Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 gyerekkel párt találni?

Figyelt kérdés
2 kicsi gyerekem van. A férjemmel a kapcsolatunk meglehetősen lapos már, érzelmek nélküli. Sokat gondolkodom azon, vajon ha elhagyom, lesz-e lehetőségem még a boldogságra? Fiatal vagyok még. Férfiak, ti kezdenétek 2 gyermekes nővel?

2013. jún. 3. 13:04
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
57%
Lehet, hogy megköveznek érte, de ha nem ver, és rendes a gyerekekkel a férjed, miért nem tartasz szimplán szeretőt? Neki is jó Neked is jó, a gyerekek sem állnak értetlenül a dolgokhoz, ennyi... Vagy nyitott házasság.
2013. jún. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

Nemár!! Az a te kérdésed volt?? Mármint, az, amelyikben azt írta a kérdező, hogy minden pénzét elveszi a férje? A gyest is meg mindent? Bár ott ha jól emlékszem, csak egy gyerek volt.


Mindenesetre ne haragudj, hogy így neked támadtam. :-/

Tényleg a legjobb a válás, de fogadd meg amit a többiek mondanak, meg amit én is fogok most. Képezd át magad, vagy végezz el egy szakmádon belüli kiegészítő képzést, amivel többet tudsz keresni és csak azután válj el.

2013. jún. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:

Először elköltöm a saját pénzemet és utána kérek tőle. Így vagyunk. Azt nem írtam, hogy még gyesen vagyok őszig, így az én pénzem nem sokra elég ugye.

Igen, tudom, ismerem a szakmám hátrányait sajnos. Gondolkodom, mit is tehetnék.

2013. jún. 3. 14:00
 34/41 anonim ***** válasza:

Jelekh:


Ez is egy megoldás, szerintem és adott esetben nem is rossz, akár jó is kisülhet a dologból.

2013. jún. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Ja, akkor az nem a te kérdésed volt, mert ott ahlgy arra panaszkodott, hogy azonnal elveszi a pasi a pénzét és úgy kell tőle kérni mindenre.
2013. jún. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:

Szerintem az nem én voltam. Én nem haragszom, megértem, elég sok nő jódolgában "hülyül meg".

Nem csak szeretőre lenne szükségem, bensőséges társas kapcsolatra lenne igényem, egy hébehóba szex nem oldaná a magányomat.

2013. jún. 3. 14:04
 37/41 anonim ***** válasza:

Kérdező, tudsz angolul?


A magányodról nem hiszem, hogy a férjed tehet... Ha tudsz angolul, akkor tudok ajánlani egy nagyon jó ingyenes könyvvet.

2013. jún. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

Persze, de épp ez a jó benne, szeretőt olyat keresel, amilyen neked megfelel. Szóval nem egy akármilyen pasit, hanem valakit, akivel később többet is el tudsz képzelni. Senki sem úgy indít, hogy nekem azonnal komoly kell és már másnap vérkomoly minden, gondolom a férjeddel sem így indultatok. :-)

Hagyd, hogy ezek a dolgok kialakuljanak.

2013. jún. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
Nem tudok annyira jól angolul, hogy el tudjam olvasni, kb konyhanyelven beszélem az angolt.
2013. jún. 3. 14:11
 40/41 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy menni fog, nem hosszú a könyv, és nem használ bonyolult nyelvezetet, szerintem szótárral menni fog. Amúgy le lehet fordítani szabadon, én tervezem is csak most nincs rá időm.


[link]

2013. jún. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!