Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 gyerekkel párt találni?

Figyelt kérdés
2 kicsi gyerekem van. A férjemmel a kapcsolatunk meglehetősen lapos már, érzelmek nélküli. Sokat gondolkodom azon, vajon ha elhagyom, lesz-e lehetőségem még a boldogságra? Fiatal vagyok még. Férfiak, ti kezdenétek 2 gyermekes nővel?

2013. jún. 3. 13:04
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
0%

Ha meg se próbálod akkor nem is tudod meg.Jobb ha kilépsz.Még tudsz új életet kezdeni.

Hány éves vagy?

2013. jún. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
34%
Nem kell felszínesnek lenni a kapcsolatnak attól még, hogy nem lesz Ő az új papa a háznál. Lehet igazi szerelem, igazi párkapcsolat, attól még, hogy nem neveli más gyerekét. Lehet jóban is a kicsikkel, mint barát, de nem kell nevelnie őket!
2013. jún. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
42%
Egy lapos és érzelmek nélküli házasságot még simán helyre lehet hozni, csak dolgozni kell rajta! Mindenképp ezzel járnál jobban! Egyébként lehet gyerekekkel párt találni, csak nagyon nehéz és később is sok az ütközőpont emiatt. De a következő kapcsolatod is a szerelem elmúltával el fog laposodni, ha nem dolgozol érte nap nap után, akkor majd az lesz a kérdésed, hogy lehet e 3 gyerekkel párt találni. Gondolom, jó ember a párod, és szeretted nagyon, ha 2 gyereket szültél neki, akkor miért dobod el? Rá is fázhatsz, mert majd begyűjtesz valami iszákos vagy agresszív pasit, úgyhogy inkább örülj annak, ami van és kezdj vele valamit, hogy jó legyen.
2013. jún. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
67%
És szerintem sokkal jobb példa az, hogy anya meg apa is ki mer állni magáért, mint az, hogy kényszerből szenvednek egymás mellett. Én gyerekként átéltem ezt, a szüleim azóta is lúzerek, még mindig nem váltak el.
2013. jún. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:

31 éves vagyok.

Elég sok olyan kapcsolatot látok, ahol a férfi épp azért nem tervez hosszútávra, mert gyerekei vannak a nőnek. Nem az a baj, hogy nevelnie kéne őket, hanem az, hogy nehéz kettesben programot csinálni, a nőnek behatároltabbak az anyagi lehetőségei, stb.

2013. jún. 3. 13:17
 16/41 anonim ***** válasza:
73%

"Egy lapos és érzelmek nélküli házasságot még simán helyre lehet hozni, csak dolgozni kell rajta! Mindenképp ezzel járnál jobban! Egyébként lehet gyerekekkel párt találni, csak nagyon nehéz és később is sok az ütközőpont emiatt. De a következő kapcsolatod is a szerelem elmúltával el fog laposodni, ha nem dolgozol érte nap nap után, akkor majd az lesz a kérdésed, hogy lehet e 3 gyerekkel párt találni. Gondolom, jó ember a párod, és szeretted nagyon, ha 2 gyereket szültél neki, akkor miért dobod el? Rá is fázhatsz, mert majd begyűjtesz valami iszákos vagy agresszív pasit, úgyhogy inkább örülj annak, ami van és kezdj vele valamit, hogy jó legyen."


Ebben igazad van (zöld kezet adtam). De figyelembe kell venni, hogy ez az út legalább olyan nehéz, mint a válás, ha nem nehezebb! Ehhez már már vakmerőség kell. És mint amint írtam, ugyanúgy fel kell építenie a nőnek magát anyagilag, ugyanis ami megöli a házasságot az a kényszer!

2013. jún. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
13-as, én már nem érzek semmit a párom iránt. Semmit. Éreztem sokáig, próbáltam rendbe tenni, de ő nem volt partner, és az érzéseim mára elmúltak. Sokat tudnék írni arról a társas magányról, amiben élek, de nem akarok senkit untatni.
2013. jún. 3. 13:19
 18/41 anonim ***** válasza:
34%

Két dolgot kell tenned:

1. Válsz

2. Találsz egy jobb munkahelyet fél éven belül


Ez a kettő teljesen megkerülhetetlen.

2013. jún. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
Jobb munkahelyet találnom szinte lehetetlen, ápolónő vagyok...
2013. jún. 3. 13:24
 20/41 anonim ***** válasza:

* voltál.


Fogod magad, és kitalálod, hogy mit kezdesz, amivel többet lehet keresni. Hidd el, HA NEM TUDSZ KIJÖNNI A FIZETÉSEDBŐL, a legnagyobb spórolással sem, AKKOR NINCS MÁS VÁLASZTÁSOD, MINT JOBBAN FIZETŐ ÁLLÁST TALÁLNI. Sajnos kegyetlen, de a logika ezt mondja. Nyilván a férjedtől várhatsz némi tartásdíjat, de erre nem érdemes alapozni, mivel Ő akár meg is halhat, külföldre költözhet, elszegényedhet. Bármi történhet. A legszomorúbb az egészben, hogy ezek akkor is megtörténhetnek, ha te nem hagyod el. Erre nem gondolsz? Ezért TILOS egy emberre építeni a házasságot. Muszáj olyan fizetést kapnod, amiből megélsz, nincs mese. Ha szakmát kell hozzá váltanod, akkor váltasz.

2013. jún. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!