Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim gyereket akar mindenfé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim gyereket akar mindenféleképpen. Meg van mindenem, megkapok mindent tőle támogat anyagilag. Gyereket nem akarok, biztosan elhíznék. Elhagy ha nem esem teherbe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval ez a gyerek téma már rég izgatja. Van felesége, meg család, azt mondta nekem hogy el fog válni a feleségétől, mert nem is szereti, engem szeret. Lesz gyerek, akkor majd bébisytter fogja gondozni mert én nem igazán vagyok anya tipus. Vagy ez meg fog változni?
2008. jún. 20. 13:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
elözö välaszado vagyok.meg ha ezek mind nem lennének csak csalädos ember lenne...akkor sem szplnék neki gyereket ne haragudj.nös ,csalädos embernek?isten ments...föleg nem ugy hogy mondja ha nem szülök elhagy.tudod mit csinälnék?nyitnàm az ajtot..szevasz..
2008. jún. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy biztos nem vállalnék gyereket hogy nem akarok. Ha én nem akarom akkor mi értelme???
2008. jún. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Hát..mostmár nem tudom tényleg....bekavarodtam teljesen.

Este megkérdezem tőle újból hogy komolyan gondolta-e.

2008. jún. 20. 14:43
 14/24 anonim válasza:
92%
Szerintem gondolkozz el egy kicsit! Nem tudom hány éves lehetsz, de hogy éretlen van az anyaságra az biztos. Ha a párodat PASIM-nak hívod, akkor részedről kétlem a szerelmes állapotot. Azért vagy csak vele, mert anyagilag támogat?! Pfff
2008. jún. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

El lehet az ilyen megjegyzésekkel húzni.......... Pffff

Nem ezért írtam ide.

Egyébként IGEN képzeld, míg te zsíroskenyeret eszel, addig én étterembe vacsorázom,évek óta nem tetted ki a lábad az országból addig én minden évben kétszer elmegyek. Pfujj..... ez undorító??? és közben SZERETEM a PASIM. Képzeld ezeket régen nem tehettem meg,tudom milyen nyomorogni, szerencsém van, és most meg megtehetem, nincs gerincem. És????

2008. jún. 20. 15:03
 16/24 A kérdező kommentje:

És mások szerint gerinctelenül is, de ÉLVEZEM az életemet. Ez fáj talán???


Köszönöm azoknak akik normálisan és kedvesen szóltak hozzám, nagyon sok mindenben igazatok van, és megpróbálok este összehozni egy beszélgetést.

2008. jún. 20. 15:05
 17/24 anonim ***** válasza:
89%

szerintem egy nőnek arra kellene büszkének lennie, ha saját maga meg tudja teremteni a gyerekhez szükséges hátteret, férfi nélkül, nem pedig arra, ha valaki eltartja.

mindegy, ennyi elég a kioktatásból, már páran megtették helyettem.

szögezzük le, hogy egy gyerek nem egy tárgy, vagy egy ruha, amit ha megunok, akkor ki lehet dobni..ő egy külön világ lesz, egy lelket pedig nem szabad így kezelni, hogy majd lesz vele valami.ha megszületne, biztosan szeretnéd, ezzel nem lenne gond, de (mint ahogy te is írtad) nem biztos, hogy foglalkoznál vele..így pedig nem érdemes szegénynek megszületnie, elég sok beteg ember van köztünk enélkül is.egy gyerek nagyon tiszta lény, ne rontsd el.

ha pedig mindenképpen úgy döntesz, hogy szeretnél szülni, akkor csak akkor tedd, ha már a férfi elvált, és nyíltan veled van, ne dőlj be az ígéreteknek.

2008. jún. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

SZERETNÉM, HA ELOLVASNÁD!


Én is a párom 1 éve vagyunk együtt. Ő most válik el a feleségétől, akivel 8 éve megromlott a házasság, 3 gyerek van ott, és most várom a közös babát.

Itt egy kérdés létezi csak: TE AKAROD????

Mert az egy dolog, hogy ő mit akar. Ha én nem akartam volna a babaát, akkor felőlem tótágast is állhatott volna a párom, akkor se szülnék.

De én szeretnék babaát, útban is van, és nagyon boldogan élünk együtt, egy háztartásban. És szerintem minden nőben felmerülnek ezek a kérdések: hogy mennyit fog hízni? alkalmas lesz-e nevelni? jó anya lesz-e? stb.

Most hogy már érzem a picim, semmiért nem adnám bébiszitter kezére. Nos! A kilók meg majd lemennek.


Ne szülj neki, ha te nem akarod, rámehet a kapcsolatotok.

Remélem tudtam segíteni.


17 hetes kismama

2008. jún. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább ne szülj gyereket. Hogy miért? 1. Ha a pasi tényleg el akarna válni, már elvált volna. 2. Ha a pasi tényleg szeretne, nem mondana olyanokat, hogy elhagy, ha nem szülsz. 3. Amíg nem érzed magadban az anyai ösztönt, meg azt, hogy komolyan szeretnél gyereket, felesleges: magadnak és a gyereknek is csak rosszat tennél. 4. Ha neked az elsődleges az, hogy fenntartsd a jelenlegi életszínvonalad, és ne hízz el, nem is való neked gyerek, mert nem vagy hozzá elég felelősségteljes, ráadásul az általad elmondottak alapján irtózatosan önző vagy. Ez pedig csak egy bizonyos mértékig jó. A gyerek hatalmas önfeláldozást igényel, te pedig nem vagy képes erre. Nagyon szomorú gyerekkora lenne melletted...
2008. jún. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 tade ***** válasza:
92%
SZia.Most leirom a velemenyemet. Ez az en velemenyem, ha tetszik akkor jo ha nem akkor is. Nezd nem tudom hany eves vagy, de ahogy elekpezelem sokkal fiatalabb vagy mint a pasid.1. Mert egy erett no nem szul gyereket egy csalados pasinak csak azert, hogy nehogy elhagyja. 2.Ha a pasid igazan es oszinten szeretne akkor tiszteletben tartana, hogy te meg nem akarsz geyreket.3. Ppasi szavara soha nem lehet adni, plane nem egy hazasera.4. Ha annyira szeret teged, akkor eloszor valjon el es utanna alapitsatok csaladot, miert te lepjel eloszor? Tudod miert? Mert o tudja, hogy te naiv vagy, azzal, hogy tamogat, megkaphat mindent toled, meg azt is, hogy kepes lennel neki szulni csak azert, hogy veled maradjon. De elvalni nem fog. Ha el akart volna mar megtette volna. 5. Ha azert nem akarsz gyereket szulni, mert elhizol, lesz 2 csik a seggeden, akkor jobb, ha kutyat veszel. 6. Ha mar szulni a akarsz a pasid kedveert, akkor neveld is fel, valallj erte felelosseget. Egy gyerek nem olyan mint egy kutya, ha megunom kiteszem az utcara vagy lepasszolom valakinek, a te esetedben pl. egy baby szitternek... 7. Tuod te vagy az elo pelda arra, hogy valaki nyomorbol jon de a vegen elfelejti honann is szarmazik. Nem sajnalom toled a penzt a luxust, de ahogy olavsom szavaid, nem tudom eldonteni kit szeretsz jobban a pasid vagy a penzarcajat. Megmondom, az utobbit....mert. Ha nem erdekelne a penze, akkor mar ugy fakepnel hagytad vola, ha azt mondta volna neked, hogy szulj vagy otthagylak. De mivel ugye anyagliag tamogat, ha szulsz meg plane....akkor ugye mas a szituacio.8. En azt tanacsolom ne szulj. Mindenkinek van sajat joga a teste felett itelkezni. Ha te nem erzed magad felkeszultnek, akkor ne menj bele. 9. Egy pasi miatt ne add fel onmagad. 10. Nezd vannak tapasztalataim. KUlfoldon elek. tudod en is megengedhetem magamnak, hogy maldiv szigetekre menjek nyaralni, tudod voltam mar Parizsban, Barcelonaban, Amszterdamban, Velenceben, ROmaban, HOrvatorszagban, az osztrak alpokban, Toscanabn...de tudod, hgol erezem igazan magam a legjobban?? Ha hazamegyek. Ha kinnt lehetek a barataimmal, az erdelyi havasokban, ahol csak te vagy es a termeszet, es semmi mas.... Tudod en se voltam mindig igy, tudom mi az keves penzbol elni, nem vagyok oreg, a 20-as eveim kozepeben jarok. Van egy jol fizeto munkam, lakasom, sajat autom, parom aki szeret, valajoban elertem mindent amit lehetett, de ugy erzem, megcsak feluton vagyok....Tudod en is mehetnek minden este etterembe vacsorazni...de minek??? Nekem sokkal jobb, ha en keszitek valamit es otthon nyogodtan, csak mi ketten vagyunk...en se tudtam fozni....megis megtanultam, tudod ma mar minden termeszetes, fozes vasalas, ....csak tudod mi kell hozzza??? Akarat es kedv...ami neked nincs.... tudod a penz nem minden, KOnnyen jon konnyen megy. Engem nem valtoztatott meg. De a te eleted, tedd azt amit helyesnek latsz....de mondom en nem szulnek csak azert, mert egy pasi akarja. A szerelemben a z a szep, hogy mondket fel ugyanazt akarja. Ha az egyik mindig tobbet akar, az mar nem szerelem...az mar egoizmus...
2008. jún. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!