Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még nem sikerült találnom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem sikerült találnom egy nőt sem, akit érdemesnek találtam volna egy kapcsolatra, ugye ezek nem nagy igények?

Figyelt kérdés

25 vagyok lassan... A szüleimnek még senkit se vittem haza, hogy "ő itt a barátnőm".

Nincsenek szerintem nagy igényeim, a külsőségekre nem térek ki, mert mindenkinek más tetszik.


Nekem alapvető dolog, hogy a lány:

- ne dohányozzon

- ne legyen közöttünk nagy műveltségi különbség

- ne legyen trágár (ciki, ha többször b*zdmegozik mint én)

- legyen nőies

- legyen hűséges

- legyen őszinte

- NE HAZUDJON! (sajnos a nők rengeteget hazudnak)

- legyen meg benne az alapvető háziasságra való hajlam

- legyen véleménye

Hirtelen ennyi.


SOHA nem találtam még olyat, akiben ezek meg lettek volna.


2013. jún. 25. 22:51
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/121 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen kedves kérdező, hogy a tökéletességed ellenére 25 év alatt sem sikerült célt érned:/
2013. jún. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/121 A kérdező kommentje:
Akkor mégis mit kellene ezen kívül nyújtanom? Egyáltalán nem alap ez a férfiaknál, úgy mint az általam felsorolt pontok sem a nőknél.
2013. jún. 26. 00:10
 63/121 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező kérlek jellemezd már magad,úgy ahogy a kívánt tulajdonságú nők jellemzését írtad.
2013. jún. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/121 A kérdező kommentje:

enterthevoid:


Valóban, de ez nem az én szégyenem, hanem a felhozatalé.

2013. jún. 26. 00:11
 65/121 anonim ***** válasza:
Az, hogy rengetegnél nem alap dolog ez, nem tesz téged jobbá. Ezek nekem az alap dolgok, viszont ha társat keres az ember, akkor kellenek némi erények, amik miatt bele lehet szeretni a másikba.
2013. jún. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/121 anonim ***** válasza:
100%
Mint már írtam, ha a kacsa nem bír úszni nem a víz a hülye.
2013. jún. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/121 anonim ***** válasza:
100%
Közben láttam az önjellemzésed,azt kifelejtetted h fusztrált vagy és egy kicsit beképzelt is.
2013. jún. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/121 A kérdező kommentje:

Nem dohányzó, lelkiismeretes, monogám, segítőkész, törődő, hűséges, igényes, sokrétű, sportos.

Mérnöki végzettségű, új dolgok iránt érdeklődő vagyok. Kedves csak azzal, akit szeretek.

2013. jún. 26. 00:18
 69/121 A kérdező kommentje:

"Az, hogy rengetegnél nem alap dolog ez, nem tesz téged jobbá."


Hát nem erről beszéltem az elején??? Erre le lettem nagyképűzve. Holott ugyanazt írtam, mint most te.

2013. jún. 26. 00:19
 70/121 anonim ***** válasza:
100%

Miután írtad ezt, még le is írtam, hogy lehet, hogy igazad van, és tényleg a környezeted egy katasztrófa, így elhamarkodottan mondtam ítéletet.

Ezek után is próbáltam segíteni, megosztottam, amit én tapasztaltam az egyetemen, de aztán jöttél a taplóságoddal, hogy ne hencegjek, aztán pedig, hogy neked biza nincs okod magadba nézni.

Akkor aszódj tovább egyedül, bánom is én!

2013. jún. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!