Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van mentség arra, ha egy férfi megüti a párját?

Figyelt kérdés
Engem még nem ütött meg a párom, de tegnap eléggé elborult az agya, ilyen még sosem volt. Sajnos én is hibás vagyok, én idegesítettem őt tovább. A karomat szorongatta, és erősen megrántott többször is, azt hittem, meg is üt, de végül nem történt semmi ilyen. Bocsánatot kért utána. Van mentség arra, ha egy férfi például felpofozza a nőt hirtelen felindulásból? Mi nagyon szeretjük egymást, de ha ilyet tenne, fogalmam sincs, mi lenne a helyes teendő. Megbocsájtható?

#ütés #bántalmazás #megbocsájtható
2013. jún. 21. 23:22
1 2 3 4 5 6
 41/54 A kérdező kommentje:

36.: Komolyan nem tudom, mire fel hiszed magad ennyire okosnak. Ki írtam, hogy verekszünk? Hogy nem vagyunk képesek nyugodtan rendezni a vitáinkat? Mert hogy tudtad-e, hogy csak viták vannak, veszekedés alig? Egyáltalán, mi a francot szívtál, hogy ilyen buta hozzászólásaid vannak? Bár csak magadat minősíted, engem nem zavar, csak szólok, hogy ne járasd le magadat. Még szerencse, hogy név nélküli a dolog.

Szerintem is két csoportra oszthatóak az emberek, de inkább nem fejtegetem... továbbra is köszönöm az értelmes hozzászólásokat.

2013. jún. 22. 00:31
 42/54 anonim ***** válasza:
0%
37-es kevered az egyenlőséget az egyformasággal, erre a 31- es is jól rávilágitott.
2013. jún. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
100%

butának tartasz mert egyenlőnek gondolom magam ? :D

hát leszarom :D eszméletlenül jó kapcsolatom van egy csodás férfivel, így szerencsére nem zavar te mit gondolsz rólam :)

2013. jún. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 A kérdező kommentje:

Komolyan megáll az ész. Egyébként még annyi, hogy ha téged mindez képes volt ilyen szinten felhúzni, akkor rohadtul sajnálom a barátnődet. Elég álszent, amit most itt művelsz. Nem tudom, ki most a vadállat...

Kérem, többet ne veszekedjünk. :( Nem ezért írtam a kérdést! Peace.

2013. jún. 22. 00:36
 45/54 anonim ***** válasza:
23%

Ha a nő provokálhat, a férfi üthet. Ez a válasz a kérdésre. Normális kapcsolatban fel sem merül ilyesmi, de most nem a normális kapcsolatokról volt szó. Ugyanolyan undorító mindkettő. Az ilyen nőt verjék véresre, az ilyen férfit zárják börtönbe, ahol majd az ő púzóját is bejáratják. Egyformák, mert ha az egyiküknek lenne esze, megszűnne a kapcsolat.

Na, jó éjt, lányok, rohadt álmos vagyok.

Kérdező, bocsánat, ha durván írtam. Nézz magadba, és ez alapján ítéld meg a párod. Mi itt csak elvi vitát folytathatunk, mert csak egy vékony metszetét látjuk a problémának, ezt ne felejtsd el.

Na, csók a seggetekre!

2013. jún. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
Kérdező a 36 os nem a te konkrét esetedben nyilatkozott hanem a kialakult vitához szolt hozzá egy kulturált hozzászolást, ne minősisd magad ilyen hangnemmel tulreagáltad kicsit.
2013. jún. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
Ja peace, szivjunk el egy füves cigit...
2013. jún. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 A kérdező kommentje:

46.: "Kérdező, a raklapéval vetekedő agyi képességed még engem is felhúzott, mindent megmagyaráz. Kívánom, hogy egyszer megértsd, hogyan működnek az emberek, addig pedig kevés verést intézz el magadnak."

Ezen háborodtam fel. De igaza van neki, túlságosan elmentünk a végletekig. Én egy végtelenül boldog és nyugodt párkapcsolatban élek, nem is értem, hogy jutottunk el idáig ebben a kérdésben. Feltettem kultúráltan egy kérdést, és kultúrált válaszokat vártam. Jó éjszakát mindenkinek!

2013. jún. 22. 00:39
 49/54 anonim ***** válasza:
17-te nagyon beteg vagy.
2013. jún. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
Könyörgöm mit vártál felhuztad a pasidat agyilag és nem vetted a jelet hogy ideges. Képzeld ha lenne egy négyéves öcséd aki le*urvázna és szivná a véred és hiába szolnál nem hagyná abba. Gondolom a seggére csapnál.... Ennyi...
2013. jún. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!