gyerekek kényelméért aggódsz, hanem csak a sajátodéért?

Apám jól keresett, de alkoholista lett, anya kidobta, mikor 2 évesek voltunk. Anya mindig dolgozott, most is dolgozik, igaz, nem 110-ért, csak 80-ért és akkoriban sem volt jobb a helyzet. De mindenünk megvolt, amire szükségünk volt. Nem a legjobb cuccok, de volt ruhánk, volt kaja az asztalon és anya normális életet élt. Inkább egyedül, mint valakivel, aki megnyomorította a családot. De nálad a válaszaid alapján inkább azt látom, hogy meguntátok egymást, egyik sem képes tenni a másikért, gondolom fiatalon házasodtál és fingod nincs arról, hogyan kell egy pasit megtartani, hogy a kapcsolat jól működjön és ne unjátok egymás halálra.

Hát tudod, sok sikert, bármi is lesz. De gondolj a gyerekeidre leginkább, ne arra, hogy most mit nem fogsz tudni megvenni magadnak, mert a férjed 300-as fizuja nélkül kell lenni.

2013. jún. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:

17! tudom miről beszélsz, ezen én is túl vagyok, borzasztó

amit írtál, hát igen szexre gyorsabban találsz, csak ott vannak a gyerekek, na ezt megint nehéz kivitelezni,

nézd nem lesz könnyű, de ez ami van jelenleg elviselhetetlen N

2013. jún. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
a nővéremnek két gyereke volt mikor elhagyta az élettársát aztán talált másik párt magának de neki is szülnie kellett egy gyereket igy nővéremnek már három gyereke is van, ja am az új párja kicsit fogyatékos de am rendes.
2013. jún. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:

Próbáltuk. Illetve én próbáltam, ő hagyta magát. Pl.: Én:menjünk ma moziba, anyu itt van úgyis, vigyáz a kicsikre

Ő:nem, nincs kedvem Én:naaa, olyan jó lenne, éjfélre hazaérünk és összebújunk Ő:csak akkor megyek el veled, ha kiválasztod a filmet, leszervezed az estét. De ne valami hülyeséget nézzünk! A szöveg ellenére boldogan leszerveztem, akciófilmet választottam ki, oda-visszaúton hozzám se szólt, tehát kb csak megnéztük a filmet. Itthon mire letusoltam, már aludt.

Másik szitu:kértem, hogy menjünk el kirándulni, jó sokáig kérleltem, belement, az utolsó pillanatban derült ki, hogy elhívta az öccsét is. Nem baj, gondoltam, de az egész úton vele dumált, mellette ment, én meg elöl, ők viccelődtek, én meg hozzá se tudtam szólni, mert régi közös témákról dumáltak.

Még írhatnék ilyesmit, de minek ugye. Ma már nem próbálkozok semmivel, annyira látszik, hogy ő nem akar velem lenni.

2013. jún. 3. 13:45
 28/41 anonim ***** válasza:
Hát, tényleg nincs okod a férjedre támaszkodni, Ő sem keres kimondottan jól. Ellenben neked muszáj növelned a fizetésed, nettó 110-ből gyerek nélkül lehet megélni.
2013. jún. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
24-es, egyáltalán nem élünk nagy lábon! Lehet, hogy nem hiszed, de magamra egyáltalán nem költök, férjem kezeli a pénzt. (Indítottam is anno erről kérdést, mert minden forintért könyörögnöm kell neki.)
2013. jún. 3. 13:48
 30/41 anonim ***** válasza:

"24-es, egyáltalán nem élünk nagy lábon! Lehet, hogy nem hiszed, de magamra egyáltalán nem költök, férjem kezeli a pénzt. (Indítottam is anno erről kérdést, mert minden forintért könyörögnöm kell neki.)"


A te fizetésed felett is Ő rendelkezik? Ez azért elég durva.


Egyébként sajnos be kell látni, az ápoló az nem olyan szakma amire egy életet, családot lehet alapozni. Egyedül meg lehet élni a fizetésből, na de család? Ez csak úgy működik, ha belemész, hogy teljesen ki vagy szolgáltatva a párod kénye-kedvének, amivel látom Ő jól vissza is él. És hiába mondják, hogy bezzeg külföldön egy ápoló is szarrá keresi magát, hiába kapp 5-ször annyit, amikor Londonban egy lepukkant ház heti (!) lakbére nem jön ki a te nettó 110 ezredből. Ez egy illúzió, ápolóként Londonban legfeljebb lepukkant veszélyes helyen élsz meg, vagy pedig vidéken a semmi közepén, de ott sem jómódban. Tehát, itt nem az országgal, a szakmával van a baj. A szakmával sincs semmi baj, tisztes becsületes szakma, de kisegítő szakma. Vagyis olyan, amire nem lehet családi életet alapozni. Nem bántásból mondom, nem akarlak elkeseríteni sem, egyszerűen ez a szomorú tény: ha te családot akarsz fenntartani, akkor vagy máshonnan kell pénzt kapnod, vagy muszáj vagy más szakmát kitanulni.

2013. jún. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!