Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim gyereket akar mindenfé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim gyereket akar mindenféleképpen. Meg van mindenem, megkapok mindent tőle támogat anyagilag. Gyereket nem akarok, biztosan elhíznék. Elhagy ha nem esem teherbe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval ez a gyerek téma már rég izgatja. Van felesége, meg család, azt mondta nekem hogy el fog válni a feleségétől, mert nem is szereti, engem szeret. Lesz gyerek, akkor majd bébisytter fogja gondozni mert én nem igazán vagyok anya tipus. Vagy ez meg fog változni?
2008. jún. 20. 13:50
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
93%
Ehh, nem lebaszásból mondom, de sztem a pasid sem egészen normális.. tudja, hogy "babysitter" fogja nevelni a gyereket, akkor mi a fasznak akar..? Figyelj, élvezed az életedet, élvezd, de ne egy gyerek kárán. Megváltoznál, de nem biztos. Ne egy babysitternek szülj.. Ha nem akarsz gyereket ne szülj, élvezd az életedet, majd eljön mindennek az ideje! Ennyi.
2008. jún. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem szeretnélek kioktatni, és remélem nem is fog úgy tűnni. Csak annyit fűznék a témához, hogy legyen egy kicsit több büszkeség benned, és legyen önbecsülésed. Ha teherbe esel, akkor is el fog hagyni idővel, majd egy fiatalbb kedvéért. És azt is el tudom képzelni, hogy kell majd neki a gyerek, te meg ott maradsz egymagadba mint az ujjam. Egy nőnek szerintem mindig legyen B terve. Mit fogsz akkor majd csinálni? Akkor már nem leszel szép és fiatal. Szerintem ne szülj neki, váljon el, és éljen veled egy jó ideig, esetleg vegyen is el téged. Először bizonyítson ő. Egyébként nem ítéllek el, amiért így élvezed az életet, a nyomor nem túl kellemes. CSak engem nagyon zavarna, hogy közben tudom, hogy még a bugyi sem a sajátom ami rajtam van. Remélem nem bántottalak meg.
2008. jún. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Amint látom leginkább téged az érdekel hogy ne kerülj újra vissza a nyomorba. De emiatt gyereket szülni nagy felelőtlenség, az után is elhagyhat egy szebb vagy fiatalabb csaj miatt. És akkor mi lesz veled, egy gyerekkel kerülsz vissza a nyomorba? Ebbe is gondolj bele, mert mint ahogy téged is megkaphatott, ugyanúgy van még rengeteg nő aki mindent megtenne a pénzért.
2008. jún. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondd meg neki hogy te nem akarsz gyereket. De ha van családja, akkor talán jobb lenne, ha te hagynád ott. Nem tudom hány éves vagy és hogy hány éves a pasi, de tudd, hogy biztosat családi hátteret nem fogja felrúgni egy kaland kedvéért. Az ilyen pasik hazug disznók!
2008. jún. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!