Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van mentség arra, ha egy férfi megüti a párját?

Figyelt kérdés
Engem még nem ütött meg a párom, de tegnap eléggé elborult az agya, ilyen még sosem volt. Sajnos én is hibás vagyok, én idegesítettem őt tovább. A karomat szorongatta, és erősen megrántott többször is, azt hittem, meg is üt, de végül nem történt semmi ilyen. Bocsánatot kért utána. Van mentség arra, ha egy férfi például felpofozza a nőt hirtelen felindulásból? Mi nagyon szeretjük egymást, de ha ilyet tenne, fogalmam sincs, mi lenne a helyes teendő. Megbocsájtható?

#ütés #bántalmazás #megbocsájtható
2013. jún. 21. 23:22
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
28. Te nem vagy férfi te ostoba, vagy az akarsz lenni akkor neked mátol nem szopnod hanem nyalnod kell a pasikat... istenem...
2013. jún. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 A kérdező kommentje:
Remélem, nem fog sosem eldurvulni. Úgy érzem, ismerem minden arcát, de annyira bizalmatlan vagyok az emberekkel szemben, sokszor készülök a legrosszabbra is. A másik agyának a húzását pedig kérlek, ne úgy képzeljétek el, hogy minden nap nyaggatom őt és hisztizek és kiállhatatlan vagyok. Volt egy nap, mikor éppen megjött, vagy felidegesített valaki, vagy akármi történt, és én is türelmetlenebb voltam, ENNYI.
2013. jún. 22. 00:06
 33/54 anonim ***** válasza:
100%
31es, tényleg nem vagyok férfi, de amit nektek lehet azt nekem is. Ha nektek megengedett megütni valakit aki provokál, akkor nekem is.
2013. jún. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
52%
31-vok 33-as hagyd már ezt a butaságot. ti nök egyenlőek lehettek de ne hidd hogy egyformák vagytok a férfiakkal, keverd a szezont a fazonnal. Persze neked is szabad csak akkor ne csodálkozz ha elvernek mint a korpába sz*rt macskát. Én sem állok le egy nővel sem ki rázza jobban a s*ggét vagy ki sir meggyözöbben vagy ki tud bántobbat mondani, viselkedni, vagy ki teszi féltékennyé jobban a másikat stb. versenyt játszani mert tudom hogy ebben a nők a jobbak. Szoval inkább maradj csendben, majd ha fa*zod lessz verekedhetünk addig inkább kimélj meg mindenkit a h*lyeségeidtöl.
2013. jún. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
80%

ilyenkor örülök, hogy én férfit választottam magam mellé, aki tisztel és becsül és nem állatot 31es :)

te nem hiszel az egyenlőségben, de mivel nem az én barátom vagy (hála istennek) így nem zavar.

De közlöm, hogy nekem akkor is ugyanannyi jogom van bármihez mint neked, sajnálom :D

2013. jún. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
72%

Minden ilyen kérdés mezei vitába fullad, mert mindenkinek mindenhez joga van, kötelessége meg semmi.

Szerintem két csoportra oszthatók az emberek. Az egyik nyugodtan él a párjával, a vitákat, de még a súlyos vitákat is különösebb "harc" nélkül képesek kezelni. A másik meg az ordítós, szemétkedős, játszmázós csapat, akik a jogaikon lovagolnak, és nem veszik észre, hogy a saját hülyeségük miatt nem lehetnek boldogok.

Kérdező, a raklapéval vetekedő agyi képességed még engem is felhúzott, mindent megmagyaráz. Kívánom, hogy egyszer megértsd, hogyan működnek az emberek, addig pedig kevés verést intézz el magadnak.

Tökönrúgós válaszoló! Természetesen megrúghatod a párod, de annak is következménye lesz. Nem idegesítő? Ha provokálod a férfit, megver, ha ő provokál téged, majd megrúgod, megint megver. Ugye milyen jó lett volna annyi ésszel születni, hogy normális kapcsolatban élhess, ahol nincs szükség veszekedésre, verekedésre?

Zsák a foltját, mint már mondtam.

Csak azokat sajnálom, akik nem tehetnek róla, hogy a pasijuk egy vadállat. Nem tartoztok közéjük, de nem hiszem, hogy ezt megértitek, sajnos.

Én pl. három éve élek együtt a barátnőmmel, de még veszekedés is alig volt, verekedés meg egyáltalán nem. Egyszerűen nincs rá szükség, elképzelhetetlen. Fura, mi?

2013. jún. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
36os :D én írtam a tökön rúgást, de ne aggódj sosem tennék olyat, szimplán elméleti felvetés volt, mivel itt mindenki csak a férfi jogait hirdette és hogy nekik szabad ezt vagy azt a provokálás hatására. De szerencsére normális kapcsolatban élek, így erre nálunk nem lesz szükség :) Csupán szúrta a szemem az egyenlőtlenség.
2013. jún. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 A kérdező kommentje:
Te nem vagy teljesen normális, utolsó... :D
2013. jún. 22. 00:26
 39/54 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti! Bocsánat.
2013. jún. 22. 00:26
 40/54 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 35-ös. Rajtad már egy pofon sem segitene, buta vagy és kész. Elöző igazad van maximálisan.
2013. jún. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!