Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még nem sikerült találnom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem sikerült találnom egy nőt sem, akit érdemesnek találtam volna egy kapcsolatra, ugye ezek nem nagy igények?

Figyelt kérdés

25 vagyok lassan... A szüleimnek még senkit se vittem haza, hogy "ő itt a barátnőm".

Nincsenek szerintem nagy igényeim, a külsőségekre nem térek ki, mert mindenkinek más tetszik.


Nekem alapvető dolog, hogy a lány:

- ne dohányozzon

- ne legyen közöttünk nagy műveltségi különbség

- ne legyen trágár (ciki, ha többször b*zdmegozik mint én)

- legyen nőies

- legyen hűséges

- legyen őszinte

- NE HAZUDJON! (sajnos a nők rengeteget hazudnak)

- legyen meg benne az alapvető háziasságra való hajlam

- legyen véleménye

Hirtelen ennyi.


SOHA nem találtam még olyat, akiben ezek meg lettek volna.


2013. jún. 25. 22:51
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/121 anonim ***** válasza:

Olvasd vissza az első válaszom!

Ugyanúgy alapnak gondolom ezeket a dolgokat, mint te. A férfiakkal szemben is, és saját magam felé is alapelvárásnak tartom ezeket a dolgokat.


Nekem az nem tetszett, hogy fölényeskedtél azzal az érzelmi intelligenciás beszólásoddal. Viszont igazad van, nem ítélkezhetek vaktában, ugyanis nem tudom, hogy neked milyen ismerőseid vannak, milyen körökben mozogsz. Így bármi lehet. Az is, hogy tényleg kritikán aluliak, de az is, hogy mégis te vagy a beképzelt.

2013. jún. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/121 anonim ***** válasza:
100%
Velem ezek közül csak a hazugság a probléma de annak sosem hazudnék akit szeretek. Szóval az első hozzászólóé a pont. De megoldás: keress olyan lányt aki nem dohányzik. Ha ez meg van akkor mondjuk ne legyen egy buta plázacica azaz (gondolom saját korod körül keresgélsz) valami érdemi munkája legyen, vagy egyetemre járjon, az ilyen lányok többnyire nem használnak trágár szavakat (ha igen akkor meg próbáld meg leszoktatni róla ne várd a sült galambot dohányzásra nem mondom ezt mert az nem ilyen egyszerű de a trágárságról le lehet szokni, könnyen) nőies de ne plázacica, hogy esze is legyen.. húú az már kezd rizikós lenni, a farmer póló tornacipő is lehet nőies, és az mondjuk nem plázacica, szóval azt hiszem az elegáns, ízléses inkább megfelelő kifejezés a számodra, egyetemista nők még mindig nyerők lehetnek de a karrieristák ezúton kizárva, hűséges ha szeret hű lesz hozzád, ha nem akkor meg oly mind1 ha szeret őszinte lesz hozzád, ha nem akkor meg oly mind1, alapvető háziasságra való hajlam? Mosogasson utánad meg főzzön rád? Vagy csak ne legyen kupis? Ha az első akkor, ne szenvedj már segíts neki, mosogasd el a tányérod nem kell hozzá diploma, ha meg nem szeret főzni szerettesd meg vele! (pl mondd neki hogy drágám annyira boldoggá tudnál tenni ha főznél nekem valamit! ha szeret fog főzni ha nem akkor meg oly mind1, ja és ha főz és nem lesz jó, ne merd leszólni, mert te erőltetted!!) ha a második szóval ne legyen kupis, arról is le lehet szoktatni valakit, ha SZÉPEN meg hogy pakoljon el maga után! Legyen véleménye: Egyetemisták. Szóval ismétlem ne várd a sült galambot, ha valamit akarsz tegyél érte, és az első hozzászólónak igaza van, ha pl.: nem szokott le a trágár beszédről pedig kérted rá, akkor nem tettél eleget azért hogy megpróbálja. A hibás te vagy, nem az elvárásaid! Ez az én véleményem. 18/L
2013. jún. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/121 anonim ***** válasza:
100%
Hány próbálkozásból hány bukott meg? Csak kíváncsiság.
2013. jún. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/121 A kérdező kommentje:

Endless Route:


Ebből az jön le, hogy azért nincs ilyen nő, mert én beképzelt vagyok. Semmi köze a kettőnek egymáshoz. Nem ők utasítanak el a viselkedésem miatt. Te félreérted a kérdést.

2013. jún. 25. 23:27
 35/121 anonim ***** válasza:
Hol írtam én olyat, hogy ők utasítanak el?
2013. jún. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/121 A kérdező kommentje:

# 32:


Úristen, de aranyos. Nagyon naiv és tapasztalatlan vagy.

2013. jún. 25. 23:29
 37/121 A kérdező kommentje:

enterthevoid:


Az utóbbi 3 hónapban 4-en próbálták magukat többnek mutatni, de idővel kibukott a dolog.

2013. jún. 25. 23:30
 38/121 anonim ***** válasza:
100%
32-esnek szerintem igaza van annak ellenére hogy fiatal, elég jól látja a helyzetet, bocs haver de elég gyökér vagy ha nem találsz magadnak normális csajt. Az én barátnőm mindnek megfelel, és én szinte csak olyan lányokat ismerek akik ezeknek mindnek megfelelnek. 23/F
2013. jún. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/121 A kérdező kommentje:

#38


Tényleg nagyon igaza van. :D Nem kisgyereket keresek, akit nevelni kell szép szóval. 18 évesen arról beszél, hogy az egyetemisták milyenek. Nem is volt még egyetemista, de ő tudja, hogy ők nem beszélnek trágárul és van véleményük. :)))


Te meg biztosan hatalmas császár vagy, ha csak ilyennel vagy körülvéve, nem is tudom, hogy sikerült kiválasztani a megfelelőt a bőség zavarában. :)

2013. jún. 25. 23:36
 40/121 anonim ***** válasza:

"Nem is volt még egyetemista, de ő tudja, hogy ők nem beszélnek trágárul és van véleményük"


Annak ellenére, hogy nem volt még egyetemista, elég jól látja a helyzetet.

Én jelenleg egyetemista vagyok, és rengeteg értékes, finom, művelt lányt ismerek az évfolyamunkból. :)

2013. jún. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!