Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van mentség arra, ha egy férfi megüti a párját?

Figyelt kérdés
Engem még nem ütött meg a párom, de tegnap eléggé elborult az agya, ilyen még sosem volt. Sajnos én is hibás vagyok, én idegesítettem őt tovább. A karomat szorongatta, és erősen megrántott többször is, azt hittem, meg is üt, de végül nem történt semmi ilyen. Bocsánatot kért utána. Van mentség arra, ha egy férfi például felpofozza a nőt hirtelen felindulásból? Mi nagyon szeretjük egymást, de ha ilyet tenne, fogalmam sincs, mi lenne a helyes teendő. Megbocsájtható?

#ütés #bántalmazás #megbocsájtható
2013. jún. 21. 23:22
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:
Engem is végtelenül elszomorít, de annyira szeretjük egymást... kétségbe vagyok esve.
2013. jún. 21. 23:31
 12/54 A kérdező kommentje:
10.: Értem, hogy nem szabad őket provokálni, én sem mindig húzom az agyát, de most így alakult. Viszont hallok férfiakról, akik állítólag sosem nyúltak rossz szándékkal a párjuk felé, pedig szerintem vannak nálam nehezebb esetek is... De köszönöm a választ mindenkinek!
2013. jún. 21. 23:35
 13/54 anonim ***** válasza:
88%

Természetesen nincs rá mentség. Ahogy arra sem, ha a gyengébbik fél ennek tudatában agyvérzésig provokálja a másikat.

Én úgy vagyok vele, hogy nem szép dolog bántani a nőket, de van köztük olyan, aki nagyon megérdemelné. Kár, hogy legtöbbször nem ők kapják.

Zsák a foltját, Kérdező, nem tudlak sajnálni, saját bevallásod szerint sem vagy ártatlan.

2013. jún. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:

Csak úgy egy vitában szerintem megengedhetetlen.

DE! Ha pl. az ágyunkban kapnám rajta valaki mással, nem tudom mit tennék.

2013. jún. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 A kérdező kommentje:
Így van, nem vagyok ártatlan! De vannak nálam sokkal de sokkal rosszabb természetű nők is.
2013. jún. 21. 23:37
 16/54 anonim ***** válasza:
100%
És ez mire ad felmentést? Ha provokálod, következménye lesz, és nem azért, mert rossz ember. Legfeljebb buta.
2013. jún. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
4%
Mégvalami...Egy férfi nem hüye,hanem esetekben nagyon okos is lehet,meg kell őt hallgatni és meg kell becsülni,hiszen ő a te védelmeződ, a férjed, a párod és mégis csak egy kis kakas, ne felejtsd el!!! A legtöbb hisztériát mi nők csináljuk és ha nincs még, egy idő után,ki is provokáljuk.Nyafogással,méltatlankodással,nyálas szövegeléssel,sápítozással,megjátszós "viselkedésünkkel" néha valjuk be, igen is szörnyen tudunk viselkedni és mi sem vagyunk a végállomáson. Mindig kettőn áll a vásár, főleg ha a vita eredete,családi jellegű és nem külső tényező váltotta ki a hatást.Nem kell mindjárt faképnél hagyni és elmenekülni, meg össze-vissza mással megkeféltetni magunkat,mártírkodásból, vigasztalásból és önsajnálatból,hogy "milyen tetű volt" ez a pasi. Mi "nők" *urvára nem vagyunk a végállomáson.Főleg a mai fiatal lányok vannak maguktól igenis pofátlan módóon elszállva.Úgyhogy ne csodálkozzunk,ha kimegy a biztosíték és elcsattan egy-egy pofon. A kakas,nemcsak az állatoknál kakas, hanem a pasik is mind azok! Ezért vagyunk mi tyúkok,vagy néha hülye tyúkok is. Ezek az elnevezések nem hiába lettek ránk mondva. Igen is tudunk katasztrófálisan viselkedni, ezt be kell látni és tudomásul kel venni!!!!!!
2013. jún. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
ja ha késsel támadott rá akkor van
2013. jún. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 A kérdező kommentje:
17.: Teljesen egyetértek, be is vallottam, hogy én is képes vagyok kiábrándítóan viselkedni, és borzasztóan hálás vagyok a páromnak, hogy megtűr, cserében természetesen én is megteszek érte és a kapcsolatunkért mindent. Tehát a lényege a dolognak az, hogy ha véletlen egyszer eljárna a keze, akkor azt el lehetne neki nézni, és reménykedni benne, hogy sosem teszi meg többször?
2013. jún. 21. 23:49
 20/54 anonim ***** válasza:
100%
szép is lenne ha minden összeveszéskor, ideges provokáláskor az emberek megütnék egymást -.-ˇˇ ez nem ok rá és nem mentség. Én sem vágom arcon vagy tökön a páromat, ha épp rájön az 5 perc.
2013. jún. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!