Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van mentség arra, ha egy férfi megüti a párját?

Figyelt kérdés
Engem még nem ütött meg a párom, de tegnap eléggé elborult az agya, ilyen még sosem volt. Sajnos én is hibás vagyok, én idegesítettem őt tovább. A karomat szorongatta, és erősen megrántott többször is, azt hittem, meg is üt, de végül nem történt semmi ilyen. Bocsánatot kért utána. Van mentség arra, ha egy férfi például felpofozza a nőt hirtelen felindulásból? Mi nagyon szeretjük egymást, de ha ilyet tenne, fogalmam sincs, mi lenne a helyes teendő. Megbocsájtható?

#ütés #bántalmazás #megbocsájtható
2013. jún. 21. 23:22
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
Hát nálam eddig egy csuklószorítás volt a max. amit ki tudott provokálni nő, -persze egyből megbántam, de még ő kért bocsánatot...- szó szerint kiprovokálta, amikor mondasz valamit, és századjára sem fogja fel, hogy ne csinálja. sőt csak azért is, aztán még gúnyolódik meg hisztizik...szóval én nem mondom h fel akarom menteni a férfiakat, de sokszor a nő legalább ugyanannyira bűnös benne. én alapjáraton nagyon békés vagyok, és még engem is fel tudott húzni. Akkor mi lehet egy hevesebb ember reakciója? Lehet egy olyan ember nem csak a csuklószorítással nyomatékosítja, hogy elég legyen már.
2013. jún. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
9%

10-es nagyon okos gyerek vagy. ha egy férfi ideges vegye fel a telefont és vonuljon el a nő a wc-re, ne csak ideges legyen a pasi, hanem még féltékeny is gratulálok okoska...

A kérdésre a válaszom igen sok nő igenis megérdemli, hogy megverjék akármit is mondanak a feminista liberálisok. Nagyon sok nő kiharcolja magának a pofont, túl büszkék a semmire túl nagy az egójuk a 8 osztályukra és kulturáltan nem lehet velük semmit megbeszélni. fel is hoznék pár példát is. Például egy nő megcsalja a párját annak egyik barátjával bosszúból. megcsalás, hazugság, elveteti egy párkapcsalatban a születendő gyermekét és letagadja. Kiabál, fenyegetőzik tiszteletlen a férfival, azt hiszi, ő hordja a nadrágot. Hogy csak néhány példát említsek, amit halottam vagy olvastam. A nő egyáltalán nem gyengébbik nem maximum csak fizikálisan, a mai világban a 15 éves lányok úgy pózolnak a fészen mint a hivatásos ku*vák és úgy isznak, mint hogy az apjuk is megirigyelné, akkor miről beszélünk. A régmúltban mikor még a férfiak megfegyelmezték az olyan asszonyukat, akiket a szüleik nem fegyelmeztek meg a családok együtt maradtak, mindenki tudta hol a helye és minden jól működött, most meg meglehet nézni a társadalmat, sajnos sok nő (főleg az alulképzett, de nagyravágyó és magas egóval rendelkező félék, akikkel a média a celebvilág és az utcasarok is tele van) nagyon erősen rászolgál, hogy nevelve legyen sajnos.

2013. jún. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim válasza:
82%

lehet, hogy a harag okozásában hibás vagy, de a tettet ez nem magyarázza. egy férfi egyszerűen nem bánthat egy nőt, ez etikátlan és undorító dolog.

azt tanácsolom beszélj vele, hogy a haragját ne így adja ki, de ha ez megismétlődik tedd ki a fenébe!

2013. jún. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
20%

Nem érted? Miattad járna el a keze, mert addig idegesíted, hogy felrobban. Egyelőre nem ütött meg, te viszont mindent megtettél, hogy felb.@.szd az agyát, mert a nők (lévén gyengébbek), a lelki bántalmazást alkalmazzák. Te magad írtad.

Most akkor kinek is kéne elnéznie mit? Ne reménykedj, te szerencsétlen, bőven elég, ha nem provokálod ki a verést. Most is magadat sajnálod, adod itt a rémült nőt, pedig te mindent megtettél, hogy árts neki, miközben ő nem élt az erejével.

Ennél érthetőbben nem tudom leírni.

2013. jún. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
82%
szuper, most akkor megtudtam, hogy ha a párom legközelebb provokál akkor tökön rúghatom vagy megüthetem. Mert ugye ha a pasinak van joga rá, akkor nekem is.
2013. jún. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
0%
25-ös Buta vagy!!
2013. jún. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 A kérdező kommentje:
24.: Nem vagy semmi, ember! Több intelligencia nem szorult beléd?
2013. jún. 22. 00:01
 28/54 anonim ***** válasza:
73%
már pedig, ha ez férfinak megengedett akkor nekem is.
2013. jún. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:

El! Viszont, ha ennél durvább lesz a dolog, vagy eldurvul a helyzet és napról-napra csak úgy érzed,hogy rosszabb,akkor érdemes elgondolkodnod,hogy megéri e vele együtt élni. Akkor azonnal ki kell találnod valamit. Például nem mész haza, hanem elmész a szüleidhez,vagy a nagyszüleidhez és elmondod,hogy mi van.


2 vari. Beiratkozól egy önvédelmi tanfolyamra és jól tökönrúgod te is,hogy egálban legyetek.


3.Hozzába**od a párnát és elneveted magad és azt mondod neki,hogy hagyjál már te hülye,vagy elkezdessz idétlenül lötyögni, kovájogni össsze vissza, vagy bőgni mint állat, vagy bekapcsolod a hi-fit,tévét,rádiót és felhangosítod és elkezded verni a falat és közbe azt ordítod,hogy a qu életbe, hagyj már abba.


4. Ha komoly és veszélyes a szitú, fuss el, zárkozz be valahová, rohanj, menj át a szomszédba, szálj be az autódba és hajts el, hívd rá a rendőröket, menekülj, vagy verd pofán egy kloffolóval,vagy serpenyővel, ha elég erősnek érzed magad hozzá. Ezek persze már szélsőséges esetek, nem kell rá okot adni és vigyázni kell, hogy még idáig véletlenűl se jusson el a történet.

2013. jún. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 A kérdező kommentje:
Akik nem értik a kérdések lényegét, azok légyszíves ne írjanak! :) Mindenki másnak nagyon köszönöm a választ.
2013. jún. 22. 00:03
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!