Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még nem sikerült találnom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem sikerült találnom egy nőt sem, akit érdemesnek találtam volna egy kapcsolatra, ugye ezek nem nagy igények?

Figyelt kérdés

25 vagyok lassan... A szüleimnek még senkit se vittem haza, hogy "ő itt a barátnőm".

Nincsenek szerintem nagy igényeim, a külsőségekre nem térek ki, mert mindenkinek más tetszik.


Nekem alapvető dolog, hogy a lány:

- ne dohányozzon

- ne legyen közöttünk nagy műveltségi különbség

- ne legyen trágár (ciki, ha többször b*zdmegozik mint én)

- legyen nőies

- legyen hűséges

- legyen őszinte

- NE HAZUDJON! (sajnos a nők rengeteget hazudnak)

- legyen meg benne az alapvető háziasságra való hajlam

- legyen véleménye

Hirtelen ennyi.


SOHA nem találtam még olyat, akiben ezek meg lettek volna.


2013. jún. 25. 22:51
 71/121 A kérdező kommentje:
Az már nem az én bajom, hogy te hozakodtál elő azzal, hogy egyetemre jársz. Semmit se jelent. Manapság minden hülyét felvesznek oda is.
2013. jún. 26. 00:24
 72/121 A kérdező kommentje:
(hú, ezt most biztosan magadra is veszed)
2013. jún. 26. 00:24
 73/121 anonim ***** válasza:

Nem én hoztam fel, te idióta! Olvasd vissza. Az a hosszú választ író lány mondogatta, hogy kezdj egyetemista lányokkal, mire mondtad, hogy milyen naiv, meg nem is tudja, hogy milyenek az egyetemisták. Erre mondtam, hogy igaza volt, mert én viszont egyetemre járok, így van tapasztalatom, és nagyjából úgy látom, ahogyan ő.

Komolyan ekkora buta tapló vagy, vagy csak teszed magad? Már elnézést...

2013. jún. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/121 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell magyarázkodnod, tudok szövet értelmezni.
2013. jún. 26. 00:27
 75/121 anonim ***** válasza:
Nem veszem magamra, csak röhögök azon, hogy mennyire nem látod, hogy tárgytalan a köpködésed, mivel egyáltalán nem olyan kontextusban hoztam elő, hogy egyetemista vagyok, mintha fényezni akarnám magam.
2013. jún. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/121 anonim ***** válasza:
92%
Pedig nem tudsz. Tényleg megértem, hogy nagy szakadékot érzel értelmi szint terén a legtöbb emberrel - csakhogy nem a te javadra. :)
2013. jún. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/121 A kérdező kommentje:
Most aztán vérig sértettél.
2013. jún. 26. 00:29
 78/121 anonim ***** válasza:
Még ha akartam volna, akkor sem reménykedtem volna ebben, mivel annyi intelligenciád, és önkritikád sincsen, hogy észrevedd, hogy mekkora szégyen vagy.
2013. jún. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/121 anonim ***** válasza:
Ezt a listát minden 1. randin odaadod a lányoknak?
2013. jún. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/121 A kérdező kommentje:
Nem elköszöntél már egy párszor?
2013. jún. 26. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!