Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még nem sikerült találnom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem sikerült találnom egy nőt sem, akit érdemesnek találtam volna egy kapcsolatra, ugye ezek nem nagy igények?

Figyelt kérdés

25 vagyok lassan... A szüleimnek még senkit se vittem haza, hogy "ő itt a barátnőm".

Nincsenek szerintem nagy igényeim, a külsőségekre nem térek ki, mert mindenkinek más tetszik.


Nekem alapvető dolog, hogy a lány:

- ne dohányozzon

- ne legyen közöttünk nagy műveltségi különbség

- ne legyen trágár (ciki, ha többször b*zdmegozik mint én)

- legyen nőies

- legyen hűséges

- legyen őszinte

- NE HAZUDJON! (sajnos a nők rengeteget hazudnak)

- legyen meg benne az alapvető háziasságra való hajlam

- legyen véleménye

Hirtelen ennyi.


SOHA nem találtam még olyat, akiben ezek meg lettek volna.


2013. jún. 25. 22:51
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/121 anonim ***** válasza:

Ahoz képest ahogy fényezted magad hát nagyon nem úgy viselkedsz,ne fogd arra hogy azért nem mert kötegszenek veled mert ő(k)csupán a rideg valóságot mondják.

Ja és nem csak azzal kell kedvesnek lenni akit szeretünk.

2013. jún. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/121 anonim ***** válasza:
Röviden az a problémám, hogy egy alja ember vagy. :)
2013. jún. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/121 A kérdező kommentje:
Ja, hát vádaskodni könnyű. Érvelni már nem annyira. :)))
2013. jún. 26. 00:46
 94/121 anonim ***** válasza:
100%
Kaptál tőlem jóindulatú tanácsot, érveket, normális hangnemet, tőled viszont az ellentmondásokkal teli, buta maszlagot kaptuk, valamint a tényt, hogy nem vagy képes értelmezni, amit a másik mond, és vitázni sem tudsz logikusan, valamint olyan tökéletesnek tartod magad, hogy neked nincs okod magadba nézni. Hát megcsillantottad, hogy a normális kérdésed alapján tükröződő éned nem létezik, és igaziból azért nem találsz senkit, mert egy tipikus beképzelt kis átlagféreg vagy. Kár volt normálisan válaszolnom neked.
2013. jún. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/121 anonim ***** válasza:
Büfészak haha, látszik, hogy egy öntelt mérnökkel van dolgunk.
2013. jún. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/121 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul mondja ezt úgy, hogy egy morzsányi információja sincs arról, hogy milyen szakra járok.
2013. jún. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/121 A kérdező kommentje:
Akkor áruld el nekünk, hogy milyen szakra jársz. Hadd kérjek elnézést. Abban amúgy is jó vagyok.
2013. jún. 26. 00:54
 98/121 anonim ***** válasza:
100%
Pont olyanra, ami olyan információkkal ruház fel, amik alapján láthatom, hogy az érzelmi intelligenciád veszélyesen alacsony. :)
2013. jún. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/121 A kérdező kommentje:

Mi köze az érzelmi intelligenciának ehhez?


"nem vagy képes értelmezni, amit a másik mond, és vitázni sem tudsz logikusan"


Nagyon is tudok értelmezni, azt meg külön nem értem, hogy miről akarsz te vitázni? Nem vitaindító kérdést írtam, azt hiszem...

2013. jún. 26. 00:56
 100/121 anonim ***** válasza:

1. Bebizonyítottad, hogy mégsem tudsz olyan jól értelmezni, mivel hencegésnek fogtad fel azt, ahogy megemlítettem, hogy egyetemre járok. Pedig csak a véleményem alátámasztásához szükséges referencia volt.

2. Az érzelmi intelligenciád az egyéb dolgokból látszik. Ahogy saját magadat és másokat kezelsz.

2013. jún. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!